Οτι να ναι λέμε, το επίσημο off-topic νήμα
#63
(11-05-2021, 03:41 )pasas25 Έγραψε: Στα μάτια μου δεν φαίνεται κακη η επικοινωνία μέσω των ημερολογίων.Και μου ειναι δυσκολο να κατανοήσω τον λόγο που περιορίστηκε αυτο τόσο πολύ.

Καλημέρες, ευχαριστούμε για το feedback @pasas25 , να σταθω στο παραπανω quote λιγο.

Για καποιο λογο το γεγονος οτι χωριστηκαν τα ημερολογια σε κατηγοριες, παρεξηγηθηκε ως περιορισμος λογου. Η μηπως αναφερεσαι σε μυνηματα; Και γι αυτα θα δουμε τι θα κανουμε, το σκεφτομαστε (δε θα το κανουμε ευκολο παντως αυτο. Ειναι το υπερτατο δικαιωμα, και οταν χρησιμοποιειται λαθος δημιουργει προβληματα, θα χρειαστει να το κερδισει κανεις μεσα απο προσφορα,θα δουμε τι και πως)

Στα ημερολογια συζητησης-δραστηριων ουσιαστικα συνεχιζει η ιδια λογικη με παλια, δεν αλλαζει κατι, κανονικα μπορει να γινεται η κουβεντα μεταξυ των καλλιεργητων απλως αυστηροποιηθηκε το πλαισιο για τα δικαιωματα σχολιασμου, που συνδεονται με τη πιστοποιηση, για να γραψει κανεις εκει πρεπει να την περασει. Ισως χαλαρωσει το πλαισιο για τους επαινους, αλλα προς το παρων αφηνεται ως εχειν γιατι δε βλεπω να υπαρχει προβλημα στη ροη, και ειναι νωρις ακομα για συμπερασματα ενταξει.. Ισα που περασε μια βδομαδα;

Η νεα προσθηκη στο μενου ηταν τα Ημερολογια παρουσιασης. Δεν υποχρεωνεται κανεις να γραφει εκει, αλλα οποιος επιλεγει να παρουσιαζει την προσπαθεια του με αυτο το τροπο σημαινει οτι δε θελει σχολια απο κατω και θελει μια ωραια ενιαια εικονα της καλλιεργειας του, γαμαει, +1 απο μενα σε οσους πανε εκει, και γω εκει ειμαι (τουλαχιστον στη τωρινη προσπαθεια με τα σπουτνικ)
Αλλα δε σημαινει οτι δε θελω να ακουσω αν αρεσει η δεν αρεσει η προσπαθεια μου (ψηφοι) Φυσικα και θελω! Ποιος δε θελει; Smile

Με λιγα λογια, πλεον σου δινεται η δυνατοτητα να διαλεξεις (εφ οσων δηλωσες γνωστης) τι ειδους ημερολογιο θελεις να κανεις. Ο δραστηριος ουτως η αλλως θελει τη βοηθεια του, την επιβεβαιωση, το tip, οποτε δεν εχει νοημα η παρουσιαση γι αυτους τους καλλιεργητες. Θελουν τη κουβεντα

Θεωρω οτι απλως χρειαζεται ενα διαστημα για να αρχισει ο κοσμος να καταλαβαινει τη νεα λογικη με τους ρολους / συζητήσεις
Και φυσικα διαβαστε τις οδηγιες χρησης, ξανα και ξανα. Ειναι σχεδον αδυνατον να τα πιασεις ολα με 1 διαβασμα, δε παιζει
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Οτι να ναι λέμε, το επίσημο off-topic νήμα - από trompetas - 11-05-2021, 08:30

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)