Οτι να ναι λέμε, το επίσημο off-topic νήμα
Fem Shy καλημερα συντροφια μου!!! Heart Heart Heart
βρηκα λιγο χρονο να σας πω επιγραμματικα τα νεα μου κι εσεις θα καταλαβετε και με λιγα λογια.
ειμαι χαμενη λογω απιστευτης δουλειας στο μαγαζι και ειδικα τωρα για χριστουγεννα,δλδ επεσε μαζεμενο,φτιαξιμο απο την αρχη νεας επιχειρησης συν χριστουγεννα...
παω πολυ καλα και απο θεμα δουλειας,αλλα και ανταποκρισης του κοσμου.
χρωσταω στην μιση ελλαδα αλλα πιστευω οτι μεχρι τελος γεναρη θα εχω ξεπληρωσει.
περασα φασεις υπομανιας που με δυσκολεψαν παρα πολυ...απο μια σπηλια,βγηκα μεσα σε φωτα και κοσμο,απειρα φωτο,απειρο κοσμο...απο εκει που μιλουσα με δεκα ανθρωπους αρχισα να μιλαω με 100 τη μερα κι αυτο,συν το οτι το ονειρο μου ειναι αληθινο πλεον,δεν ειναι ονειρο και το ζω αληθεια,μου δημιουργησε μεγαλη ενταση ,μη διαχειρισιμη...
(μου αρεσει που θα εγραφα λιγα λογια...)
το λιμπερτυ ΜΕ ΕΣΩΣΕ το προσκυνω,να ναι καλα ο λουκ που μου το ειχε προτεινει!!!
εσωσε και τον ανηρ!
κανω 3 μαζεμενα το πρωι τις 12,παω δουλεια και με κρατανε ειλικρινα μεχρι τις 9 το βραδυ.
στον γυρισμο κανω ενα καμια φορα και μισο,χαλαρωνω και συγχρονως εχω ενεργεια και διαυγεια να κανω δουλεια και απο υπολογιστη....
δεν θα μας λειψει ποτε σαν ποικιλια.
το πειν κιλλερ εγινε ολο βουτυρο για τον γιοκα,εδωσε αγωνες πριν ενα μηνα βγηκε τεταρτος πανελληνια!!!
τωρα εχει σε 3 μηνες παλι αγωνες..... το σωμα του και το πνευμα ειναι σε κατασταση ανοδου ξανα,γιατι ειχαμε μεινει λιγο στασιμοι...
η καλυτερη ποιοτητα εξωτερικης που ειχα,ηταν η πρωτη που εγινε φατσα πιστα πρωτο τραπεζι ηλιος
κι οποιον παρει ο χαρος,με τον αυθορμητισμο της απειρης..
και τωρα αυτη!λογω μεγαλης επιθεσης απο καμπιες?λογω τελειως διαφορετικων ποικιλιων?
αλλοπραγμα...το οποιο θα γραψω αναλυτικα στις ποικιλιες ,οταν ξελασκαρω απο τα χριστουγεννα.
να μου προσεχετε τον τρομπετα που τον εχω αφησει μονο ..που παντα μονος ηταν ουσιαστικα.
οποιος τον πειραξει,ειμαι εδω και θα τον βρω και δεν λεω λογια,κανω πραξεις!
σας αγαπω και σας σκεφτομαι συνεχως,φιλιαααα και δυναμη! Hug 2 Hug 2 Hug 2 Smoke27 Smoke27 Smoke27
""Αν δεν μπορέσω να το δεις κι εσύ, μοιάζει σα να μη το ‘χω...""
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Οτι να ναι λέμε, το επίσημο off-topic νήμα - από diaolina - 03-12-2021, 14:27

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)