Οτι να ναι λέμε, το επίσημο off-topic νήμα
Πάλι δεν βλέπω δημοσιεύσεις....

Καλές γιορτές!
Απάντηση
Καλές γιορτές εύχομαι υγεία ευτυχία και καλά Χριστούγεννα σε όλους σύντροφοι!
Smoke27Somebody put something in my dream Smoke27
Απάντηση
Χρόνια πολλά με υγεία και από εμένα παιδιά!
Μου λείψατε ελπίζω να είστε όλοι σας καλά μαζί με τα φυτά σας!
Ετοιμάζομαι και εγώ σιγά σιγά(περιμένω σπόρια από gr420!)
και θα τα πούμε αναλυτικά στο ημερολόγιο!
Τι ωραίο μικρόβιο είναι η καλλιέργεια  Heart
Απάντηση
ειδομεν το φως το αληθινοοοοοον!!!! Big Grin Big Grin

επιτελους δλδ!!ουτε εγω εβλεπα μνματα!!
μου λειψατεεεεε ρειιιιι!! Heart Heart

διαολινακι μου ουτε ενα καλοριζικο δεν σου πα!! Blush
δεν μπορουσα να δω τα σχολια σας εδω,πανω απο μηνα!!! Sad

συγχαρητηρια για τον γιοκα σου να κανει τα ονειρα και τις επιθυμιες
του πραγματικοτητα παντα κι εσυ να τον καμαρωνεις!! Heart Heart

εγω παιδακια τελειωνω με το σπιτι σε λιγο καιρο πια,
κατι τελευταιες πινελιες μου μεινανε Rolleyes
το τελευταιο βημα πριν αναψω επιτελους τα φωτα ειναι να περασει η μανα μου για ελεγχο.. Dodgy
χαχα πλακα κανω (στο περιπου)... Big F smile Rofl

καλα χριστουγεννα,καλη λευτερια σε ολα τα επιπεδα.. Hug 2 Joint Pass
Ο Θεος μου εδωσε ελευθερια.. Leaf
Ο ανθρωπος μου την στερει..
Απάντηση
Ενα ακομα tip που μπορω να σας δωσω για το τεχνικο ζητημα

Δοκιμαστε να περασετε το auto cache cleaner addon για τον browser σας, ειτε εχετε chrome ειτε firefox υπαρχουν οι αντιστοιχες εκδοσεις στο google απο κατω θα σας βοηθησει στο προβλημα με την εμφανιση των μυνηματων

[Firefox & Chrome] Cache Auto cleaner
ΚΑΛΑ ΜΑΣ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ  Peace-and-love-033  Volcanodude
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
Καλά χριστούγεννα συνοδοιπόροι Big Grin  με υγεία κ τα υπόλοιπα έρχονται
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite. 
Smoke17
Απάντηση
Καλά Χριστούγεννα ομάδα  Confetti  Fireworks

   
Loveleaf  Plant that saves the Planet   Volcanodude
Απάντηση
Καλα χριστουγεννα και καλες γιορτες σε ολους φιλοι μου
Η νεα χρονια θα ειναι χειροτερη απο αυτη που περασε
οσον αφορα τα περι-πανδημιας-μεταλαξης-περιορισμοι-
νεα μετρα-και αλλοι περιορισμοι-αυξηση τιμων στα βασικα
ειδη κ.α
Θλιβομαι για ολα αυτα αλλα ειλικρινα εχω 1 παιδι και 1
γυναικα να χαρω και δεν τους δινω σημασια πλεον....
Ευχομαι να κανει κ ο περισοτερρος κοσμος ετσι γιατι
σημερα ειμαστε-αυριο δεν ειμαστε
Γιαυτο παιδια.Χαμογελατε περαστε καλα και πειτε μια
καλημερα στον συναθρωπο που ειναι διπλα σας.Να λετε
σαγαπω σε αυτους που αγαπατε.
Αυτα απο μενα παιδια Καλες Γιορτες !!
Peace-and-love-033   "Κανε την ζωη σου πιο χαλαρη "  Smoke20
Απάντηση
Heart 
Χρόνια πολλά,καλά Χριστούγεννα σε όλους σας ! Πάντα με υγεία ! Να περάσετε υπέροχα με τους κοντινούς ανθρώπους σας !
Απάντηση
Χρόνια Πολλά και καλές γιορτές !
Απάντηση
Χρόνια πολλά κοινότητα!
Εύχομαι τα καλύτερα σε όλους!
Don't smell, don't tell, don't sell Smoke23
Απάντηση
Χρόνια πολλά 
   
Απάντηση
Ολα τα δεντρα που παραγουμε την ιδια καταληξη εχουν ειτε ετσι ειτε αλλιως Big Grin
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
Εν μέρη ναι.
Το ιδεολογικό υπόβαθρο ειναι διαφορετικό στην δικιά μας περίπτωση τουλάχιστον είναι από ανάγκη από υγεία. Το δέντρο των Χριστουγέννων είναι εξόχως συμβολικό χωρίς πολλές χρήσεις.

Είναι για να λέμε στον παγανιστη το βλέπεις το δέντρο σου! Ε εγώ το κόβω και το φέρνω σπίτι μου τον Ποσειδώνα σου μέσα. 

Μια υποκρισία σαν την μέρα των ευχαριστιών,εφοσον βέβαια είσαι Ινδιάνος και σου δώσουν την κουβέρτα με την ιλαρά.
Απάντηση
Ελα ρε συ μην εισαι ακραιος τετοιες μερες, μια παραδοση ειναι τοσων ετων και τα τελευταια 50 ετη δημιουργηθηκε μια υγιης βιομηχανια (τουλαχιστον στη χωρα μας) οπου τα παραγουν σε ελεγχομενα μεγεθη με σκοπο μετα απο 5-10-15 χρονια αυτο που ριζωσαν να παει στην αγορα μετα το κοψιμο. Ειναι ενα αγροτικο προιον οπως το οποιοδηποτε με μοναδικη χρηση το στολισμο για 20 μερες. Εγω τους σεβομαι τους παραγωγους αυτους, και αυτοι 1 μηνα περιμενουν να πουλησουν τους κοπους τους, για να χαρουν παιδια και οικογενειες το κανουν στη τελικη να δουνε κανα χαμογελο απο τον πελατη. Απο το να παιρνεις το κινεζικο-πλαστικο απο το τζαμπο ειναι 1000 φορες καλυτερο κατ εμε

Αντε και καλη χρονια να χουμε Big Grin Μακαρι να ειναι εστω καλυτερη
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
Ρε συμφωνώ μαζί σου. 
Δεν έχω κάτι ντε και σονι με τους παραγωγούς αυτούς. Ίσα ίσα που σε μερικές περιπτώσεις καλύτερα για το περιβάλλον να πάρεις φυσικό πάρα πλαστικό έλατο. Το θέμα μου είναι το ιδεολογικό υπόβαθρο και ο (παραφυση) διαχωρισμός του ανθρώπου από την φύση.
Δεν σκοτώνεις εύκολα ένα δέντρο (όχι απλώς έλατο) αν πιστεύεις σε δρυαδες και Αμαδρυάδες.
Έτσι είναι οικολογικά χειρότερος ο διαχωρισμός ανθρώπου φύσης. 

Εβίβα
Απάντηση
Χρονια πολλα παιδια σε ολους
Απάντηση
Καλή Χρονιά !
Απάντηση
Καλή μας χρονιά!
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
Καλη χρονια παιδια,με Υγεια!!
Peace-and-love-033   "Κανε την ζωη σου πιο χαλαρη "  Smoke20
Απάντηση
Καλη χρονια να εχουμε ομαδα , 5 μηνες καθαρος μια νεα αρχη μετα απο πολλα χρονια συνεχωμενης χρησης ολη μερα , σιγουρα υπαρχουν λαθη και εχω ακομα πολλα να αλλαξω σε μενα , αλλα το ξεκινημα εχει γινει , εχασα αρκετα εδωσα πολλα. αλλα τα καλυτερα ερχονται.
Απάντηση
Καλη χρονια να εχουμε παιδες....με υγεια πανω απο ολα Fireworks Fireworks dude Balloons
Loveleaf  Plant that saves the Planet   Volcanodude
Απάντηση
Καλή Χρονιά και καλές καλλιέργειες να έχουμε Smile
Απάντηση
καλη μας χρονια φιλαρακια μου μακαρι ολα να γινουν οπως παλια και καλυτερα ακομα..
ευχομαι υγεια,ελευθερια κι ευτυχια!! Heart Heart
Ο Θεος μου εδωσε ελευθερια.. Leaf
Ο ανθρωπος μου την στερει..
Απάντηση
(01-01-2022, 07:23 )Νέρωνας Έγραψε: Καλη χρονια να εχουμε ομαδα , 5 μηνες καθαρος μια νεα αρχη μετα απο πολλα χρονια συνεχωμενης χρησης ολη μερα  , σιγουρα υπαρχουν λαθη και εχω ακομα πολλα να αλλαξω σε μενα , αλλα το ξεκινημα εχει γινει , εχασα αρκετα εδωσα πολλα. αλλα τα καλυτερα ερχονται.
Καθαρός από τι πράγμα φίλε μου? Φούντα?

Α ναι καλή χρονιά
Απάντηση
Καλή χρονιά και καλές καλλιέργειες σε όλους!
Don't smell, don't tell, don't sell Smoke23
Απάντηση
Καλή χρονιά σε όλους φιλαράκια μου και με γεμάτα βάζα!

Εύχομαι από την νέα χρονιά το "κλίμα" στο φόρουμ να είναι καλύτερο... μετά λύπης μου διαπιστώνω πως υπάρχει μια παγωνιά.  Να με συγχωρέσετε  αν κάνω λάθος αλλά αυτή την διαπίστωση έκανα εδώ και λίγο καιρό που παρακολουθώ. Τον λόγο δεν τον γνωρίζω γιατί έχω πολύ καιρό να μπω, αλλά δεν θέλω και να τον μάθω. Αν φταίει το "great reset" που έγινε ελπίζω να ξεπεραστεί σύντομα.

@Νέρωνας   Και γω φιλαράκι καθαρός είμαι εδώ και 10 μήνες... αλλά έχω ένα γκρόου που τρέχει εδώ και ενάμισι μήνα. Μόλις μπήκα στην ανθοφορία.  Και όχι... δεν αγοράζω! Προτιμώ να μην πιώ καθόλου.
It's all under control.  Cool
Όταν θα είναι έτοιμο το δικό μου θα πιώ!

Άντε ξεκολλάτε σιγά σιγά...
Απάντηση
Σύναψη:[size=small][font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Εύχομαι από την νέα χρονιά το "κλίμα" στο φόρουμ να είναι καλύτερο... μετά λύπης μου διαπιστώνω πως υπάρχει μια παγωνιά.  Να με συγχωρέσετε  αν κάνω λάθος αλλά αυτή την διαπίστωση έκανα εδώ και λίγο καιρό που παρακολουθώ. Τον λόγο δεν τον γνωρίζω γιατί έχω πολύ καιρό να μπω, αλλά δεν θέλω και να τον μάθω. Αν φταίει το "great reset" που έγινε ελπίζω να ξεπεραστεί σύντομα.[/font][/size]
Ναι η αλήθεια είναι υπάρχει μια αλλαγή. Βοήθησαν λίγο απ' όλα. Κάποια άτομα σταμάτησαν να γράφουν, το φόρουμ είχε πάρει 
κάποιο διαφορετικό δρόμο που μερικοί δεν ήθελαν να ακολουθήσουν, αλλά προσωπικά πιστεύω ότι σιγά σιγά θα βρει τον δρόμο του.
Στο θετικό που βλέπω είναι ότι σταμάτησαν οι πολλές ανούσιες κουβέντες. Εδώ πρέπει να βάλουν πλάτη οι πιο παλιοί , βοηθώντας
τους νεότερους .
Απάντηση
καλημερες!! Smile
δεν βλεπω το μνμ του πανου παλι.
κι εκανα κι αυτο που ειπες τρομπ.. Undecided
Ο Θεος μου εδωσε ελευθερια.. Leaf
Ο ανθρωπος μου την στερει..
Απάντηση
Χωρίς να θέλω να πω παραπάνω από αυτά που γράφω θέλω να πω το εξής.

Το να είσαι καθαρός προϋποθέτει να ήσουν βρώμικος.

Το πως μιλάμε για το φυτό είναι μέρος του προβλήματος μας. Εγώ από μεριάς μου είμαι πεντακάθαρος και πίνω τα πόδια μου. 

Καλημέρα και καλή χρονιά και πάλι.
Απάντηση
Καλημερα στην παρεα
@tzorge ναι φιλε , απο επιλογη
επινα ολη μερα συνεχεια , ειχα παρα πολλα νευρα και ξεσπασματα.
οποτε επελεξα να σταματησω για να δω τον εαυτο μου χωρις αυτο.
οχι δεν επινα κατι αλλο ποτε στην ζωη μου μεχρι σημερα.
@mummra  εγω φιλε ειμαι απο επιλογη , και το βλεπω για μονιμο οφφ
Απάντηση
Καλη χρονια σε ολους με υγεια..
Απάντηση
@Νέρωνας ελπίζω να βρεις ηρεμία και γαλήνη φίλε μου με ή χωρίς φούντα.

Καμία βρωμιά, ρετσινιά ή λαδιά δεν έχεις ούτε έτσι ούτε αλλιώς, αυτό ήθελα να πω.

Εβίβα

Πάλι δεν βλέπω post

(04-01-2022, 04:33 )CatAek Έγραψε: καλημερες!! Smile
δεν βλεπω το μνμ του πανου παλι.
κι εκανα κι αυτο που ειπες τρομπ.. Undecided

Κι εγώ μια από τα ίδια
Απάντηση
Σύντροφοι καλησπέρα κ εδώ. Ο εθισμός είναι άλλη κουβέντα και προβληματίζει πολύ κόσμο. Για εμένα εδώ και 4 χρονιά το χόμπι μου έγινε συνήθεια, αγάπη, ψυχοθεραπεία, τρόπος ζωής. Παράλληλα βοηθάω την υγεία μου σε αρκετούς τομείς και παθήσεις που αντιμετωπίζω. Έχω δει τον εαυτό μου να το χάνω και να πίνω άσκοπα ολήμερης.
Συνήθως όταν έχω πίνω, όταν δεν έχω δεν πίνω. Παλιότερα έψαχνα σαν τρελός όταν ξεμενα και με αγχωνε αυτό.
Διασκεδάστε το το ζούμε!
Smoke27Somebody put something in my dream Smoke27
Απάντηση
(04-01-2022, 10:47 )tzorge Έγραψε: Χωρίς να θέλω να πω παραπάνω από αυτά που γράφω θέλω να πω το εξής.

Το να είσαι καθαρός προϋποθέτει να ήσουν βρώμικος.

Το πως μιλάμε για το φυτό είναι μέρος του προβλήματος μας. Εγώ από μεριάς μου είμαι πεντακάθαρος και πίνω τα πόδια μου. 

Καλημέρα και καλή χρονιά και πάλι.

Σε καμία περίπτωση δεν το είπα έτσι όπως το εννοούν οι άλλοι.
Το είπα για λόγους ευκολίας κατανόησης... τες πα, τώρα που το σκέφτομαι, έχεις απόλυτο δίκιο. Λάθος μου.
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 3 Επισκέπτης (ες)