Οτι να ναι λέμε, το επίσημο off-topic νήμα
Καλησπέρα σε όλους σας !
Πήγα να σχολιάσω στο νήμα του Τζορτζ και μου έβγαλε ενα μνμ ότι δεν έχω το δικαίωμα για σχόλιο..Γιατί γίνεται αυτό τρομπέτα ?
Επειδή δεν τρέχω κάποια καλλιέργεια αυτήν την στιγμή ?
Παράλληλα θέλω να τιμήσω το νήμα του Τζόρτζ ..! Το διάβασα όλο το νήμα σου Τζόρτζ και θέλω να σου εκφράσω τα συγχαρητήριά μου για την συγκομιδή σου και τους κλώνους σου που συνεχίζεις να καλλιεργείς με τις επαγγελματικές σου τις τεχνικές !
Και παράλληλα σ'ευχαριστώ πολύ για την βοήθειά σου που μου πρόσφερες με τις γνώμες σου για τον εμπλουτισμό του εδάφους με βιταμίνες κ τα πεχά..Ακόμα τα θυμάμαι και κουβαλάω στάχτηκ τα τσόφλια από τις μπανάνες στην καβάντζα μου μήπως κ γίνει μια τέλεια εξωτερική φέτος !
Περιμένω φέτος να σας εκπλήξω κ πάλι με τις εικόνες μου κ από την δική μου την καλλιέργεια την εξωτερική !
Εφαρμόζω σχέδια Wink  ! Με ποικιλίες,τεχνικές κτλ !
Είμαι ακόμα σε προετοιμασίες ! Θα τα λέμε κ πάλι ποιο πολύ όλοι μαζί με το που θα ξεκινήσω κ εγώ να καλλιεργώ !
Καλές προσπάθειες σε όλους μας για το 2022 Heart  ! Με πολύ ικανοποιητικά αποτελέσματα στον καθένα σας ξεχωριστά ! Και σε καθε μια από τις γυναίκες του φόρουμ/εννοείται !
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Οτι να ναι λέμε, το επίσημο off-topic νήμα - από 7LEAF - 09-02-2022, 02:14

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 3 Επισκέπτης (ες)