Οτι να ναι λέμε, το επίσημο off-topic νήμα
..Ένα νέο μέλος με όνομα gr,specialized έγραψε επίσης σε ένα νέο μέλος με όνομα tony.gr στο νήμα --καλλιέργεια στο σπίτι-- σαν να γράφει άσχετα πράγματα .....----μήπως κάτι σαν να μου μυρίζει εδώ από το παρελθόν---- λέω εγώ τώρα-ισως .....δεν ξέρω... όνομα και gr ο καθένας τους...και στα δύο ονόματα...
Λιγάκι προσοχή σε αυτά τα καινούρια μέλη...και ο ένας και ο άλλος υποτίθεται ότι είναι πρωτάριδες κ καλά από καλλιέργεια της κάνναβης..
Απλά το πρόσεξα αυτό τυχαία και σας ενημερώνω..τπτ παραπάνω..ίσως όντως να μην ξέρει και το άλλο παιδί ότι πρέπει να κάνει δικό του νήμα στο φόρουμ...
Μας έχουν κατατρομάξει με τους ιους και μέσα στο ίντερνετ κ έξω στην κοινωνία..έχω χάσει την μπάλα κ δεν έκανα κ το εμβόλιο ακομα..τελειως αρνητής.Σαν την Εύη την Κιαγια την γιατρέσα κ εγω..
Μακάρι να κάνω λάθος...Ας ελπίσω να μην μου χαλαστεί το νήμα μου το φετινό που θα ανοίξω σύντομα ! Εννοείται και πως θα επαναφέρω και τις προηγούμενές μου τις καλλιέργειες σε καινούρια νήματα ας μείνουν οι εικόνες στον κόσμο..ποιος ξέρει,ίσως αύριο να μην ζω
Καλά είναι να είμαστε λίγο καχύποπτοι γενικά....!
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Οτι να ναι λέμε, το επίσημο off-topic νήμα - από 7LEAF - 11-02-2022, 01:16

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)