Οτι να ναι λέμε, το επίσημο off-topic νήμα
Καλησπέρα φιλοι μου.

Βλέποντας την κατάσταση στην οποία έχει περιέλθει η κοινότητα θα ήθελα κι εγώ να πω την άποψή μου.Παντα με αγαπη και χωρις να προσβάλλω την δουλειά που έχουν κάνει οι άνθρωποι που το έφτιαξαν και το συντηρησαν έως τώρα .
Έγιναν πολλές αλλαγές από την μέρα που γράφτηκα στην σελίδα,οι περισσότερες με καλη πρόθεση πάντα αλλά δυστυχώς ήταν η αιτία να απομακρυνθουν οι άνθρωποι που ήταν καθημερινοί θαμώνες.
Ξαφνικά μπήκαν παρα πολλοί περιορισμοί,και υπήρξε περίοδος που "φοβόμουν" να σχολιάσω η να γράψω κάτι στην σελίδα.Θεωρω ότι η επικοινωνία μεταξύ των μελών ήταν η μαγιά που έδενε και κρατούσε όλη την προσπάθεια. Μπορεί πολλές φορές να ξέφευγε η κουβέντα αλλά αν με ρωτήσετε θα σας πω ότι αγάπησα την σελίδα γι αυτόν τον λόγο.
Γιατί ήξερα ότι θα μπω εδω και θα μιλήσω για το χομπι μου ελεύθερα με ανθρώπους που καταλαβαίνουν..
Εμείς που φτιάχνουμε μόνοι μας τα βοτάνια μας πολλές φορές θέλουμε να μοιραστούμε την πορεία της προσπάθειας μας ..Να επικοινωνήσουμε ,να ρωτήσουμε η ακομα μπούμε να χαζεψουμε λιγο χωρίς κάποιον σκοπό.
Στο δικό μου μυαλο τίποτα από αυτά δεν μου φαίνεται κακό.
Από εκεί και πέρα όσο υπάρχει εγω εδω θα γράφω..
Κι αν μπορώ να βοηθήσω σε κάτι,θα το κάνω με ευχαρίστηση.

Εβιβα.
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Οτι να ναι λέμε, το επίσημο off-topic νήμα - από pasas25 - 21-08-2022, 04:07

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)