Οτι να ναι λέμε, το επίσημο off-topic νήμα
  • Πρέπει να ήτανε   2014  όταν συναντήθηκα πρώτη φορά με το φόρουμ. Θυμάμαι έκανα κανα τσιγάρο κ άραζα στο pc και προσπαθούσα να βρώ πληροφορίες σχετικά με την κάνναβη στην Ελλάδα . Με τα πολλά με τα λίγα βρήκα το φόρουμ και λέω ''ρε τι κάνουν εδω μέσα οι αλήτες  Smoke8 '' βάζουνε φυτά και στην Ελλάδα?! Αμέσως φυτεύτηκε ένας σπόρος στο μυαλό μου.
  • Θυμάμαι μερικές μέρες με τις ώρες μέσα στο φόρουμ να προσπαθώ να καταλάβω πώς γίνεται να καλλιεργήσεις ένα φυτο κάνναβης  σε εσωτερικό χώρο. Κάνα 2 ονόματα που θυμάμαι που έγραφαν , ήταν σίγουρα ένας ο xasikliks..Δέν μου ρχεται άλλο είμαι κλασμένος θα έλεγα Smoke32
  • την μετάβαση απο λάμπες hps σε led... άσε συζητήσεις των συζητήσεων χαχα Καλές εποχές , forumάρα χώρις πλάκα! Να ναι καλά τα παιδιά.
  • όπως και να το κάνουμε έχει άλλη αίσθηση εδω μέσα. Δεν ξέρω τί παίζει με τις τελείες αλλα δεν έιμαι σε θέση να βγάλω άκρη Tongue
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite. 
Smoke17
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Οτι να ναι λέμε, το επίσημο off-topic νήμα - από prasinos - 22-10-2022, 20:11

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)