Οτι να ναι λέμε, το επίσημο off-topic νήμα
Καλημερα συντροφοι, χανομαστε αλλα εδω ειναι το σχολειο μου δε σας ξεχνω αν και εχω καιρο να μπω. Ειχα ενα 8εμα με τον κωδικο αλλα το βρηκα. Αρπαξα τετρανυχο και μου την εχει δωσει στα νευρα. Εριξα acaridoil{αλατα καλιου λυπαρων οξεων} Το εχω ριξει και παλιοτερα σε εξωτερικη καλλλιεργια και εκανε  δουλεια. Εσωτερικα ηθελα να ρωτησω αν το εχει δουλεψει καποιος, και τι αποτελεσματα ειχε. Επισις ποσα μλ βαλατε στο λιτρο για να κανει δουλεια και με ποσες εφαρμογες? Δεν εχω δυνατοτητα για φωτο δυστυχως. Τα σεβη μου σε ολους.
επισης να πω οτι απο καποιο λαθος μου στην προτελευταια καλιεργια απεκτησα αρκετα κουκουτσια SLH, πεντε διαφορετικους φενοτυπους. Πειραματιστηκα στην επομενη να δω αν θα βγουν ιδιοι γευστικα και πιοτικα και το πειραμα πετυχε. Ειδικα τα πασιον και τα λεμονια μαμανε. Και μου εβγαλαν αρκετα. εχω για μια ζωη που λεει ο λογος κουκουτσια και ολα θυλικα. Το ιδιο και με τα weddding cake που ειναι επισης αρκετα και καποια τσοκολοπο. Αυτα δυνουν πολυ πονο. Κουμπαρε αν μπεις επικοινονησε να τα πουμε χαθηκαμε ολοι γενικα και ηθελα να ανεβω και πανω καποια στιγμη να κανουμε κανα μιτινγκ.!
Smoke27Somebody put something in my dream Smoke27
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Οτι να ναι λέμε, το επίσημο off-topic νήμα - από godfather - 29-11-2022, 05:01

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 3 Επισκέπτης (ες)