Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ultra Lemon Haze Automatic
του δινω bio bloom μονο.αυτο που ειναι για την ανθοφορια.δεν το βλεπω παντως να εχει πολυ ψωμι πανω.κανονικα ειμαι στις 65 μερες τωρα.μαλλον δεν επρεπε να βαλω αυτοματο.
Απάντηση

ads by gr420info

αδερφια καλημερα.ειμαστε στις 79 μερες και βλεπω οτι το δεντρακι εχει αρχισει και μαραζωνει οπως θα δειτε και στην φωτο.τι λετε να κανω?να το αφησω ακομα 10-15 μερες οπως λεει ο breeder?γιατι τοσο κιτρινιλα τα φυλλα του?εχω ξανακανει γκροου και δεν ειχα τετοιο θεμα.τι με συμβουλευετε?το αλλο δεντρακι ειναι πολυ πιο πρασινο χωρις να εχει τετοια κιτρινιλα στα φυλλα του.
Απάντηση
Τούμπανο, απλά τελειώνει και του έλειπε κάποιο στοιχείο (πιθανότατα Κ) γιαυτό και ρούφηξε από τα φύλλα για να θρέψει τους παπάδες.
Εφόσον είσαι τόσο κοντά στο τέλος (κανονικά απότι λέει ο breeder υπολογίζεις +1,2 εβδομάδες), καλύτερα μη ρίξεις λιπάσματα.
Μια πιο κοντινά φωτό για να δούμε πόσο ωρίμασε θα βοηθούσε.
Απάντηση
εδω ειναι και η κοντινη φωτο.ποσταρω απο μια για καθε φυτο.τι λες αδερφε?ειναι μακρια το αμερικα?
Απάντηση
Κοντεύεις, άστο να φάει τον εαυτό του
Απάντηση
Ούτε μια βδομάδα δε θέλεις. Καλόπιωτο Smile
Απάντηση
λεγε μου τετοια αδερφε.και στα δυο ουτε μια βδομαδα?
Απάντηση
Το δεύτερο φαίνεται να θέλει λίγο παραπάνω. Αλλά από μακριά λίγο δύσκολο να καταλάβουμε. Ίσως θα ήταν καλό μιας και τελειώνεις να το κάνεις ένα flush με νερό για να φύγουν όλα τα άλατα και τα λιπάσματα από την ρίζα και να φάει το φυτό τον εαυτό του. Έτσι θα έχεις πιο καθαρό προιόν με καλύτερη γεύση
Απάντηση
αδερφια φτανουμε στο τελος και θελω μια τελευταια συμβουλη.εσεις το αφηνετε στο σκοταδι μερικες μερες πριν το κοψετε?ποια διαδικασια ακολουθειτε?
Απάντηση
Αν έχεις υπομονή, άφησε το 2 μέρες στο σκοτάδι και μετά κόψ'το.
Επίσης άφησε το απότιστο
Απάντηση
αδερφε μπορει στις φωτογραφιες που στελνω να φαινεται ωραιο και ετοιμο , η αληθεια ειναι ομως οτι δεν εχουν γινει καφε οι τριχες που εχουν οι παπαδες.ειναι σχεδον ολες ασπρες.στο προηγουμενο grow το ειχα αφησει να γινουν σχεδον ολες καφε.το θεμα ειναι οτι το κωλοsamsung βγαζει καλες φωτο αλλα ειναι 4,5 mb και οταν παω να τους χαμηλωσω ποιοτητα για να ποσταρω και να δειτε,χανει πολυ.για αυτο δεν πολυποσταρω φωτογραφιες.
Απάντηση
Η λύση στο πρόβλημα σου φίλε μου είναι photobucket! Wink
Weee[font=Impact] Be free![/font]
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)