[Indoor] Τεστ.. Lumatek attis 300w vs ο θεός και η ψυχή του...
#1
   
Καλησπέρα σε όλο το φόρουμ διπλη τέντα αυτή την φορά... Για να δοκιμαστή το νέο μας μέλος lumatek attis 300w δώρο τής γυναικαρας μου...  Angel Idea Smile

   
(09-05-2021, 19:14 )Afioni Έγραψε: Καλησπέρα σε όλο το φόρουμ διπλη τέντα αυτή την φορά... Για να δοκιμαστή το νέο μας μέλος lumatek attis 300w δώρο τής γυναικαρας μου...  Angel Idea Smile


Συνημμένα αρχείο(α) Μικρογραφία(ες)
   
μη...μου ξυπνάς το παρελθόν.....!!!
Απάντηση
#2
   
2 εβδομάδα ανθοφοριας 63 ημερών στο σύνολο
Από φαΐ canna full pack,+ορμόνες βιταμίνες της hesi... Φως μέχρι στιγμής 180 w.... σπόρος glory og η λορυς που λέει και ο bakizzzzz....μην ξεχνάμε χώρος 80 επί 80
μη...μου ξυπνάς το παρελθόν.....!!!
Απάντηση
#3
Σύναψη:Για να δοκιμαστή το νέο μας μέλος lumatek attis 300w δώρο τής γυναικαρας μου..
Καλησπέρα φίλε μου. Είδα την τιμή του φωτιστικού και ψιλοέπαθα έμφραγμα. Εμείς που να βρούμε τέτοια γυναίκα να μας 
κάνει τέτοιο δώρο;
Μια ερώτηση γιατί κόλλησα. Είπες είναι διπλή τέντα, έχεις δυο φωτιστικά; Γιατί βλέπω μια με στρόγγυλες γλάστρες, μια με τετράγωνη.
Φτου να μην τα ματιάξω.
Απάντηση
#4
(14-05-2021, 17:35 )pansek Έγραψε:
Σύναψη:Για να δοκιμαστή το νέο μας μέλος lumatek attis 300w δώρο τής γυναικαρας μου..
Καλησπέρα φίλε μου. Είδα την τιμή του φωτιστικού και ψιλοέπαθα έμφραγμα. Εμείς που να βρούμε τέτοια γυναίκα να μας 
κάνει τέτοιο δώρο;
Μια ερώτηση γιατί κόλλησα. Είπες είναι διπλή τέντα, έχεις δυο φωτιστικά; Γιατί βλέπω μια με στρόγγυλες γλάστρες, μια με τετράγωνη.
Φτου να μην τα ματιάξω.
Καλησπέρα φίλε μου... Έχω δύο τέντες η μία έχει 4 φυτά μέσα 1×1 με φώτα 5 asl 150w 2 serious 70w 2 helios astir 130 w και 3 χειροποίητα 40.. 40...και 50w έκαστο και η άλλη μόνο το δώρο της γυναίκας... Όσο για το που θα βρεις.... Μια....  Tongue Tongue Tongue δεν μπορώ να σε βοηθήσω... Αυτή με βρήκε... Big Grin 80 ×80 σε 40 λίτρα
μη...μου ξυπνάς το παρελθόν.....!!!
Απάντηση
#5
τελικά τι έγινε με αυτό το τεστ? ποια τα αποτελέσματα? ευχαριστημένος με τη lumatec?
Απάντηση
#6
Του καηκε το noname κινεζικο τροφοδοτικο που χρησιμοποιουνε αυτα τα πανελς. Συνεβη σε αυτο το grow και του μεινε στο χερι του φιλου Αφιονι γιατι οι lumatek ειναι γτπ  Big Grin Και δεν την ειχε πολυ καιρο

0 Υποστηριξη απο τους κατασκευαστές και υπερτιμημένες κατασκευές, τη πεταξε απ οσο ειμαι σε θεση να γνωριζω οταν τα λεγαμε τοτε

Εχει να μπει καιρο ο φιλος ελπιζω να ειναι καλα κ αυτος
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)