Barney's Farm Wedding Cake
#1
Η συγκεκριμένη ποικιλία φάνηκε απο τις δυνατότερες έως τώρα, το φυτό βγήκε ψηλότερο από άλλα με πολύ δυνατό κορμό και δεμένο άνθος στο σύνολο του, δεν έβγαλε κανένα πρόβλημα και φαίνεται ανθεκτικό σε παθογόνα, πήρε ακριβώς 8 βδομάδες η ανθοφορία, βγήκε άψογο.

   

Το άκουσμα του "ιντικίζει" και κάνει ωραίο couchlock, ιδανικό για νευρολογικούς πόνους με βοηθάει πολύ σ αυτό, καλύτερο από άλλα strains στο παρελθόν γι αυτή τη δουλειά, αλλά εκτός απο τα φαρμακευτικά benefits που προσφέρει ψυχαγωγικά συνδιάζεται άψογα για gaming ( Big Grin ) αλλά και άραγμα για ταινια, η την παρέα, γενικά πολυ γέλιο με φίλους

Εννοείται ότι θα είναι το κυρίως strain στις προτιμήσεις για καλλιέργεια στο μέλλον, barneys εγγύηση για δεκαετίες τώρα.
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
#2
Πολύ ωραία !
Να το απολαύσεις με το καλύτερο  Leaf @trompetas  
Όπως και δήποτε θα δοκιμαστεί και από εμένα Heart  !
Το πήρα κ εγώ ήδη από τυχαία επιλογή !
Ας ελπίσω ότι δεν θα το μετανιώσω στο άμεσο μέλλον Cool
barney'farms εγγύηση !
Απάντηση
#3
Ζήλεψα τωρα... Tongue ...εμένα δεν έσκασε το γαμωσπόρι......καλόπιοτο trompetas Smile
Loveleaf  Plant that saves the Planet   Volcanodude
Απάντηση
#4
Σύντροφοι ισχύει και από εμένα τα εύσημα για το κέικ ! Τα περιμένω για 3η φορά και εγώ και είναι πραγματικά όπως τα περιγράφεις Τρομπέτα στο άκουσμα . Κράτησα αρκετά κουκούτσια από ένα ατύχημα στο προηγούμενο με ερμαφρόδιτο κέικ. Μου πήδησε όλα τα φυτά εντομεταξυ, αλλά πήδησε και τα υπόλοιπα κέικ που είχα μέσα! Ρισπεκτ
Smoke27Somebody put something in my dream Smoke27
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)