Απωθητικο για εξωτερικη καλλιεργεια; (φαρμακο-σκευασμα)
#10
Καλημεριζω τα παιδια,ελπιζω ολοι να ειμαστε οκ..Τα νεα ειναι καλα προς το παρων δν τα εχουν ξαναπειραξει αλλα τα ποντικοφαρμακα που κρεμαμε γυρω γυρω απο την περιφραξη τα τρωνε ολα!!Τους βαλαμε κ ενα μπολ με νερο κ 2 ειδη μασωμενων ταμπλετων το ενα το παιρνει λεει στην φωλια του κ το αλλο το τρωει για λιγο καιρο κ μετα πεθαινει καπω ετσι μου τα εξηγησε αλλα ειναι δοκιμασμενα οτι δουλευουν..Παιδια οχι ειμαι πολυ υπερ της φυσης κ δν θα εριχνα τπτ αν δν υπηρχε θεμα αλλα ειναι αναγκαιο,τα φαρμακα τα ρημαζουν σε 1-1,5 μερα,πρεπει να ειναι παραπανω απο ενας..Βοσκος δν υπαρχει το ξερουμε το μερος εκει ειναι πολυ μακρια,κατσικι ειδα 2 φορες στα 150-200 μετρα απο τα φυτα..Το δρομακι ολο το εχουμε κανει εμεις κ την καβατζα δν το ξερει το μερος αλλος ουτε μπορεις να πας αν δν το γνωριζεις ειναι σαν να μν υπαρχει δν ξερω πως να το πω,φουλ καβατζωτο δοκιμασμενο περυσι κ προπερσι...Εκει κοντα δν εχω δει ποτε ζωο σκεφτειτε παμε με 20-30 λιτρα νερο 2 ατομα κ μας βγαινει η ψυχη σερνομαστε σαν κομαντο με τσαντες χαχα!!Κατα τα αλλα εχουν παρει τα πανω τους τα φυτα απο τοτε κ δειχνουν να ξεστρεσαροντε,τα ποτισαμε με μπολικο algamic 2 φορες μηπως κ βοηθησει επισης..Στην πρωτη ευκαιρια θα ανεβασω φωτο 2 NL(sensi) κ 1 Critical(seed stockers),εχω ετοιμασει κ ενα Acapulco αν χρειαστει για ρεζερβα..
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Απωθητικο για εξωτερικη καλλιεργεια; (φαρμακο-σκευασμα) - από Dirtygrowing - 12-06-2021, 11:33

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)