στρουμφιτα
#1
τεντα δεν υπαρχει για αρχη θα μεγαλοσου λιγω μεσα σε ενα παλιο ενυδρειο που εχω και μετα την μεταφυτεψει η θα αξιοθο να παρω τεντα η σε καποιο δοματιο λαμπες εχω καποια φωτιστικα απο τα ενυδρεια και θα δουλεψο με αυτες οποιες ειναι 6500λ και 35βατ η κα8εμια 4 στο συνολο τα φυτακια ειναι μικρα ακομη ενα εσκασε εχθες κ το αλλο συμερα ειναι αμνεζια και μαζζαρ αυτοματης ανθισεις..... πιστευω να τα παω καλα 



   

   
#2
Δεν φαινεται ο χώρος στις φωτογραφιες.

Το ενυδρειο ποιο ειναι; Τα φωτα του ποια ειναι; Λιπάνσεις τι θα έχεις;

Τα ποτηράκια με τις κοτυλιδόνες δεν πιστοποιουνε κατι ετσι ξερά. Η πιστοποίηση ζητά χώρο, όχι φυτά. Αυτά έρχονται στο ημερολόγιο

Εντάξει το χαρτάκι δείχνει οτι τα φυτά προέρχονται απο σένα, αλλά δεν καταλαβαίνει ο αναγνώστης που καλλιεργείς βασικά
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
#3
οταν λες χωρος τι εννψεις ολοκληρο το ενυδρειο ειναι το ριο 180 με το δικο του φψτιστικο συν ενα εξτρα μισο να ανεβασω φωτο παλι

       
(10-07-2021, 19:31 )trompetas Έγραψε: Δεν φαινεται ο χώρος στις φωτογραφιες.

Το ενυδρειο ποιο ειναι; Τα φωτα του ποια ειναι; Λιπάνσεις τι θα έχεις;

Τα ποτηράκια με τις κοτυλιδόνες δεν πιστοποιουνε κατι ετσι ξερά. Η πιστοποίηση ζητά χώρο, όχι φυτά. Αυτά έρχονται στο ημερολόγιο

Εντάξει το χαρτάκι δείχνει οτι τα φυτά προέρχονται απο σένα, αλλά δεν καταλαβαίνει ο αναγνώστης που καλλιεργείς βασικά

(10-07-2021, 20:04 )stroumfita Έγραψε: οταν λες χωρος τι εννψεις ολοκληρο το ενυδρειο ειναι το ριο 180 με το δικο του φψτιστικο συν ενα εξτρα μισο να ανεβασω φωτο παλι

   
   
   
   
   
#4
Σουπερ το ενυδρειο! Νομίζω είναι η πρώτη φορά που θα δούμε τετοιο grow να σου πανε ολα περιφημα και οποτε ζητας βοηθεια εδω ειμαστε
Και απο λιπάνσεις τι σκέφτεσαι εχεις καταλήξει; Για την ολοκληρωση της πιστοποίησης Smile
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
#5
καλημερα θα δουλεψω με τα 3 τις Nutribiz Bio Pack Complete Kit και αν δεν πανε καλα εχω φιλο στην κρητη που επερνα λιπασματα για τα ενυδρεια θα το ρωτισο αν μπορει να κανει κατι αυτος και να με στειλει ειναι χειμικος......παντως πιστευω για αρχη οτι το ενυδρειο ειναι κατι σαν θερμοκιποιο φωτα ανεμιστιρακια κ λιγο νερο στον πατω σικονουν μια υγρασια ξερω φενεται λιγος καπως αλλα τι να κανω παντως αν θελετε ανεβαζω κ φωτο πριν καταληξει ετσι
#6
Όποτε θελήσεις να αναπτύξεις οποιαδήποτε συζήτηση καλλιέργειας έχεις τη πρόσβαση στις συζητήσεις καλλιέργειας καθώς και στα ημερολόγια , σε περνάω ως δραστήριο και καλές καλλιέργειες! Smile
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)