[Indoor] Για παμε Για να δουμε :D
#1
Γεια σας και χαρα σας.

60χ60χ140 τεντα
Σιριους 35βατ εκαστος <3 στο συνολο>
Εισαγωγη παθητικα Εξααγωγη δεν εχω το κουτι του και δεν θυμαμαι αλλα γινετε καλη αναρωφηση
1 Ανεμηστιρα airontek 
ΓΛαστρες 2 7λ και 1  3λ
Υγραντηρας απο τον σκρουτζ φτινιαρικος και πρακτικος
Xωμα bio-bizz light mix

Τα Κοριτσια ειναι αυτοματα<τα τελευταια που βαζω,μετα παμε με φωτοπεριοδου> και ειναι 3 ολα απο σποραδικο.

Super lemon haze
Gelato 
Skunk<Aυτο ειναι στην 3λιτρη γλαστρα>
Φαγητα θα παω με bio bizz ολοι την σειρα+Advance Nutriens Callmg
2 Βδομαδα,20/4 στον χρονοδιακοπτη εδω και 5 μερες.
Για αλλη μια φορα νομιζω οτι ξεφυγα με το νερο κλασσικα.

   
   
   
Peace-and-love-033   "Κανε την ζωη σου πιο χαλαρη "  Smoke20
Απάντηση
#2
Καλή αρχή
Έχεις χρησιμοποιήσει ξανά τα φώτα αυτά ? πόσα θα χρειαστείς για τον χώρο σου μέχρι το τέλος ? Σκέφτομαι να τα πάρω γι'αυτό ρωτάω.
Απάντηση
#3
@manolas Γεια σου φιλε μου,ευχαριστω.
Τα εχω χρησιμοποησει ξανα ναι,και ειμαι απολυτα ευχαριστημενως διοτι δεν βγαζουν σχεδον καθολου θερμοτητα στον χωρο και μπορω να τα εχω πιο κοντα στα φυτα μου.
Για μενα τα φωτα λεντ ειναι τα καλυτερα,αλλα για μενα.Αλλη μπορει να εχουν αλλη γνωμη.
Για τον χωρο μου θα χρειαστω 3 αλλα θα επερνε και 1 ακομα,αλλα και με 3 ειναι καλα.
Εγω αφοβα θα σε ελεγα να τα δοκιμασεις φιλε μου
Καλη συνεχεια !
Βιβες !
Peace-and-love-033   "Κανε την ζωη σου πιο χαλαρη "  Smoke20
Απάντηση
#4
Γεια σας φιλοι μου
33 μερες Σημερα,μολις ποτισα 800μλ εκαστος απο 3λ νερο με 4μλ BioGrow
                                                                                        3ml BioBloom
                                                                                        4ml Heaven
                                                                                        6ml CallMg Advance
                                                                                        1.5ml Top Max

Τα φωτα βρισκοντουσαν στους 25-30 ποντους και παρατηρησα καποια σημαδια οτι στρεσσαροντε
και ψιλο-καιγονται.
Τα ανεβασα στους 35 ποντους να δω πως θα αντιδρασουν.
Το Αυτοματο που μεταμφυτευσα τελικα πηρε τα πανω του και με το παραπανω<Αφου ανακαληψα ριζες
να βγαινουν κατω απο της τρυπες της γλαστρας>

Εδω η φωτο ολου του Grow

   
   

Εδω τα στιγματα
<θα  χαρω να μου πειτε γνωμες για το τι και πως εγινε ή τι μπορει να το προκαλεσε>

   
   
   
   
Peace-and-love-033   "Κανε την ζωη σου πιο χαλαρη "  Smoke20
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)