Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Πρώτη μου καλλιέργεια !!
#1
Όπως έγραψα στο νήμα είναι η πρωτη μου καλλιέργεια κ βλέπω λίγο τεντωμένα τα φυλλα τα μικρά είναι από πολυ φώς η νερό? Αν γνωρίζει κάποιος ποιο έμπειρος ν μου πει!!!!!
Απάντηση
#2
Καλησπέρα χρειάζεται να βάλεις μια φωτό αν δεν γνωρίζεις πως, δες τους οδηγούς https://gr420.info/forum/showthread.php?tid=10926
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
#3
Δεν μπορώ να ανεβάσω διότι μου λέει ότι απέτυχε το upload  μου ζήτησε να μιλήσω με τον διαχειριστεί ίσως επειδή μυρίζω θάλασσα!  Smile

   

(08-03-2022, 20:52 )GRSpecialized Έγραψε: Δεν μπορώ να ανεβάσω διότι μου λέει ότι απέτυχε το upload  μου ζήτησε να μιλήσω με τον διαχειριστεί ίσως επειδή μυρίζω θάλασσα!  Smile


Τελικά τα κατάφερα για τα δυο μικρά εννοώ τα βλέπω τεντωμένα προς τα πανω η δεν παίζουν ρόλο?

(08-03-2022, 20:52 )GRSpecialized Έγραψε: Δεν μπορώ να ανεβάσω διότι μου λέει ότι απέτυχε το upload  μου ζήτησε να μιλήσω με τον διαχειριστεί ίσως επειδή μυρίζω θάλασσα!  Smile



(08-03-2022, 20:52 )GRSpecialized Έγραψε: Δεν μπορώ να ανεβάσω διότι μου λέει ότι απέτυχε το upload  μου ζήτησε να μιλήσω με τον διαχειριστεί ίσως επειδή μυρίζω θάλασσα!  Smile

Τα φώτα μου είναι cmh 315  και τα είχα στους 60 ποντους και τα ανέβασα περιπου στα 90 δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο το φυτό 3 τους μηνός σε χαρτοπετσέτα 5 του μηνός στο χώμα 
Τελικά τα κατάφερα για τα δυο μικρά εννοώ τα βλέπω τεντωμένα προς τα πανω η δεν παίζουν ρόλο?
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)