[Indoor] Αυτόματα barney seeds&fastbuds
#35
Καλησπερίζω τους πάντες ,,, γενικά αυτό το διάστημα είμαι στα χαμένα και δεν πολύ ασχολήθηκα με τα κορίτσια μου,,,ασχολούμαι περισσότερο με την πρώην που με πρόδωσε ,,,η θερμοκρασία μέσα στη σκηνή είναι στους 18 βαθμούς και η υγρασία δε πεφτει κάτω από 80 τα εκατό,,αλλά εγώ δεν έχω κάνει τίποτα για αυτό όλες αυτές τις μέρες ,αυτοκαταστρέφομαι γενικότερα ,,,,σήμερα ήπιαν από 3μιση λίτρα οι μεγαλύτερες γλάστρες με grow bloom calmag topmax,,, το χώμα σκεφτείτε έχει κατέβει προς τα κάτω και δε μπήκα στη διαδικασία να συμπληρώσω ,,αυτό που ασχολήθηκα σήμερα μου έκανε καλό (σε όσους διαβαζουν το μήνυμα μου δεν ξέρω αν κάνει καλό Tongue ). Τα σύρματα που έδενα τα φυτά νομίζω πως τραυμάτισαν καποια κλαδιά και το κορμό του wedding cake,κάνω κάτι τώρα η το αφήνω στη μοίρα του και ότι γίνει;; Τα φώτα τελικά θα παραμείνουν στα 100w μέχρι τέλους πρώτα ο θεός.

Smile

(20-11-2022, 02:15 )Peacenlove4420 Έγραψε: Καλησπερίζω τους πάντες ,,, γενικά αυτό το διάστημα είμαι στα χαμένα και δεν πολύ ασχολήθηκα με τα κορίτσια μου,,,ασχολούμαι περισσότερο με την πρώην που με πρόδωσε ,,,η θερμοκρασία μέσα στη σκηνή είναι στους 18 βαθμούς και η υγρασία δε πεφτει κάτω από 80 τα εκατό,,αλλά εγώ δεν έχω κάνει τίποτα για αυτό όλες αυτές τις μέρες ,αυτοκαταστρέφομαι γενικότερα ,,,,σήμερα ήπιαν από 3μιση λίτρα οι μεγαλύτερες γλάστρες με grow bloom calmag topmax,,, το χώμα σκεφτείτε έχει κατέβει προς τα κάτω και δε μπήκα στη διαδικασία να συμπληρώσω ,,αυτό που ασχολήθηκα σήμερα μου έκανε καλό (σε όσους διαβαζουν το μήνυμα μου δεν ξέρω αν κάνει καλό Tongue ). Τα σύρματα που έδενα τα φυτά νομίζω πως τραυμάτισαν καποια κλαδιά και το κορμό του wedding cake,κάνω κάτι τώρα η το αφήνω στη μοίρα του και ότι γίνει;; Τα φώτα τελικά θα παραμείνουν στα 100w μέχρι τέλους πρώτα ο θεός.

Smile *Συγχωρεστε με λάθος ημερομηνίες 55 μέρα για το μεγαλύτερο 53 και 50


Συνημμένα αρχείο(α) Μικρογραφία(ες)
           
Εικόνα(ες)
   
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Αυτόματα barney seeds&fastbuds - από Peacenlove4420 - 20-11-2022, 02:15

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)