[Indoor] Organic autoflowers
#1
Καλησπέρα στην παρέα. Είπα να μοιραστώ μαζί σας το grow που τρέχω αυτή την στιγμή,
Είμαι στις 33 μέρες το ένα άρχισε να ανθιζει, το δεύτερο μόλις ξεκίνησε να βγάζει "τρίχες" 
Κ τα δύο τελευταία ακόμα κανένα σημάδι από pre flowering phase..
Χρησιμοποιώ χώμα guanokalong κ λιπάσματα biobizz organic κ κάποια τσαγια με μελασες ρυζονερο κ γάλα.. 
Σας παραθέτω κ κάποιες φώτο έτσι για το μάτι.. 
Το αξιοπεριεργο είναι ότι τα δύο τελευταία δεν έχουν δείξει κανένα σημάδι pre flowering όπως προείπα οπότε νομίζω θα μεγαλώσουν αρκετά, θα σπάσουν ρεκόρ σε εβδομάδες ζωής Smile
Τα κρατάω με δεσιματα κλπ χαμηλά σε ύψος κ το ένα φυτό το τοπαρα καταλαθος αλλά
από καιρό ήθελα να κανω το συγκεκριμένο πείραμα σε αυτόματο.. 
Όχι μόνο ότι δεν του έκανε ζημιά αλλά φουντωσε ακόμα πιο πολύ κ τώρα έχω δύο κορυφές μπαμπατσικες..
Η δεύτερη φώτο είναι το τοπαρισμενο


Συνημμένα αρχείο(α) Μικρογραφία(ες)
                   
Hookah  Leaf
Απάντηση
#2
Καλή αρχή, χωρίς προβλήματα φίλε μου!!
Θα μας πεις σε παρακαλώ, το πρόγραμμά διατροφής και ποσότητα νερού που ποτιζεις το κάθε ένα;; 
Θα τα ήθελα λίγο πιο πράσινα τα φυτά μου.. Κάτι λείπει..
Όσο για το τοπαρισμενο μια χαρά θα πάει μην ανησυχείς..
Crystal Meth - Fast Bubs automatic τοπαρισμενο!!Το ζύγι έγινε με 72% υγρασία, μου αρέσει στα 65%..


Συνημμένα αρχείο(α) Μικρογραφία(ες)
       
Απάντηση
#3
(23-01-2023, 12:37 )Tim74 Έγραψε: Καλή αρχή, χωρίς προβλήματα φίλε μου!!
Θα μας πεις σε παρακαλώ, το πρόγραμμά διατροφής και ποσότητα νερού που ποτιζεις το κάθε ένα;; 
Θα τα ήθελα λίγο πιο πράσινα τα φυτά μου.. Κάτι λείπει..
Όσο για το τοπαρισμενο μια χαρά θα πάει μην ανησυχείς..
Crystal Meth - Fast Bubs automatic τοπαρισμενο!!Το ζύγι έγινε με 72% υγρασία, μου αρέσει στα 65%..
Καλησπέρα αρχηγε μου από νερό δίνω αυστηρά 1 λιτρο στο καθένα κ όταν διψασουν ξανά, αν χρειαστεί κ την επόμενη μέρα δίνω "που δεν έτυχε ποτέ αλλά λέμε τώρα ".
Δεν βάζω ποτέ πολλά φυτά μαζί οπότε με λίτρο κρατάω ισορροπίες, συνήθως 3-4.. 
Πρόγραμμα διατροφής βασισμένο στην biobizz απλά επειδή είναι οργανικά κ δεν παίζει να καουν τόσο εύκολα από υπερλυπανση ταιζω στην ανθοφορια ένα τσικ παραπάνω σε λιπάσματα...
Επίσης όταν πιάσουν δεύτερη φάση ανθοφοριας (δηλαδή να έχουν σχηματιστεί μικρή παπάδες) ξεκινάω να δίνω 2 φαγητό κ 1 νερό
Hookah  Leaf
Απάντηση
#4
(23-01-2023, 15:28 )Rodiangrower Έγραψε:
(23-01-2023, 12:37 )Tim74 Έγραψε: Καλή αρχή, χωρίς προβλήματα φίλε μου!!
Θα μας πεις σε παρακαλώ, το πρόγραμμά διατροφής και ποσότητα νερού που ποτιζεις το κάθε ένα;; 
Θα τα ήθελα λίγο πιο πράσινα τα φυτά μου.. Κάτι λείπει..
Όσο για το τοπαρισμενο μια χαρά θα πάει μην ανησυχείς..
Crystal Meth - Fast Bubs automatic τοπαρισμενο!!Το ζύγι έγινε με 72% υγρασία, μου αρέσει στα 65%..
Καλησπέρα αρχηγε μου από νερό δίνω αυστηρά 1 λιτρο στο καθένα κ όταν διψασουν ξανά, αν χρειαστεί κ την επόμενη μέρα δίνω "που δεν έτυχε ποτέ αλλά λέμε τώρα ".
Δεν βάζω ποτέ πολλά φυτά μαζί οπότε με λίτρο κρατάω ισορροπίες, συνήθως 3-4.. 
Πρόγραμμα διατροφής βασισμένο στην biobizz απλά επειδή είναι οργανικά κ δεν παίζει να καουν τόσο εύκολα από υπερλυπανση ταιζω στην ανθοφορια ένα τσικ παραπάνω σε λιπάσματα...
Επίσης όταν πιάσουν δεύτερη φάση ανθοφοριας (δηλαδή να έχουν σχηματιστεί μικρή παπάδες) ξεκινάω να δίνω 2 φαγητό κ 1 νερό

Αν έχω δίκιο και οι γλάστρες είναι 20-25λιτρα τα κορίτσια είναι πεινασμενα..
Το 1 λίτρο είναι λίγο για 20-25λιτρα στο στάδιο που βρίσκεσαι..
Αν ήμουν στα παπούτσια σου, θα ετοίμαζα αρκετό νερό με λίγο grow, περισσότερο bloom, λίγο από το μπουστερ ανθοφοριας που έχεις και Cal-mag σε κανονική δόση (δεν μπορώ να σου πω ml/litre γιατί δεν δουλεύουμε τα ίδια). Θα τα ποτιζα μέχρι να βάλει λίγα απόνερα από κάτω. Θα τα άφηνα μέχρι να γίνει το βάρος της γλάστρα πούπουλο και θα επανέλαβα τα προηγούμενα χωρίς groow..
Τώρα για το αν πρέπει να ταΐζουμε κάθε φορά που ποτιζουμε, αυτό το αποφασίζει το φυτό μας. (πχ σημάδια στα φύλλα, το χρώμα του κτλ)..
Για παράδειγμα, στο τελευταίο grow τάιζα σε κάθε πότισμα, δεν έδωσα ποτέ σκέτο νερό τον τελευταίο ενάμιση μήνα..
(Μη με παρεξηγήσεις να βοηθήσω θέλω. Σε 10 μέρες επιστρέφω σπίτι μου και ξεκινάω και γω. Λείπω δύο μήνες, και δεν κρατιέμαι.. Χαχα!!!)
Απάντηση
#5
Όχι ρε εσύ έχω 3 λιτρες πανινες γλάστρες, όπως επίσης είμαι σε χώμα κ όχι κοκο κλπ παίζει κ αυτό τον ρόλο του... Κ σε 60αρα τέντα έβαλα 4 μέσα..

Με το καλό κ να επιστρέψεις κ να ξεκινήσεις!! Καλό κουράγιο εκεί στα ξένα
Hookah  Leaf
Απάντηση
#6
Κάνε ένα καλό πότισμα να τρέξουν από κάτω απόνερα και μέτρα ph και ec για να μάθουμε και εμείς και εσύ που βρίσκεσαι και τι θέλουν τα φυτουλια σου καλά grow συνάδελφε
The plant's are  life  Big Grin Heart
Απάντηση
#7
(23-01-2023, 19:12 )Skouboy Έγραψε: Κάνε ένα καλό πότισμα να τρέξουν από κάτω απόνερα και μέτρα ph και ec για να μάθουμε και εμείς και εσύ που βρίσκεσαι και τι θέλουν τα φυτουλια σου καλά grow συνάδελφε

Αυτό...!!!
Απάντηση
#8
Επειδή το πάω οργανικά με κοπριες,μικοριζα κλπ δεν κοιτάζω ποτέ ph/ec.. Το νερό της περιοχής μου είναι 7αρι οπότε ποτέ δεν είχα θέματα με αυτό.. Την υπόλοιπη δουλειά την κάνουν τα μικρόβια στο χώμα.. Αν βρω από έναν συνάδελφο πάντως θα πάρω τις μετρήσεις για να έχετε έναν μπούσουλα.. Σύντομα θα τραβήξω περαιτέρω φώτο να δείτε πως πάνε..
Hookah  Leaf
Απάντηση
#9
Το δεν έχουν θέμα είναι σχετικό! Επιβιώνουν και με 8 πεχα αλλά τι αποτέλεσμα θα έχεις με αυτό;;

Πάρε κάτι να ρίχνεις το ph του νερού στα 6.5 το ec δεν είναι και τόσο σημαντικό αφού παίζεις έτσι με την λυπανση αν και εγώ θα έπαιρνα για να ήξερα ακριβώς τι θέλει το φυτό μου και η θα ανέβαζα τα λιπάσματα η θα έριχνα τώρα πας στα τυφλά.!

Το πεχα όμως ασχέτως την λίπανση που χρησιμοποιείς ασχέτως το πόσο πολύ τους δίνεις να φάνε με 7 πεχα δεν απορροφούν το φαγητό..απλά ξεδιψανε και επιβιώνουν με πολλά προβλήματα όπως αργή ανάπτυξη κιτρίνισμα στα φύλα και φυσικά χαμηλή απόδοση σε γρ που μαζί με όλα τα προβλήματα τα αλλά ίσως να επιδράσει αρνητικά και στην ποιότητα.

Το ph είναι το σημαντικότερο αν είναι να ποτίζεις με 7-8 πεχα ενώ θέλει 6.2 -6.5 μην ρίχνεις καν τα λιπάσματα γιατί είναι πραγματικά ΑΧΡΗΣΤΑ δεν μπορούν τα φυτά να απορροφήσουν τίποτα από όσα τους δίνεις


Τώρα αν θες να το κάνεις για την πλάκα σου και να βγάζεις έτσι λίγο να πίνεις οκ ότι σου είπα γραψε άκυρο.

Τώρα αν θες να έχεις μια σεβαστή σοδειά χωρίς προβλήματα και ένα ποιοτικό χόρτο φτιάξε πρώτα από όλα το ph

Για μένα πάρε ένα μπουκάλι να ρίχνεις το ph είναι πολύ φθηνό ενα phμετρο και ένα ecομετρο

Και θα δεις μεγάλη διαφορά στα φυτά σου

Υπάρχουν φθηνές λύσεις με 60 ευρώ τα έχεις όλα! Επίσης λίγο σπάνιο νερό βρύσης να έχει 7 ph συνήθως είναι 8-8.5-9 και αφού δεν έχεις να μετρήσεις το ph πως ξέρεις ότι είναι 7;
The plant's are  life  Big Grin Heart
Απάντηση
#10
Πριν μου χαλάσει το δικό μου το μετρουσα πάντα αλλά έκανε 60 μόνο το phμετρο..
Χωρίς υπερβολές κ χωρίς να έχω λόγο να λέω παπαριες δεν είδα διαφορά καμία όταν μετρουσα κ όταν δεν μετρουσα..
Επίσης το χώμα με τα λιπάσματα που δέχεται τείνει να ρίχνει το ph.. Μέτρησα το ph στο χώμα με ενα phμετρο χωματος (που δεν είναι κ ότι πιο έγκυρο ξέρω) κ μου έδειξε 6,5..
Hookah  Leaf
Απάντηση
#11
Δεν αρκεί μόνο το χώμα για να μην βγάλει ελλείψεις

Έχει κάποια με 28-35 ευρώ κάνουν δουλειά απ' το τίποτα.

Είναι πέντε λεπτά διαδικασία και ούτε αλλά έχει καλά αποτελέσματα νομίζω αξίζει να το πάρεις και να ρυθμίζεις το νεράκι σου. Καλή συνέχεια με τα φυτακια
The plant's are  life  Big Grin Heart
Απάντηση
#12
Χωρίς phαρισμα, πηγαίνοντας καθαρά οργανικά χωρίς χημικά άλατα κλπ. Αφήνω στα μικρόβια να κάνουν την δουλειά τους κ να ισσοροπουν το χώμα... Όπως βλέπουμε καμία έλλειψη, φαίνονται κ είναι υγιέστατα..
Παραθέτω κ κάποιες φώτο για οφθαλμολουτρο...
Έχουμε κ ενα ωραίο φαινοτυπο στο ένα από τα 4


Συνημμένα αρχείο(α) Μικρογραφία(ες)
       
Hookah  Leaf
Απάντηση
#13
Μόλις φάγαμε κ το φαγητό μας μετά από 3 μισή μέρες που ήπιαν σκέτο νερό εκτός το μωβ που τρώει σε αναλογία 2:1.. Για αυτο τα βλέπετε λίγο στα κάτω τους διψασαν αρκετά.. Πάντα περιμένω να στεγνώσει πρώτα λίγο κ μετά δίνω..


Συνημμένα αρχείο(α) Μικρογραφία(ες)
       
Hookah  Leaf
Απάντηση
#14
(27-01-2023, 19:52 )Rodiangrower Έγραψε: Μόλις φάγαμε κ το φαγητό μας μετά από 3 μισή μέρες που ήπιαν σκέτο νερό εκτός το μωβ που τρώει σε αναλογία 2:1.. Για αυτο τα βλέπετε λίγο στα κάτω τους διψασαν αρκετά.. Πάντα περιμένω να στεγνώσει πρώτα λίγο κ μετά δίνω..

Καλά τελειώματα να έχεις φιλαράκι και να τα ευχαριστηθείς 

Μια συμβουλή μόνο. Τώρα που είναι με παπάδες πάνω καλύτερα να μην το αφήνεις να στεγνώσει τελείως γιατί από εκεί που οι φούντες σου θα είναι γεμάτες θα μαλακώσουν και θα γίνουν αερατες. Αφήνουμε να στεγνώσει έτσι στην ανάπτυξη και όσο είναι μικρό για να απλώσει ρίζα τώρα σε αυτό το σημείο που είσαι εχει απλώσει την ρίζα και δεν ασχολείται το φυτό πολύ με αυτό οπότε μην περιμένεις και να διψασουν του κερατά χάνεις γρ και thc με αυτόν τον τρόπο
The plant's are  life  Big Grin Heart
Απάντηση
#15
Να σε καλά.. Ναι έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτό.. Το γνωρίζω απλά με τον μπομπιρα μου κ τις δουλειές έμειναν μισή μέρα από την προγραμματισμενη ώρα τους για νερό..
Hookah  Leaf
Απάντηση
#16
Εδω νομίζω θα χρειαστώ την βοήθεια σας.. Τα φυτά μου είναι κάπως στα down τους, τα 2 από τα 4 βασικά..
Από τα 4 τα 2 είναι υγιέστατα κ Χαρούμενα τα άλλα δύο είναι λίγο πεσμένα τα φύλλα κ δεν ξέρω τι γιατί, δεν μου έχει ξανά τύχει κιόλας..
Οι παράμετροι μου είναι υγρασία 50-60%, θερμοκρασία από 19 έως 22 ποτιζω την τριτη μέρα πάντα.. Οπότε δεν ειναι ούτε από overwatering ούτε app under..
Μήπως είναι τα φώτα πολύ κοντά? Τα ανέβασα χθες στα 38 εκατοστά αλλά ακόμα δεν είδα διαφορά..
Τι να φτάσει άραγε?

Το μόνο που σκέφτηκα ίσως να ειναι επειδή είναι στο πάτωμα οι γλάστρες? (Πανινες) κ ειναι κρύες οι ρίζες? Δεν ξέρω τι άλλο να σκεφτώ..


Συνημμένα αρχείο(α) Μικρογραφία(ες)
   
Hookah  Leaf
Απάντηση
#17
Αν δε συμβαίνει κάτι στις ρίζες σου -κάτι το οποίο θα δεις μόνο με μετρήσεις-, θα έλεγα ότι φταίνε οι θερμοκρασίες σου.
Πρόσεχε με τα ποτίσματά σου γιατί στις χαμηλές θερμοκρασίες τα φυτά ρουφάνε πιο αργά.
Να τις σηκώνεις και να βλέπεις το βάρος τους πριν ποτίσεις.
Επίσης θαρρώ πως παίζει ρόλο και αυτό που ανέφερες για το πάτωμα.
Don't smell, don't tell, don't sell Smoke23
Απάντηση
#18
αστο να στεγνωσει και μεχρι τοτε ποτιζε με της μισες δοσολογιες απο νερο.
Απάντηση
#19
Χωρίς μετρήσεις νερού απλά πρέπει μαντέψουμε.. Το σίγουρο είναι ότι λοιμοκτονουν τα κορίτσια σου..
Δοκίμασε να δόσεις καλή ποσότητα bloom (ανθίζουν και χρειάζονται φώσφορο) με μια κουταλιά γλυκού άλατα επσον (epson salt) για μαγνήσιο.. Ποτισε καλά, να βγάλεις απόνερα..
Καλή τύχη..!!
Απάντηση
#20
@Tim74 από φαγητό ακολουθώ κανονικά το πρόγραμμα, δεν θεωρώ ότι έχω θέμα εκεί.. Το ph του χωματος είναι 6,5, δίνω όλη την σειρά της biobizz organic.. Ίσως λόγο θερμοκρασιών να μην προλαβαίνει να το ρουφάει? Αλλά σηκώνω την γλαστρα κ μου φαίνεται ελαφριά κάπως.. Θα το αφήσω 4 μέρες τουλάχιστον αποτιστο να δω

Επίσης χθες τα ταισα γιατί ξεχωριζε το χώμα από την γλαστρα κ πάνω ήταν στεγνό εντελώς κ μετά 3-5 πόντους κάτω που έλεγξα δεν μου φάνηκε υγρασιασμενο οπότε είπα να ταισω με το πρόγραμμα κανονικά κ εννοείται με φώσφορο μιας που ξεκίνησαν να ανθιζουν
Hookah  Leaf
Απάντηση
#21
Αν το ph στην γλάστρα είναι 6,5 τότε σίγουρα, και πεινάνε και διψάνε..
Ανέβασε το Bloom μαζί με cal /mag. Αν μπορείς και μαλασα για σίδηρο..
Χρειάζονται ενέργεια στην άνθηση.. Εσύ αν δεν φας, σηκώνεις τα χεράκια σου με χαρά στον αέρα;;
Μπες αν θέλεις στο τελευταίο μου ημερολόγιο και δες το από την αρχή.. Σε κάποια φάση τα φυτά μου, έχουν σχεδόν το ίδιο χρώμα με τα δικά σου. Από εκεί και πέρα τα τάιζα σε κάθε πότισμα με κανονικές δόσεις bloom - Ripen - bloom booster (που έχουν φουλ φώσφορο) +Cal-mag +μελάσα.
Σε 25L γλάστα σχεδόν 2,5L νερό σε κάθε πότισμα.
Απάντηση
#22
Χθες ταισα με bloom κ όλα τα παρεμφερει, μελασα δεν έβαλα αυτή την φορά βάζω ανά δέκα μέρες περίπου..
Ίσως να κρατούσε κάτω υγρασία κ με τα ποτισματα κάθε τριτη μέρα δεν προλαβαινε να στεγνώσει σε σημείο που συμβεί αυτό? Τι να πω θα αφήσω τώρα αποτιστα 4 μέρες κ θα δούμε
Hookah  Leaf
Απάντηση
#23
Νομίζω, ότι αφού δεν έχεις καμένα φύτα, το πρόβλημα σου δεν είναι το πολύ νερό ή το πολύ φαγητό. Αν ήταν αυτό, Ίδη θα είχαμε καμένα φυτά λόγο πρόβληματος στην ρίζα. Το αντίθετο μάλλον συμβαίνει. Ταΐζεις και ποτιζεις όσο ακριβώς χρειάζονται για να μην πεθάνουν..
Ανέβασε δόσεις σε νερό και φαγητό, και αν μπορείς, βάλε της γλάστρες πάνω σε κάποιο καφάσι, να παίρνουν αέρα από κάτω, και να μην έρχονται σε επαφή με το κρύο πάτωμα..
Απάντηση
#24
Εντάξει σας ευχαριστώ όλους σας πάρα πολύ.. Θα ακολουθήσω τις συμβουλές σας κ ειδωμεν.. Θα ενημερώσω μόλις έχω νέα
Hookah  Leaf
Απάντηση
#25
Problem solved που λένε κ στο χωριό μου..
Το πρόβλημα ήταν ότι οι πανινες γλάστρες ήταν στον πατο της τέντας κ ήταν κάπως πιο παγωμένες οι ρίζες επειδή είναι σε εξωτερικό αποθηκακι που έχω..
Έβαλα ένα φελιζολ κ έκοψα ένα καφασι από πάνω κ τα έβαλα πάνω σε αυτά με αποτέλεσμα να έχει κ πιο σωστή ροή αέρα κ καλύτερή θερμοκρασία..
Εμένε υγρασία στον πάτο της γλαστρας κ εγω με τα ποτισματα έφτασε η στιγμή να δείξουν σημάδια overwatering.. Πάντα την ίδια μέθοδο ακολουθουσα κ δεν είχα θέματα αλλά μάλλον τα δύο συγκεκριμένα τα πείραξε.. Δεν προλαβαιναν να το πιουν όλο.. Όσο καλλιεργουμε μαθαίνουμε

Αρχίζουν κ επανέρχονται στα κανονικά τους


Συνημμένα αρχείο(α) Μικρογραφία(ες)
   
Hookah  Leaf
Απάντηση
#26
(05-02-2023, 20:04 )Rodiangrower Έγραψε: Problem solved που λένε κ στο χωριό μου..
Το πρόβλημα ήταν ότι οι πανινες γλάστρες ήταν στον πατο της τέντας κ ήταν κάπως πιο παγωμένες οι ρίζες επειδή είναι σε εξωτερικό αποθηκακι που έχω..
Έβαλα ένα φελιζολ κ έκοψα ένα καφασι από πάνω κ τα έβαλα πάνω σε αυτά με αποτέλεσμα να έχει κ πιο σωστή ροή αέρα κ καλύτερή θερμοκρασία..
Εμένε υγρασία στον πάτο της γλαστρας κ εγω με τα ποτισματα έφτασε η στιγμή να δείξουν σημάδια overwatering.. Πάντα την ίδια μέθοδο ακολουθουσα κ δεν είχα θέματα αλλά μάλλον τα δύο συγκεκριμένα τα πείραξε.. Δεν προλαβαιναν να το πιουν όλο.. Όσο καλλιεργουμε μαθαίνουμε

Αρχίζουν κ επανέρχονται στα κανονικά τους
Μπράβο φίλε μου!! Τα βλέπω Ίδη πιο χαρουμενα. Συνέχισε την καλή δουλειά!!
Απάντηση
#27
Είχα μέρες να ανεβάσω πάμε καλά.. Το ένα κοντεύει για κόψιμο τα άλλα έχουν ακόμα δρόμο, τα δύο μπροστά εμφανώς ταλαιπωρειμενα από το κρύο κύμα που είχαμε..
Η φώτο ήταν μόλις άναψαν τα φώτα οπότε είναι από τον ύπνο..


Συνημμένα αρχείο(α) Μικρογραφία(ες)
           
Hookah  Leaf
Απάντηση
#28
Προχωράμε αργά κ σταθερά.. Κοντευουμε στο κόψιμο στα δύο, 67 ημερών όλα αλλά τα δύο από τα 4 βιαζονται..  
Το πρώτο υπολογίζω να κοπεί σε μια βδομάδα με μιάμιση κ το άλλο κάνα 20ημερο Μαξ.  
Το μωβ έχει περίπου 5% καθαρους κρυσταλλους το υπόλοιπο είναι cloudy..
Κ το άλλο έχει 15% clear κ το υπόλοιπο cloudy, επίσης αυτό κολλάει απίστευτα πολύ το αγγιζεις κ μένει η κόλλα στο χέρι.. Κάνει κ για μύγες λογικά θα κολλάνε όλες πάνω ?


Συνημμένα αρχείο(α) Μικρογραφία(ες)
                   
Hookah  Leaf
Απάντηση
#29
Κόπηκαν τα δύο από τα 4 στις 77 ημέρες ζωής.. Το Μοβ που είναι strawberry banana από anesia seeds ζύγιζε τριμαρισμενο 205 γρμ κ το άλλο που είναι orange bud της Dutch 175..
Να δούμε μετά την αποξυρανση πόσο θα μας αφήσει το καθένα


Συνημμένα αρχείο(α) Μικρογραφία(ες)
       
Hookah  Leaf
Απάντηση
#30
Καλοπιοτα φιλε....
Το 75% απο το βαρος που λες θα φυγει και θα μεινει το 25% τελικου βαρους...Υπολογισε
Στο λεω για να ξες και της αλλες φορες
Peace-and-love-033   "Κανε την ζωη σου πιο χαλαρη "  Smoke20
Απάντηση
#31
Το 70% νόμιζα ότι φεύγει όχι το 75 Sad
Hookah  Leaf
Απάντηση
#32
Περιπου τα 130g να πιασες και στα 2 και αν ειναι οντως τοσο καλα εισαι, καλοπιωτα!
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
#33
Θα στείλω φώτο όταν τα ξαναζυγισω.. Η αλήθεια περίμενα ένα τσακ παραπάνω αλλά εντάξει στην αρχή λογο κρύου την είχαν ακούσει κ μου καθυστέρησαν την ανάπτυξη
Hookah  Leaf
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)