Ταξίδι στο Άμστερνταμ
και συνεχιζουνε τα updates απο το projectακι του αμστερνταμ,

σε αυτα τα 2 επεισοδια βλεπουμε το vanilla kush απο τον αγαπημενο μας barney's, κοματια... :d




και το κρεμωδες caramello απο amnesia, απολαυστε τα!

Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
με συγκίνησες ρε luke με τι εγραψες.. μου δωσες και λίγη δύναμη για το θέμα το δικό μου

εύχομαι όλα να ρχονται οπως τα σχεδιάζεις και πάμε δυνατά!
7 του μήνα το πρωι ανεβαίνω.. τα λεμε πάνω αδέρφια

πα να δω μαζεμένα τα βιντεακια.. είμαι σίγουρος θα χρειαστώ δίπλα να χω και λεκανάκι για τα σάλια.. Smoke8
Απάντηση
εδώ μας τρέχουν εμάς όταν τα ξαναβλέπουμε και είμασταν εκέι και τα κάναμε... :p
τώρα με τι έγραψα δεν ξερω, αχταρμάς. ό,τι είναι να ερθει θα έρθει.
σε περιμένουμε αδερφέ!
Απάντηση
πολύ καλά τα βίντεο και θέλουμε και συνέχεια έχω βαρεθεί να βλέπω αμερικανάκια σε δοκιμές με απίστευτα μπόνγκ , πιπάκια, γάρα κλπ κλπ.

σε κάποιο βιντεάκι απο όλα πρόσεξα κάπου να λέτε ότι τα δικά μας εσωτερικά grow δίνουν καλύτερα αποτελέσματα ? νομίζω ? αν κατάλαβα .......
Απάντηση
και η συνεχεια επεται!

ολοφρεσκο επεισοδιο, με blues , και review tangerine dream ! coffeeshops vs homegrown, απολαυστε το, στην υγεια σας

Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
σαν ηλίθιος γελάω :p
Απάντηση
επιτέεεελους! επεισοδιάρα!

cat που είσαι που φαγώθηκες;
Απάντηση
ωραίο επεισόδιο!

luke μάζευε σπόρια!!!

ο blues στο τέλος έχει πάρει φωτιά! σπάει, γεμίζει vaporizer, αδειάζει βάζα! τα κάνει όλα και συμφέρει! χαχαχαχα!

περιμένουμε με ανυπομονησία τη συνέχεια!

keep rolling, rolling, rolling!
Απάντηση
μπράβο στα παιδιά κάνανε εξαιρετική δουλειά και τους ευχαριστούμε!!!
Απάντηση
αντε ντε.. αυτο το επεισόδιο περίμενα :d

θέλουμε κ part 2
Απάντηση
καλό ήταν νεο look blues? αν και δεν σε ξερω καπως με μαλλια σε θυμαμαιι ......
Απάντηση
ναι άλλαξα εμφάνιση Wink
Απάντηση
καινούργιος φιλέ μια χαρά πιο σοφιστικέ !
Απάντηση
χαχαχα ωραίοι!! ωραία φάση, από χόρτο, από παρέα, από θέα! στην υγειά σας!
Απάντηση
ρε σεις οποιος κυκλοφορει με το δημητρη..... γυριζει σπιτι του με πολιτισμικο σοκ!!!!! (και δεν εννοω μονο απο θεμα κανναβης) εγω εκανα κανα μηνα να συνελθω!!!!!! αν και ολα τα παιδια απο τη λεσχη που γνωρισα ηταν απιστευτα!!!!
Απάντηση
καλησπερα κι απο μενα..
οντως το περιμεναμε πως και πως αυτο το βιντεο... Rolleyes Smoke4 Smoke20

εκτος απτα ατελειωτα πιωματα,τις φουνταρες και την θεα ξερετε τι αλλο φαινεται απιστευτα απο την πρωτη στιγμη?

η καλοσυνη στο προσωπο του βlues...

πρεπει να χεις πολυ καλη ψυχη ρε φιλε..

σπανιζει..

μπραβο..! Shy
Ο Θεος μου εδωσε ελευθερια.. Leaf
Ο ανθρωπος μου την στερει..
Απάντηση
Smile
Απάντηση
(04-05-2016, 19:03 )trompetas Έγραψε: και η συνεχεια επεται!

ολοφρεσκο επεισοδιο, με blues , και review tangerine dream ! coffeeshops vs homegrown, απολαυστε το, στην υγεια σας


    πολυ καλο βιντεακι ,εχω σπορακια tangerine dream και μαλλον θα το βαλω απο σεπτεμβρη μαζι με hawaiian snow ,ολα τα λεφτα η θεα απ το παραθυρο ,μια απορια μονο ,το φυτο αυτο εχει αναπτυχτει ετσι μονο με το φως του ηλιου ? 
Απάντηση
οχι indoor ητανε απο την τεντα το πηραμε, απλως το βαλαμε μαζι μας στο πλανο πριν κοπει
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
(10-05-2016, 11:15 )trompetas Έγραψε: οχι  indoor ητανε απο την τεντα το πηραμε, απλως το βαλαμε μαζι μας στο πλανο πριν κοπει

   ειπα και γω ,τοσο μεγαλο φυτο μεσα απ το παραθυρο..... Huh
Απάντηση
θα συμφωνησω με την cat οτι ο blues -εσενα βλεπουμε μονον- γραφει στην καμερα και οντως δειχνει φυσιογνωμικα παντα ανθρωπος που γουσταρει να βοηθησει !!!!keep going
Απάντηση
(05-05-2016, 05:19 )luke shapiro Έγραψε: επιτέεεελους! επεισοδιάρα!

cat που είσαι που φαγώθηκες;


χεχεχε το ειδα λιγο καθυστεριμενα αλλα απαντησα..
ζαχαρη περασατε..
με την καλυτερη παρεα!
οντως παναγιωτη κι εγω δεν τον ξερω προσωπικα αλλα μου χει ξηγηθει σε δυσκολη φαση και το εκτιμω.. Wink
Ο Θεος μου εδωσε ελευθερια.. Leaf
Ο ανθρωπος μου την στερει..
Απάντηση
μέρος 2!
μέρος 2!
μέροοοοοοοοοοοος 2!!!!!
Απάντηση
χαιρετώ το φόρουμ και συγχαρητήρια για τα πολλή ωραία smoke reports και εγώ με την σειρά μου την κάνω σάββατο για amsterdam για ένα οκταήμερο.μπορεί κάποιος να προτείνει κάποια strains η coffee shop, και επίσης τα παιδιά που ήταν πάνω δεν ανάφεραν από που πήραν το καλύτερο super silver haze, το δοκίμασα από grow φίλου και ήταν δυναμίτης,και αν είναι κάποιος που μένει εκεί και έχει ευκαιρία κανονίζουμε για κάνα καφέ αν δεν υπάρχει πρόβλημα από μέρους του.
Απάντηση
(25-05-2016, 16:25 )asterix Έγραψε: χαιρετώ το φόρουμ και συγχαρητήρια για τα πολλή ωραία smoke reports και εγώ με την σειρά μου την κάνω σάββατο για amsterdam για ένα οκταήμερο.μπορεί κάποιος να προτείνει κάποια strains η coffee shop, και επίσης τα παιδιά που ήταν πάνω δεν ανάφεραν από που πήραν το καλύτερο super silver haze, το δοκίμασα από grow φίλου και ήταν δυναμίτης,και αν είναι κάποιος που μένει εκεί και έχει ευκαιρία κανονίζουμε για κάνα καφέ αν δεν υπάρχει πρόβλημα από μέρους του.

το super silver haze το πήραμε από το prix d'ami, που βρίσκεται απέναντι από το σταθμό, σ'ενα στενό. βέβαια, πετύχαμε κι ένα καλύτερο, αλλά από τη μαύρη. υπάρχουν πολλά coffeeshops που αξίζει να επισκεφτείς, αλλά το grey area είναι ένα must, κατά προσωπική άποψη. καλά να περάσεις!
Απάντηση
χαμός θα γίνεται στο gray area βέβαια, να είσαι έτοιμος για μεγάλη ουρά
Απάντηση
thanks για τις πολύ γρήγορες απαντήσεις.
Απάντηση
παλικαρια αλλα.βιντεακια δεν παιζουν ;
Απάντηση
υπαρχουν, ειναι στα σκαρια να ετοιμαστουνε αλλα 2 smoke reports, ευελπιστω να ανεβουνε αυτη τη βδομαδα
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
μας έχει πιάσει η βαρεμάρα, βρισκόμαστε σχεδόν κάθε μέρα αλλά τα μυαλά είναι αλλού! τα έλεγα εγω :p
και το θέμα είναι ότι έχουμε αρκετά βίντεο ακόμη.
σύντομα θα τελειώσουμε με ολα τα βίντεο και θα στήσουμε και λίγο τη σελίδα στο youtube πιο καλά...
Απάντηση
αναμένουμε Smoke8
Απάντηση
και ανανεωνουμε μετα απο αρκετο καιρο θα λεγα...αλλα ειμαστε εδω και εχουμε ακομα αρκετα να σας δειξουμε!

σε αυτο το επεισοδιο... αναλυουμε το φοβερο casey jones , coffeeshop με μαυραγοριτικο...απολαυστε

Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
φορεβο βιντεο(ειδα ανεβασατε και ποιοτητα) και φυσικα αψογες οι κριτικες
Απάντηση
παιδία απίστευτη περιγραφή και οι λέξεις.............μας έβαλαν σε μεγάλη περιέργεια, πως θα γίνει να βρεθούν τα σπόρια ? κάπου πήρε το αυτί μου σε σπόρια -είμαι και κάποιας ηλικίας πλέον- αλλά και είναι δύσκολο να βρεθούν?

gr420 store έχουμε καμιά πληροφορία για αυτό το strain? υπάρχει περίπτωση να βρεθούν ? διότι τα παιδιά το ευχαριστήθηκαν πάρα πολύ !!!!!! εμείς?
Απάντηση
να εισαι καλα devoner :d

παναγιωτη να ρωτησουμε τους αρμοδιους για τα σπορια μπας και μας βρουνε fem casey jones ? :d
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)