Ταξίδι στο Άμστερνταμ
(08-07-2016, 22:07 )trompetas Έγραψε:

πολύ γέλασα φίλε, να ξες.
Απάντηση
σε αυτό το σημείο και πριν σας χαιρετήσουμε με το βιντεάκι του επιλόγου βρισκόμαστε στην ευχάριστη θέση να σας παρουσιάσουμε το επεισόδιο που κάποιοι από εσάς περιμένατε με ανυπομονησία.

το δεύτερο μέρος από την επίσκεψή μας στο χάρλεμ, ένα βίντεο έκπληξη και ίσως από τα πρώτα ντοκουμέντα από αναφορές σε τέντες εσωτερικής καλλιέργειας στο διαδίκτυο.
φρεσκαδούρα, μην πούμε περισσότερα, απλά δείτε το.

Απάντηση
ναι ρε φουστηηηηη!! :d
στριβω μπαφο και παταω playyyyy!!! Cool :d
Ο Θεος μου εδωσε ελευθερια.. Leaf
Ο ανθρωπος μου την στερει..
Απάντηση
ποιος απτους 2 λεει ααχ την ξεγυμνωνειιιι..;ο τρομπετας ε;
χαχαχαχαχαχαχα ρε φιλε εχω λιωσει στο γελιο,τι παραπονο ειναι αυτο;!! :d :d

καλα εσυ λουκ αδιστακτος ρε φιλε...πως την ξεμαλλιαζεις ετσι την μανταμ; :d
Ο Θεος μου εδωσε ελευθερια.. Leaf
Ο ανθρωπος μου την στερει..
Απάντηση
2 τέντες έχεις ? τι διαστάσεις είναι και τι γλάστρες χρησιμοποιείς στην μεγάλη που νομίζω είχες 5 φυτα?
το vaporgenie πιστός σύντροφος blues ετσι?
Απάντηση
(15-07-2016, 04:47 )cataek Έγραψε: ποιος απτους 2 λεει ααχ την ξεγυμνωνειιιι..;ο τρομπετας ε;
χαχαχαχαχαχαχα ρε φιλε εχω λιωσει στο γελιο,τι παραπονο ειναι αυτο;!! :d  :d

καλα εσυ λουκ αδιστακτος ρε φιλε...πως  την ξεμαλλιαζεις ετσι την μανταμ; :d

αδίστακτος, αυτή είναι η σωστή λέξη... :p
Απάντηση
μπραβο παιδες ... ευχαριστουμε για το νεο βιντεο ... το σπεσιαλακι ... εντωμεταξυ σε ενα σημειο φαινεται και η μιση μαπα του λουκ(το ξερω οτι δεν επρεπε ... αλλα τα καταφερα εντελει) ... ακριβως οπως τον περιμενα χαχαχαχ ...
Απάντηση
μισές δουλειές ρε devoner...
αν φαινόμουν κανονικά θα το είχα σβήσει όπως και αλλού.
λίγο γυαλάκι και φράτζα φαίνεται, σιγά....
Απάντηση
χαχαχαχα σε ειδαμε ολοι :p :d Cool

το βιντεακι τα σπασε απλα!
το τριμαρισμα ολα τα λεφτα..
πολυ γελιο αλλα και πολυ καλη δουλεια..
αλλιως ειναι η εικονα!!
και γαμω.. :d
πηγατε διακοπες ολλανδια και τριμαρατε κιολας..
ποιος τη χαρη σας! :p Cool

Banana Dance Smoke4
Ο Θεος μου εδωσε ελευθερια.. Leaf
Ο ανθρωπος μου την στερει..
Απάντηση
ποιος την χάρη μας δεν λες τίποτα, στα καλύτερα είμαστε.
τρίμινγκ, φούντες, φυτά και άλλα πολλά που δεν ξέρετε. μέχρι και το λιπαντικό που χρησιμοποιούμε στο σεξ έχει thc μέσα.

εκτέθηκα που εκτέθηκα, ελπίζω τουλάχιστον να βγήκα καλός...
Απάντηση
(17-07-2016, 14:01 )luke shapiro Έγραψε: ποιος την χάρη μας δεν λες τίποτα, στα καλύτερα είμαστε.
τρίμινγκ, φούντες, φυτά και άλλα πολλά που δεν ξέρετε. μέχρι και το λιπαντικό που χρησιμοποιούμε στο σεξ έχει thc μέσα.

τι λεει παλι το στομα σου ρε!!!χαχαχαχα
για πεεες..το πηρες απο καπου η ειναι χειροποιητο;;χαχαχαχα :p :d

(17-07-2016, 14:01 )luke shapiro Έγραψε: εκτέθηκα που εκτέθηκα, ελπίζω τουλάχιστον να βγήκα καλός...

καλος βγηκες!! :d χαχαχα
Ο Θεος μου εδωσε ελευθερια.. Leaf
Ο ανθρωπος μου την στερει..
Απάντηση
Smoke18 για πες για το λιπαντικό τώρα ψηνόμαστε ! βίβες
Απάντηση
ρε μούτρα!
this is how we do it!
το προϊόν είναι φτιαγμένο από μερακλήδες για μερακλήδες.
όποιος θέλει ας ψαχτεί...

[Εικόνα: i11_cimgpsh_orig.jpg]
Απάντηση
(18-07-2016, 14:24 )luke shapiro Έγραψε: ρε μούτρα!
this is how we do it!
το προϊόν είναι φτιαγμένο από μερακλήδες για μερακλήδες.
όποιος θέλει ας ψαχτεί...

[Εικόνα: i11_cimgpsh_orig.jpg]

:d  :d  :d
Ο Θεος μου εδωσε ελευθερια.. Leaf
Ο ανθρωπος μου την στερει..
Απάντηση
ήρθε επιτέλους η ώρα και για το επίσημο κλείσιμο του πρότζεκτ, με αυτό το σύντομο βίντεο αποχαιρετισμού ολοκληρώνουμε αυτή την προσπάθεια που ξεκίνησε κάποιους μήνες πριν. το βιντεάκι δεν αφορά κάποιο strain, θέλαμε απλά να χαιρετήσουμε με τον δικό μας τρόπο.
το thread λέγαμε να παραμείνει ενεργό για να μπορούμε να συζητάμε σχετικά θέματα και όποιος θέλει να βλέπει βίντεο που δεν έχει δει.

σας ευχαριστούμε όλους που μας κάνατε παρέα όλο αυτό το διάστημα και στηρίξατε αυτή την προσπάθεια, ήταν όμορφη εμπειρία να μοιραζόμαστε μαζί σας αυτά που συναντήσαμε στον δρόμο μας.

τα views και τα likes δεν μας νοιαζουν και πολύ απ' ότι καταλάβατε, γουστάρουμε απλά αυτό που κάνουμε.
είμαστε ήδη στην διαδικασία νέων καταγραφών και προσπαθούμε να εμπλουτίσουμε τα βίντεο με νέες πιπεράτες θεματολογίες.
θέλουμε να πιστεύουμε ότι θα προκύψουν ενδιαφέρουσες ιδέες και όπως σας έχουμε ξαναπει στηριζόμαστε στη συμβολή του φόρουμ.

πάρα πολύ σύντομα και αφού με συνέπεια ολοκληρώθηκε αυτός ο κύκλος, θα ανοίξουμε το νέο thread που θα αφορά τις νέες προσπάθειές μας.



άντε βίβες από luke και trompeta!
Απάντηση
βίβες αλάνια μου εσείς! Smile

θα μου λείψουν τα "έχει χασισένια γεύση.. χωματίλα" Smoke8
Απάντηση
πιστεψε με δε θα σου λειψουν καθολου, επωνται κ αλλα :d
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
σας ευχαριστουμε παρα πολυ για το προτζεκτ μας δωσατε την δυνατοτητα να δουμε διαφορα στρεινς και να επιλεξουμε.

απο ελληνικη δουλεια ειναι οτι καλυτερο παιζει χωρις καγκουριες και μαγκιες σιγα σιγα θα ανεβουν οι προβολες οι οποιες σωστα δεν γινονται αυτοσκοπος.

αν θελατε προβολες θα βαζατε τπτ κωλους θα αραδιαζατε σεξιστικες μλκιες και ολα τα πιτσιρικια θα σας εβλεπαν. εμενα προσωπικα ειδικα στο επεισοδιο με τα g13 με ξεπμερδεψατε παρα πολυ!
Απάντηση
(20-07-2016, 12:06 )trompetas Έγραψε: πιστεψε με δε θα σου λειψουν καθολου, επωνται κ αλλα :d

σας εχω και γω ιδέες
θα τα σπάσουμε :d
Απάντηση
ρε μάγκες μου καλημέρα κιόλας , την φου στα σακκουλάκια που την πηγατε ? την περάσατε απο αεροδρόμια?
Απάντηση
την ηπιαμε παναγιωτη, 8g σε περιπου 6-7 ωρες, ουτε τριμα δεν αφησαμε, και η πλακα ειναι οτι το τελευταιο απο αυτα το ηπιαμε 20λεπτα πριν το καλεσμα για τη πτηση...νταξει...κροκοδιλιασαμε...λιγο.. :d

σε δευτερη φαση το προβλημα με την φου δεν ειναι στο αεροδρομιο της ολλανδιας, απο εκει θα περασει αν βαλεις λιγο δεν εχουν προβλημα, μετα οταν προσγειωθεις για ελλαδα ειναι το ζορι οπου η ασφαλεια ειναι τιγκα οταν φτανει η πτηση της ολλανδιας και τσιμπανε κοσμο, εμας ευτυχως δε μας πειραξαν και εκεινη τη μερα ετυχε να γυρναμε μαζι με τα καπη :p

growcannabis, χαιρομαστε που εστω και ενας που γνωριζουμε βοηθηθηκε απο αυτο  Wink  much love
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
(20-07-2016, 12:10 )growcannabis Έγραψε: απο ελληνικη δουλεια ειναι οτι καλυτερο παιζει χωρις καγκουριες και μαγκιες σιγα σιγα θα ανεβουν οι προβολες οι οποιες σωστα δεν γινονται αυτοσκοπος.
+1
Απάντηση
respect αλανια!!!!!
πολυ ωραια φαση!!!
Απάντηση
μπράβο και στα δυο τα παλικάρια!!!!!
μας ταξιδέψατε όμορφα!!!
αναμένουμε νεώτερα.
Απάντηση
ταξιδεψαμε κι εμεις μαζι σας... Heart Rolleyes
Ο Θεος μου εδωσε ελευθερια.. Leaf
Ο ανθρωπος μου την στερει..
Απάντηση
παλικαρια μολις ξεκλεψα χρονο και ειδα τα τελευταια στα γρηγορα, ηταν ωραιο ταξιδι και σιγουρα οτι καλυτερο εχει υπαρξει στο ελληνικο ιουτουμπ περι του θεματος... σιγουρα υπαρχουν πολλα σημεια βελτιωσης αλλα η πρωτη προσπαθεια ηταν εκπληκτικη... οσο αναφορα την αποδοχη του κοσμου και τα βιουζ, παιζει ρολο τοσο προμπσιον οσο και η κατασταση στην περιοχη μας . τωρα νομιζω οτι ο κοσμος εχει αρχισει μα ψαχνεται για συγκεκριμενες ποικιλιες γτ οσοι δεν καλλιεργουσαν/ουν ξεραν/ουν τον καλο "αλβανο" ή το "ο,τι να ναι" για μενα... ελπιζω πως τα καλυτερα δεν τα εχουμε δει ακομα.... βιβεε
Απάντηση
ωραία φάση τα βίντεο, σα να τα λέγαμε από κοντά.. καλή συνέχεια σε ότι έχετε στο μυαλό σας!
Απάντηση
ευχαριστουμε ολους εσας για τα καλα σας λογια και για την στηριξη σας Smile , η αληθεια ειναι οτι αυτες τις μερες λιγο δε το τσουλισαμε ιδιαιτερα το θεμα, νταξει ειναι και ο luke που πνιγεται με τη δουλεια αυτο το διαστημα και δεν εχει σχεδον καθολου χρονο, ο νεος κυκλος θα ξεκινησει παρα πολυ συντομα, ηδη εχει καταγραφει νεο υλικο, μενει να μονταριστει και να ανεβει, μαλλον θα παει για λιγο μετα τον 15 αυγουστο η δουλεια, θα δειξει Smile
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
ένα ακόμα ''ευχαριστούμε'' και από μένα, μαζεύουμε δυνάμεις για να το κάνουμε ακόμα καλύτερο.
τώρα είναι κάπως νεκρή περίοδος για όλους και δεν είναι ό,τι καλύτερο για ανακοινώσεις μέσα στο κατακαλόκαιρο.
κάποια βίντεο έχουν τραβηχτεί, άλλα θα χρειαστεί να περιμένουν λίγο ακόμα, έχει μεγάλη σημασία για εμάς να οργανωθούμε σωστά πρώτα.
σίγουρα μετά τον 15αύγουστο, να μπει και ο σεπτέμβρης και μετά. τα βίντεο είναι το μόνο εύκολο.
προηγείται να βρούμε νέο όνομα και να στησουμε τις καινούριες σελίδες που θα προωθούμε την δουλειά μας.
θα έρθει και η ώρα που θα το συζητήσουμε ανοιχτά όπως έχουμε πει...
Απάντηση
(02-08-2016, 11:04 )trompetas Έγραψε: ...
ο νεος κυκλος θα ξεκινησει παρα πολυ συντομα, ηδη εχει καταγραφει νεο υλικο, μενει να μονταριστει και να ανεβει, μαλλον θα παει για λιγο μετα τον 15 αυγουστο η δουλεια, θα δειξει Smile
μονο εγω κοιταω καθε μερα στο καναλι ?
Απάντηση
(25-09-2016, 16:51 )devoner Έγραψε:
(02-08-2016, 11:04 )trompetas Έγραψε: ...
ο νεος κυκλος θα ξεκινησει παρα πολυ συντομα, ηδη εχει καταγραφει νεο υλικο, μενει να μονταριστει και να ανεβει, μαλλον θα παει για λιγο μετα τον 15 αυγουστο η δουλεια, θα δειξει Smile
μονο εγω κοιταω καθε μερα στο καναλι ?

έχει πέσει πολύ δουλειά στην ομάδα φαίνεται :d
Loveleaf  Plant that saves the Planet   Volcanodude
Απάντηση
και εγω τσεκαρω συχνα πυκνα χαχαχ
Απάντηση
e θα το μάθετε απο δω κατευθείαν :p
Απάντηση
ναι η φαση κανει ενα μικρο break ομως βιντεος ακομα υπαρχουν, ακομα ειναι αμονταριστα και ακομα δεν εχουν ανεβει, δεν αψιφουμε τις υποσχεσεις μας, απλα αργουμε γιατι τυχαινουν αλλες προτεραιοτητες πρωτα αυτο το διαστημα και απο τις 2 πλευρες  :p
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
ελιωσα με το τυρενια φρουτενια γευση αλα φετα καρπουζι ενα πραμα μπραβο παιδες τρομερα βιντεακια απλα γιατι ειναι down το part 2 trimming? ????? ειχα τρελη αγωνια να το δω
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)