Ταξίδι στο Άμστερνταμ
#68
καλημέρα σε όλους και στον καθένα ξεχωριστά. βρήκαμε λίγο χρόνο για συγκεκριμένες απαντήσες.

cat, δεν σας λέμε τίποτα για καπνους γιατί θα τα δείτε όλα στα video με τα smoke reports.

buzz, ο τρομπέτας είναι ιταλός και τα ξέρει αυτά, συνήθως απο την καλή ψωνίζει, αλλά δεν την βρίσκουμε παντου :p
με τον legasytron μιλούσα κι εγώ στο icmag αρκετά, με άλλο ψευδώνυμο, αλλά μετά απο ένα σημείο εξαφανίστηκε και χάθηκαν τα ίχνη του. αν τον βρεις ή του μιλάς ρίξε κανά σήμα, εδώ εγώ έχω το νου μου πάντα...

rooflower, θα τα πούμε απο κοντά όταν επιστρέψω, δεν τα κατάφερα πριν μπρο...

manifesto, τσιγάρα στριβουμε και οι δυο αλλά αυτά στις φώτο είναι δικά μου. δεν λένε τα ρημάδια!

χτες ψωνίσαμε απο dealer της πιάτσας, 35 και 40 ευρώ το 5γραμμο αντίστοιχα με κονέ απο τα παιδιά των κόφισοπ, είχε 5-6 ποικιλίες σε αυτές τις τιμές. ήρθε στο μαγαζί κανονικά με το τσαντάκι του κύριος.
έχουν ενδιαφέρον οι αντιστοιχίες της ποιότητας με την τιμή της φούντας, μεταξύ των κόφισοπ και της μαύρης αγοράς και θα γίνει εκτενής αναφορά στα βίντεο για τις ιδιομορφίες της αγοράς και τι πρέπει να γνωρίζετε.

σας αφήνουμε με ένα cheese για να προχωρίσουμε με τα βίντεο!
Απάντηση


Μηνύματα στο Θέμα
RE: Ταξίδι στο Άμστερνταμ - από Luke Shapiro - 08-04-2016, 11:32
RE: Ταξίδι στο Άμστερνταμ - από pd420 - 11-04-2016, 01:01
RE: Ταξίδι στο Άμστερνταμ - από pd420 - 21-04-2016, 10:13
RE: Ταξίδι στο Άμστερνταμ - από pd420 - 30-06-2016, 12:47

Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)