Ταξίδι στο Άμστερνταμ
συντομα, εχουμε κανα 2-3 strains ακομα να δειξουμε πρωτα Smile
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
ναι ρε σεις..... μέρος 2 μέρος 2 μέροοοοοοοος 2!!!!!

μην τα ξεχνάμε αυτά!
Απάντηση
πάω 15 ιουλίου βαρκελώνη!

θα πάρουμε μια μυρωδιά και από εκεί τι γίνεται!
Απάντηση
τσακαλε θαμαι και εγω βαρκελωνη ! αλλα απο το ψαξιμο π εκανα αν πας λιγες μερες δεν αξιζει. σε βαζουν να πληρωσεις συνδρομη >40 και πληρωνεις και φου 10-15/g . βεβαια θα κοψω κινηση και εκει τι παιζει Wink
Απάντηση
Offtopic Dude

για τη βαρκελωνη παιζει πολύ κρίτικαλ με των 10 από πακιστάνια.οι περισσότεροι μιλάνε και λίγο ελληνικά.

με τις λέσχες όπως τα λέει ο amnesiadr,αν και παιζει ενας τυπος που μπορει να παρακαμψει τη συνδρομη,αλλά δεν ασχολήθηκα γιατί με φαγε ο ποδαρόδρομος και τα μουσεία.(και τα σποράδικα) :p

αν ψάξετε στο fb,θα βρείτε ''λέσχες" με ενα κινητό,που απλά είναι νταραβεριτζήδες και μπορείς να γίνεις κι απ αυτούς.
εγώ πακιστάν ftw!  :d

Offtopic Dude
Απάντηση
έκανα ήδη συνδρομή σε 1 λέσχη με 40 euro... και αν μείνω ευχαριστημένος θα αράξω εκεί!

θα είμαι με γυναίκα... και αν γίνει κονέ στο δρομο... θα φάω πολύ παντόφλα...!
οπότε σε πρώτη φάση κυριλέ... και αν δεν είναι όπως πρέπει...βλέποντας και κάνοντας
Απάντηση
παίδες κρατήστε το νήμα στο θέμα του, κρίμα είναι.
Απάντηση
(30-06-2016, 09:49 )panoramix Έγραψε: θα γουσταρα πολυ ρε σεις να ξανα ανεβω μια αμστερνταμ,περασαν χρονια!
χρηματων κ χρονου επιτρεποντος,κατα τον οκτωβρη-νοεμβρη με το καλο ισως να κατσει..
καλημερουδια! Smile

και ξαναλεω καντε κουμαντο με το nima και οποιον αλλο θελει.. εγω ειδικα εκεινη την εποχη ειμαι αρκετα χαλαρος. να κανονισουμε αμστερνταμοτουρ.. που να τα πουμε κιολας εκει ανετα κι ωραια. εχουμε π;ανω και το blues που θα μας δωσει καποια tips...
Απάντηση
(30-06-2016, 14:31 )blues Έγραψε: παίδες κρατήστε το νήμα στο θέμα του, κρίμα είναι.

sorry μετα το ειδα εχεις δικιο αν μπορεις διεγραψε τα ποστ μου.
Απάντηση
καλησπέρα σε όλους. ο κλήρος έπεσε σε μένα αυτή τη φορά για να ανεβάσω το καινούριο βιντεάκι.

με μεγάλο ενθουσιαμό, όπως πάντα, σε αυτό το επεισόδιο φιλοξενούμε το καταπληκτικό utopia haze, το οποίο μπορούμε να πούμε οτι μας άφησε με τις καλύτερες εντυπώσεις, από εκεί που δεν το περιμέναμε!

για το τέλος έχουν μείνει, blue cheese, kosher kush, το βιντεάκι απο την συνέχεια στο σπίτι του blues το οποίο θα περιέχει υλικό εκπληξη και το βίντεο του επιλόγου που σας χαιρετάμε.
σύντομα ολοκληρώνουμε και πάμε γι άλλα!

απολαύστε υπεύθυνα.

Απάντηση
απο τα πιο ωραια επεισοδια το συγκεκριμενο πραγματικα..
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
ενα μεγαλο στειν το οποιο θελω καποια στιγμη να το βαλω στον κηπο μου Dodgy ... το βιντεακι φοβερο οπως παντα... το μπουκοσατε παλι αλλα πρεπει να τελειωσουν οποτε βουρρ ... την 'ξυλιλα' που λετε δεν την εχω συναντησει(δεν εχω δοκιμασει το συγκεκριμενο στρειν) αλλα μπορω την φανταστω ...
Απάντηση
παίδες, κόφτε το κάπνισμα και αγοράστε εναν ατμιστή. και καλό θα κάνετε στην υγεία σας και πιο μεγαλύτερο-καλύτερο άκουσμα θα έχετε... τον έχω σχεδόν πάντα κοντά μου, ατμίζω στον καφέ, στην παραλία στο μπάνιο κλπ και δεν μυρίζει τίποτα.

φιλικά πάντα η σύσταση από κάποιον που κάπνιζε 28 χρόνια...
Απάντηση
(03-07-2016, 02:02 )devoner Έγραψε: το μπουκοσατε παλι αλλα πρεπει να τελειωσουν οποτε βουρρ ... την 'ξυλιλα' που λετε δεν την εχω συναντησει(δεν εχω δοκιμασει το συγκεκριμενο στρειν) αλλα μπορω την φανταστω ...

νταααααξει μωρέ.. το μπουκώσανε και συ.. σιγα... ενα μινι γήπεδο ποδοσφαίρου θέλαν να στρώσουν πως κάνεις έτσι :p

τη "ξυλίλα" δε παίζει να μη την έχεις γευτεί.. είναι πολύ στανταράκι γεύση/άρωμα σε πολλές ποικιλίες.. αν καταλαβαίνω τι λέει ο ποιητής είναι κάτι σαν τα στικάκια sandalwood ή σα λιβάνι.. κάπως μεταξύ των 2 αυτων..

αν και ο καθένας ονομάζει και αντιλαμβάνεται αλλιώς τις γευσομυρωδιές.. πχ αυτη η χαρακτηριστική φασκομηλίλα που παίζει σε κάποια "skunk" μ ενα φίλο τη λέμε φασκόμηλο.. αυτός τη λέει και "συκωτίλα" (δε ξερω πως του βγαίνει) και ο αδερφός του.... σαν "κουτσουλιά περιστεριού" λοολ τώρα που διάολο ξέρει τι γεύση εχει η κουτσουλιά δε μας εχει πει ποτέ..
Απάντηση
(04-07-2016, 11:16 )drunken monk Έγραψε:
(03-07-2016, 02:02 )devoner Έγραψε: το μπουκοσατε παλι αλλα πρεπει να τελειωσουν οποτε βουρρ ... την 'ξυλιλα' που λετε δεν την εχω συναντησει(δεν εχω δοκιμασει το συγκεκριμενο στρειν) αλλα μπορω την φανταστω ...

νταααααξει μωρέ.. το μπουκώσανε και συ.. σιγα... ενα μινι γήπεδο ποδοσφαίρου θέλαν να στρώσουν πως κάνεις έτσι :p

τη "ξυλίλα" δε παίζει να μη την έχεις γευτεί.. είναι πολύ στανταράκι γεύση/άρωμα σε πολλές ποικιλίες.. αν καταλαβαίνω τι λέει ο ποιητής είναι κάτι σαν τα στικάκια sandalwood ή σα λιβάνι.. κάπως μεταξύ των 2 αυτων..

αν και ο καθένας ονομάζει και αντιλαμβάνεται αλλιώς τις γευσομυρωδιές.. πχ αυτη η χαρακτηριστική φασκομηλίλα που παίζει σε κάποια "skunk" μ ενα φίλο τη λέμε φασκόμηλο.. αυτός τη λέει και "συκωτίλα" (δε ξερω πως του βγαίνει) και ο αδερφός του.... σαν "κουτσουλιά περιστεριού" λοολ τώρα που διάολο ξέρει τι γεύση εχει η κουτσουλιά δε μας εχει πει ποτέ..

αχαχαχα! οντως ετσι ειναι οσο αφορα τις μυρωδιες..! το κλασσικο το σκανκ που επινα χρονια,ενας φιλος μου,ελεγε οτι μυριζει ποδαριλα! ε,οχι και ποδαριλα ρε πουστη μου..!
Απάντηση
το εκθεάσατε λέμε !!! αιντε θα γεμισουμε σπορια τα σπιτια !!
Απάντηση
(04-07-2016, 11:16 )drunken monk Έγραψε: αν και ο καθένας ονομάζει και αντιλαμβάνεται αλλιώς τις γευσομυρωδιές.. πχ αυτη η χαρακτηριστική φασκομηλίλα που παίζει σε κάποια "skunk" μ ενα φίλο τη λέμε φασκόμηλο.. αυτός τη λέει και "συκωτίλα" (δε ξερω πως του βγαίνει) και ο αδερφός του.... σαν "κουτσουλιά περιστεριού" λοολ τώρα που διάολο ξέρει τι γεύση εχει η κουτσουλιά δε μας εχει πει ποτέ..

χαχαχαχαχαχα εδωσες ρεστα!!!!!!!!!! :d :d :d :d :d :d :d :d
Ο Θεος μου εδωσε ελευθερια.. Leaf
Ο ανθρωπος μου την στερει..
Απάντηση
πειτε αληθεια οτι ησασταν κλασμενοι πριν απο το βιντεο :ρ την λεξη "ξυλιλα" την πυροβολατε χαχαχαα
Απάντηση
εμένα πάλι η γεύση που με ενοχλεί αφάνταστα είναι αυτή η ξινοριγανάτη χασισίλα που μου βγάζει το big bang. με το που ανοίξω το βαζάκι ή σπάσω ένα παπαδάκι, μου ανακατεύει το στομάχι η έντονη μυρωδιά του. συν ότι μυρίζει όλο το σπίτι ταυτοχρόνως....
Απάντηση
(04-07-2016, 20:34 )tik-tak Έγραψε: εμένα πάλι η γεύση που με ενοχλεί αφάνταστα είναι αυτή η ξινοριγανάτη χασισίλα που μου βγάζει το big bang. με το που ανοίξω το βαζάκι ή σπάσω ένα παπαδάκι, μου ανακατεύει το στομάχι η έντονη μυρωδιά του. συν ότι μυρίζει όλο το σπίτι ταυτοχρόνως....

βαλτο σε σακουλες για χασισι....
Απάντηση
(05-07-2016, 19:47 )buzzz Έγραψε: βαλτο σε σακουλες για χασισι....

πού να τα βρίσκω τώρα αυτά, βρε buzz. αν όμως το έκανα τι θα πετύχαινα; και πάλι δεν θα μύριζε η έντονη χασισίλα;
Απάντηση
Offtopic Dude
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
(22-06-2016, 14:02 )trompetas Έγραψε: νεα επεισοδια released!

αναλυουμε το cookies kush , σε πανεμορφο τοπιο


και ενα κλασσικα μεσα απο το σκαφος οπου εδω δοκιμαζουμε την zero zero σοκολατα

το ζερο ζερο και το κεταμα επαιζαν αθηνα προ 30 ετων ,ηταν αλλο πραμα ακομα και σε σχεση με τα παλια τα ντοπια ,εγω το προτιμουσα ,αν και ηταν δυσευρετα και αρκετα ακριβα ,μου εχει μεινει το ακρατητο γελιο που εφερνε το ζερο ,μιλαμε αλοιφη...
Απάντηση
νταξ θα μαζέψουμε σπόρια για καμμιά 10αρια χρόνια !

vaporman τι μηχανακια έχεισ για άτμισμα ? portable καλά και το παίρνω μαζί μου και στο καφέ ρουφάω και δεν καταλαβαίνει κανείς τίποτα?
Απάντηση
ε, μα τι λέμε τόσο καιρό...

το ένα το είχα μια μέρα μέσα στην τράπεζα, τράβηξα τρεις τζούρες όσο περίμενα και τα είδα όλα κωλυώμενα, πήγα στο ταμείο & δεν μπορούσα να συννενοηθώ ! στα συν οτι δεν μυρίζει καθόλου.
Απάντηση
καλά αμα παω εγω στην τράπεζα οσοι ειναι εκει εκεινη την ημέρα θα την θυμούνται για πολλά χρόνια !!
Απάντηση
χθες ειχε ανεβει ενα βιντεο ... αλλα απο οτι φενεται το κατεβασαν ... λογικα απο λαθος τους :p ... παρολα αυτα καλο βιντεακι ... για να μην σποιλαρω τιποτα θα το σχολιασω οταν βγει επισημα Wink
Απάντηση
σσστ :p, σε λιγες ωρες
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
χαχαχαχα οκειι
Απάντηση
και όπως πάντα μου είπε ψέματα ότι δεν πρόλαβε να το δει κανείς!!
Απάντηση
οχι δεν ηταν ψεμα τρελε μου οντως ειχα την εντυπωση οτι δεν το ειδε κανενας.... λογικα θα το ειδε μεσα στη νυχτα πριν προλαβει να κλειδωσει, αλλα οπως και να χει δε κολαμε σ αυτο..νταξ τυχερος, προλαβε το ειδε λιγο νωριτερα :p
για παμε να δουμε τι εχουμε λοιπον :


σε αυτο το επεισόδιο, αναλύουμε το strain του ταξιδιου οπως λεμε και μεσα, και δεν ειναι αλλο απο το φοβερο

blue cheese! :d


και ακομα ενα τελευταιο, το kosher kush!


και καπου εδω τελειωνουν σιγα σιγα τα smoke reports του amsterdam, μενουνε 2 μπονους επεισοδια και το προτζεκτ τελειωνει μετα απο αυτα
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
σε πειράζω mate :p

άντε να τελειώνουμε....
Απάντηση
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
(08-07-2016, 21:05 )trompetas Έγραψε: λογικα θα το ειδε μεσα στη νυχτα πριν προλαβει να κλειδωσει :p
αν θεωρεις 8:15 νυχτα ... ναι μες τα χαραματα το ειδα :p
Απάντηση
στις 10 ξυπνησα :p
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 3 Επισκέπτης (ες)