Ταξίδι στο Άμστερνταμ
καλο ταξιδι και καλα να περασεις !
Απάντηση
nimas καλά να περάσετε και καλές γιορτές!!!!
Απάντηση
αντε βρε νιμας καλα να τα περασετε, κ χρονια πολλα σε ολους με υγεια, αγαπη κ εμπνευση.      :p   Heart   Idea
Απάντηση
καλες γιορτες σε ολα τα αλανια!!!
σταση στο green place για og rolex και amnesia 666
το og ελεγε πολλα!!

hotel να αφησω βαλιτσες και βουρ εξω! τα λεμε μαγκες!!

[Εικόνα: 20161228_190131.jpg]

[Εικόνα: 20161228_194729.jpg]
Απάντηση
gray area να πας, δε θα βρεις να κάτσεις αλλά έχει γαμώ τα χόρτα
Απάντηση
(29-12-2016, 09:23 )blues Έγραψε: gray area να πας, δε θα βρεις να κάτσεις αλλά έχει γαμώ τα χόρτα

καλημερα στην παρεα!
ωραιος blues! θα το επισκευτω, παντα δοκιμαζω προτασεις που μου λενε  :d
πηγα χθες green house effect και utopia
απο το πρωτο πηρα ενα tropical kush, γα μα το!! και ενα ww, πολυ καλο.
utopia  πηρα ενα citral, τρελο αρωμα, δυνατη μαστουρα αλλα πολυ βηχας!!


[Εικόνα: 20161228_223155.jpg]

upload pictures online

[Εικόνα: 20161228_232423.jpg]

upload image
Απάντηση
πωωω τα μενου τους είναι σαν να βγήκαν από το χρονοντούλαπο των 90s (μιλώντας για το γραφιστικό κομμάτι πάντα)
Απάντηση
cocos πάρα πολύ ρε παιδιά ! μιλάμε εχτες αγόρασα χώμα μάυρη τύρφη klasmman potpond p και περλίτη και τώρα με το cocos να εδω δεν έχει κανένας τι να λέμε έχουμε 200 χρόνια ακόμα μέχρι να βγούμε στο φως .
Απάντηση
(29-12-2016, 12:48 )asmonte Έγραψε: πωωω τα μενου τους είναι σαν να βγήκαν από το χρονοντούλαπο των 90s (μιλώντας για το γραφιστικό κομμάτι πάντα)

είναι έτη φωτός πίσω, όντως. αμα δουν ελληνικές δουλειές θα τους πέσουν τα σαγόνια !
Απάντηση
έχουν ξεφύγει οι τιμές, πιασοκωλέ ολέ ολέ. 14 το amnesia, αν είμαστε καλά! στη μαύρη παίζει και με 7.
Απάντηση
και paradox πολύ καλό staff, είναι το coffee shop τις γειτονιάς μου. απέναντι από anna frank house είναι.
Απάντηση
πρωινο καφε στο goa για sour diesel και ενα λεμον χειζ...
ειχε και τρομερα κεικ, πηρα 2 βανιλια και κακαο
δεν με αφησαν να βγαλω φωτο το μενου...

smart shops, βρισκεις μεχρι και σαν πεντρο!
[Εικόνα: 20161229_125129.jpg]

upload photos

μεχρι τωρα το green place ειναι σε τιμες αρκετα καλυτερο και τα χορτα του πολυ καλα!!

axe77 τι εννοεις το coffee shop τις γειτονιας μου;;
Απάντηση
by the way, μάρτιο 22 με 28 θα είμαι πάνω, αν είναι κανείς επίσης εκείνες τις ημερομηνίες, θα χαρώ να σας κάνω ένα tour Smile

παναγιώτη σημείωσέ το να ξέρεις που θα βρίσκομαι :p
Απάντηση
:d :d :d
Απάντηση
Rofl Rofl σημείωνε παναγιώτη μήπως πάμε πάνω να του κάνουμε έκπληξη

(nimas ήταν που θα κανες καινούριο τοπικ ε.. :p)
Απάντηση
χαχαχαχα drunken παλι καλα που σημειωνω τα χορτα και οτι αλλο! :p και τον γιο μου μερα παρα μερα τον παιρνω τηλεφωνο... :d
blues παω haarlem εχεις να προτεινεις κατι, παω στα τυφλα!
παναγοωτη καβαλα οτι βρεις και ανεβα οπουε μπορεσεις!!
Απάντηση
haarlem για coffeeshop θα πας high times ή maximillian, το ένα κοντά στον καθεδρικό του αγίου μπάφου (δεν κάνω πλάκα, st bavo, και το v προφέρεται f), το άλλο λίγο πιο κάτω. σχετικά οκ οι τιμές τους αλλά δεν είναι και τρελά μέρη για να κάτσεις ως τουρίστας, δεν έχει μπαφοτουρισμό το haarlem
Απάντηση
χαχαχαχα st bavo.. :d :d
Ο Θεος μου εδωσε ελευθερια.. Leaf
Ο ανθρωπος μου την στερει..
Απάντηση
καλάααααααααα καλάααααααααααα καλάααααααααααααα μπλούζ αναβαθμισμένο gps  βλέπω ρε φίλε Rolleyes τα λέέι και νωρίτερα 3 και βάλε μήνες 'ετσι :p με πε΄τύχατε σε φάση περίεργη απο θέμα χρόνου και υποχρεώσεων βασικά , τα φράγκα θα τα μάζευα τα άλλα είναι αγγουράρα λες να μην το ήθελα να ηρεμήσω 3 βραδιές με άτομα που θα μου δείχνανε το άμστερνταμ ? μην σκαλίζεις πληγές Heart
Απάντηση
οποιος ερθει ολλανδια να μην ακουμπησει χορτο απο red ligth/amsrerdam! blues εχεις δικιο.... δεν υπαρχουν τα χορτα και πολυ καλυτερες τιμες!!
περασα απο regine και high times....
οι υπαλληλοι δε, καμια σχεση!!!

καμια σχεση τα χορτα!!!! :d
Απάντηση
το δικό μου αγαπημένο είναι το birdies αλλά είναι εκτός κέντρου και δε σε έστειλα. βλέπεις βασικά τη διαφορά των coffeeshops που απευθύνονται σε τουρίστες, με αυτά που απευθύνονται σε ντόπιους
Απάντηση
https://www.google.gr/maps/place/paradox...90e992cc17

εδώ είσαι mimas δοκίμασε το και δεν θα χάσεις. καλή χρονιά σε όλους
υ. γ. έχει σπίτι ή σύζυγος στο amsterdam και είναι εκεί jordan οπότε εκεί κολλάει η γειτονιά.
Απάντηση
axe77 και ζεις εκει φιλε μου ?
Απάντηση
φορτωσα απο haarlem...
regine

[Εικόνα: 20161230_143321.jpg]

adult image host

chocolat kush
mexican haze
amazing haze
white x-mas
και απο   hash
tangerine g13
red libanon

απο high times

h.t special
high times
bubble gum



[Εικόνα: 20161230_161753.jpg]


[Εικόνα: 20161230_161937.jpg]

καποια που λειπουν τα εχω ηδη ρουφηξει  :d
axe77 αν προλαβω θα παω! πρωτοχρονια ερχεται μην ξεμεινουμε!!  :p αληθεια μενεις εδω???

blues παραμυθενιο το haarlem...
Απάντηση
καλη χρονια μαγκες! παντα υγεια πρωτα...
δεν υπαρχει 4-fmp. mdma και κοκαινη! οτι καλυτερο εχω δοκιμασει! στην γυναικα μου εβγαλε τοσο υπεροχα συναισθηματα που εκλαψε απο χαρα!!!

[Εικόνα: 20161231_170701.jpg]

free photo upload

κριμα που δεν μπορω να το παραγγειλω ελλαδα!
παραδεισος...
Απάντηση
προσοχή με την κοκαΐνη, υπήρχαν περιστατικά που έδιναν για κόκα άσπρη ηρωίνη. πάρε κάνα τέστερ αν χρειαστεί
Απάντηση
καθε πεντε μετρα με σταματαγαν για εξταση και κοκαινη παντου!
αυτο το παρασκευασμα το πηρα απο smartshop. και πιο safe αλλα και 15€
πραγματικα παρα πολυ καλο!!
δεν περπαταγα, δεν ακουμπουσα γη, ενιωθα οργασμους συνεχεια...
Απάντηση
εχει ξεγυγει η φαση εντελως εκει ε? κοκαινη στα μαγαζια ?
Απάντηση
γεια σου παναη!! δεν εχει κοκα σε σκονη οπως ειναι στα κανονικα της, αλλα μπορεις να βρεις το τριπ απο πολλα drugs που θα μπορουσες να βρεις στην μαυρη αγορα και μαλιστα εισαι ασφαλες! απλα πρεπει να δωσεις στον υπαλληλο τι θες και αυτος θα σου προτεινει πολλες επιλογες... ☺
Απάντηση
ειναι χημικες ενωσεις νομιμες ή ημινομιμες γιατι δεν υπαρχει νομοθεσια που να της απαγορευει :ρ και εχουν παρομοιες φαρμακολογικες επιδρασεις με αλλες πιο γνωστες ουσιες βλ. md
Απάντηση
στην ουσία αυτό που μας είπε ο τύπος στο smartshop είναι ότι η συγκεκριμένη ουσία είναι παράνομη και την πουλάν με την ανοχή του κράτους... τώρα πως γίνεται όλο αυτό, έλα και πες μου! προφανώς σε αυτά τα μαγαζιά υπάρχει μία γκρίζα ζώνη όπου μπορείς να βρεις σκευάσματα, παρεμφερή με αυτά των πιο σκληρών ναρκωτικών (κόκα, έκσταση κτλ) που πουλάν σε κάθε γωνία αλλά με πολύ περισσότερο ασφάλεια!
πραγματικά δεν ξέρω γιατί κάποιοι ψωνίζουν από τις γωνίες όταν μπορούν να ψωνίσουν από τις βιτρίνες...
Απάντηση
το αλλο με την εννοια της ασφαλειας και μονο το λεω, δεν αντιλεγω οτι σαν effect μπορει να ειναι το ιδιο. αλλα σαν ασφαλεια ειναι η μερα με τη νυχτα απο την πιατσα με τα του μαγαζιου. γι αυτο και υπηρχε (δεν την ειδα τωρα) μια τεραστια κιτρινη φωτεινη πινακιδα οπου ενημερωνει για 3 θανατους απο αγοραστη κοκα αντι για κατι αλλο, δεν θυμαμαι, αλλα και τα πολλα drug testers οπου μπορεις να αγορασεις παντου!
πραγματικα εσυ απο που θα ψωνιζες, απο τον τυπο που σε σκιαζει κι ολας οταν τον βλεπεις ή απο το μαγαζακι που θα σου προτεινει για το effect που θες..?
Απάντηση
νιμα κανε μας ενα briefing του ταξιδιου. απο χορτα μεχρι εξοδους. πως ηταν πρωτοχρονια στο αμσυερνταμ??
Απάντηση
πολύ σημαντική η ασφάλεια συμφωνώ με τον νίμα αλλά μην ξεχνάμε και τις τιμές που παίζουν στα μαγαζιά που είναι διπλάσιες πολλές φορές απο οτι στη πιάτσα.
Απάντηση
μαγκες θα κανω ενα report και για την πιατσα και για τα μαγαζια! και για τα χορτα και γενικα οτι εχω καταλαβει απο τα ταξιδια μου στην ολλανδια. guest θα ειναι η γυναικα μου που θα γραφει η ιδια της εντυπωσεις της, να ακουσουμε και την γυναικεια πλευρα Wink
απλα εχθες γ@μηθηκε ο διας και για μερικες μερες δεν θα εχω wifi..
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)