Αξιολόγηση Θέματος:
  • 3 Ψήφοι - 3.67 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Εσ. Καλοκαίρι 2016] 1 BLUEBERRY AUTO
χλωροφύλλη είναι η μυρωδιά του γκαζόν , σε μία εβδομάδα δεν θα μυρίζει γκαζόν
Απάντηση

ads by gr420info

καλημέρα. μετά απο 5 μέρες κρέμασμα κόπηκαν για τα βάζα. 80g στεγνά και 9 απο τα 28 που ειχα βάλει στο φούρνο 89 και καμιά 10αρια απο κα σπασμένα κλαδιά που ειχα πάρει πριν κόψω 100g πήρα απο το φυτακι μου.
[Εικόνα: IMG_20160929_101717_1.jpg]

[Εικόνα: IMG_20160929_101804_1.jpg]
Απάντηση
Μπράβο και είς ανώτερα!!!!
Καλόπιοτα να είναι με ωραίες μαστούρες!!!
Απάντηση
βιβες!Καλοπιοτα
Απάντηση
Καλόπιοτα βασιλιά!! Ωραίος
Το χασίς δεν με πρόδωσε ποτέ. Σε αντίθεση με το αλκοόλ (η κάνναβη) δεν με έκανε ποτέ κακό ή βίαιο.
- Willie Nelson
  Peace-and-love-033  
Απάντηση
καλησπέρα στην παρέα μετά απο απουσία 2 βδομάδων λογο διακοπών , μου ληψατε!!!!!!!!
λοιπόν, μετά απο 14 μέρες στα βάζα τα ανοίγεις και σκάει ενα άρωμα σαν κγρειπ φρουτ με πιπέρι, ενα δυνατό ωραίο άρωμα που ολο θες να το μυρίζεις. οι παπάδες ειναι χνουδωτοί απο εξω και σφιχτοί.
στρίβω ενα μονοφιλακι, σκάει ενα χαμόγελο στα χίλια, πριν τελειώσει εχω κάνει οτι δουλειά μπορείς να φανταστείς.
στρίβω ενα 2ο αρχίζει και φεύγει το κεφάλι και σκαλώνω σε σκέψης διάφορες .
αμα κάνω 3ο δεν σηκώνομε απο τον καναπέ με τίποτα.
η γεύση ωραία πιπεράτη χωρείς να σε πειράζει στο λαιμό. σκεταδακι προς το τέλος λίγο σε γαργαλάει.
αυτά για αυτό το ημερολόγιο. ΤΕΛΟΣ
Απάντηση
Μπράβο ρε vasilia.Καλόπιοτα!!!!
Απάντηση
Καλοπιωτα φιλε! Και που να δεις σε ενα μηνα πως θα ειναι!
Δε φτάνει ο ήλιος μοναχά,άνθη το φου να δώσει.Χρειάζονται κι άλλα πολλά και προπαντώς η γνώση.
Απάντηση
ευχαριστώ παιδιά και στα δικά σας
Απάντηση
Μπράβο
Απάντηση
(06-27-2016, 11:38 PM)vasilias
[quote="vasilias Έγραψε:
την ιδέα την πήρα απο ένα παλικάρι που έχει τέντα ξύλινη ψυγείο, απο αμερικα. μόλις το άκουσα πήρα ενα ψυγείο αναψυκτικών, έβγαλα το στοιχειού με το μοτέρ για την ανακύκλωση που ειταν στο ταβάνι. κατέβασα το στοιχείο κάτω απο την εισαγωγή μου άλλα με τετιο τρόπο που άμα θέλω το βάζω και επάνω στην τρύπα της εισαγωγής . άνοιξα τρυπά για εξαγωγη ,εισαγωγή, και για cool tube. αλαξα και έναν θερμοστάτη και έτοιμο το εργαλείο.

Άνοιξε μια συζήτηση αν μπορείς με ποιο πολλές λεπτομέρειες!!!!!
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)