Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Τράπεζα Κάνναβης
Χαχαχα, Πανόρα αυτά να τα πεις στον Τρομπέτα που τα πέρασε.

Εγώ πάλι καλά να λέω που έχω εργαλείο και ας μην το χρησιμοποιώ όπως πρέπει σε αυτή τη φάση. Tongue
Θα γυρίσει ο τροχός, γελάω πολύ με την πάρτη μας.

Σύντομα φτιαχνω το πισί και τα λέμε σκαιπ αλάνιαααα....
SkullnBones
Απάντηση

ads by gr420info

Α, τέλεια ιδέα. Βέβαια, δεν γίνεται να μου στείλεις δείγμα. Θα σου εξηγήσει ο Τρομπέτας το γιατί. Αλλά θα είναι εξαιρετικά ενδιαφέρον να βάλουμε τα σποράκια μαζί. Ένα τέτοιας φήμης δεντράκι, αξίζει μαθήματα καλλιέργειας, ε;;

Bingo, λοιπόν. Χαλάκι κι η αντιγραφή...

Φτου! ΧαλάΛι, εννοούσα...
[size=x-small]Έχω και κότερο. Πάμε μια βόλτα;[/size]
...
[Εικόνα: http://yoursmiles.org/tsmile/fish/t107127.gif]
Απάντηση
(08-28-2016, 03:27 PM)Luke Shapiro Έγραψε: Χαχαχα, Πανόρα αυτά να τα πεις στον Τρομπέτα που τα πέρασε.

Εγώ πάλι καλά να λέω που έχω εργαλείο και ας μην το χρησιμοποιώ όπως πρέπει σε αυτή τη φάση. Tongue
Θα γυρίσει ο τροχός, γελάω πολύ με την πάρτη μας.

Σύντομα φτιαχνω το πισί και τα λέμε σκαιπ αλάνιαααα....

συντομευε.. Big Grin

αστο σκαιπ στην ακρη,παιζουμε μπαλα σε πολυ pro k safe καβατζα πλεον,θα σου ξηγηθει το κολληταρι σου..
Άιντε της κανναβουριάς τα φύλλα
θα τα κάνω φορεσιά,
να τα βάλω κυρά μου να περάσω
να σου κάψω την καρδιά! /Σ.Μ\
Απάντηση
(08-28-2016, 03:30 PM)tik-tak Έγραψε: Α, τέλεια ιδέα. Βέβαια, δεν γίνεται να μου στείλεις δείγμα. Θα σου εξηγήσει ο Τρομπέτας το γιατί. Αλλά θα είναι εξαιρετικά ενδιαφέρον να βάλουμε τα σποράκια μαζί. Ένα τέτοιας φήμης δεντράκι, αξίζει μαθήματα καλλιέργειας, ε;;

Bingo, λοιπόν. Χαλάκι κι η αντιγραφή...

Φτου! ΧαλάΛι, εννοούσα...

Λέω κι εγώ, τι λέει...
Τέσπα, εμείς να ξέρεις δεν μιζεριάζουμε και βρίσκουμε τρόπους για όλα. Απλά για την αναφορά αυτό...
Από κει και πέρα τι μαθήματα και από ποιον, χαβαλές να γίνεται μωρέ, μόνο του φυτρώνει και τέτοια.

Πανόρα όλα θα γίνουν...
SkullnBones
Απάντηση
Τι μαθήματα;
Χώμα και λιπάσματα.
Λίγο είναι;
...
Απάντηση
γεια και χαρα στην παρεουλα την ομορφη Smoke32
κι εγω εβαλα 8 nevillαρες αλλα θα ανεβασω οσονουπω ημερολογιο,
με εχει συνεπαρει η ζεστη και μου χει βγει μια βαρεμαρα αλλο πραμα! Tongue Big Grin
Ο Θεος μου εδωσε ελευθερια.. Leaf
Ο ανθρωπος μου την στερει..
Απάντηση
(08-28-2016, 01:41 PM)Manifesto Έγραψε: [Εικόνα: DSCF1582_zpsfmimupdk.jpg]

το κοριτσι μας ειναι στα δεξια;;;
το μαναρι μουυυ Heart
φιλαρες δωστης!! Wink
Απάντηση
Ρε Μανι τι μαγκιά φάση είναι αυτή ωρε? η σκύλλα με τα σηκωμένα αυτάκια πιτ μπουλίνα είναι αν θυμάμαι ? αν ναι και εμένα έτσι σηκώναι αυτάρες !!
Απάντηση
Ναι η κοριτσαρα μου,ειναι αυτη! Big Grin Ετρεχε να κανει βουτια την ωρα που τραβαγα τη φωτο. Tongue
Της αρεσουν πολυ τα ποταμισια και τα λιμνισια νερα! Καθε φορα που φτανουμε,παει στην ακρη του νερου και γυρναει και με κοιταει με το βλεμα που λεει "να μπωωω??" Tongue ,λογω του οτι μερικες φορες δε την αφηνω να μπαινει , π.χ. αν δεν εχω πετσετα ή αν κανει κρυο.

Σε αυτο το μερος παω συχνα και πινω τα τσιγαρα μου,ακουγοντας μουσικουλα. Συνηθως δεν μαζευει κοσμο και ετσι μπορεις να αραξεις με την ησυχια σου.
Δε φτάνει ο ήλιος μοναχά,άνθη το φου να δώσει.Χρειάζονται κι άλλα πολλά και προπαντώς η γνώση.
Απάντηση
(08-28-2016, 06:23 PM)Παναγιωτης Έγραψε: Ρε Μανι τι μαγκιά φάση είναι αυτή ωρε? η σκύλλα με τα σηκωμένα αυτάκια πιτ μπουλίνα είναι αν θυμάμαι ? αν ναι και εμένα έτσι σηκώναι αυτάρες !!

Οχι Παναγιωτη,Μαλινουα ειναι (Malinois). Ετσι στην τσιτα ειιναι οι αυταρες της Λυκοσκυλο γαρ..! Mας αρεσουν και τα ποταμια επισης!
[Εικόνα: DSCF1060.jpg]
Δε φτάνει ο ήλιος μοναχά,άνθη το φου να δώσει.Χρειάζονται κι άλλα πολλά και προπαντώς η γνώση.
Απάντηση
Banana Dude Μαλινουα γαματη ρατσα οπως φυσικα και το πιτ μπουλ αυτα και σταματω διότι είναι θέμα τράπεζα -μπλιαχ- κάνναβης και ο Τρομπέτας βλέπω να μας την λεει οπότε , αγαπητα διαδικτυακά τρελαμένα μου φιλαράκια πάω να φορτώσω το βαπόρι μου και παω βόλτα !
Απάντηση
(08-28-2016, 01:46 PM)nimas Έγραψε:
(08-28-2016, 12:18 PM)blake Έγραψε: "...Εχεις ιντριγκαρει το μισο φορουμ και εχω αρχισει να στραβωνω με αυτη την κωλοκατασταση y know..."

Κατά τ' άλλα μη γράφετε γκρίκλις... Big Grin

Big Grin  Big Grin  Big Grin

Να κι ένας που με πιάνει αμέσως! Big Grin
“If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite. For man has closed himself up, till he sees all things thro' narrow chinks of his cavern.”
Απάντηση
(08-28-2016, 06:54 PM)Παναγιωτης Έγραψε: Banana Dude Μαλινουα γαματη ρατσα οπως φυσικα και το πιτ μπουλ αυτα και σταματω διότι είναι θέμα τράπεζα -μπλιαχ- κάνναβης και ο Τρομπέτας βλέπω να μας την λεει οπότε , αγαπητα διαδικτυακά τρελαμένα μου φιλαράκια πάω να φορτώσω το βαπόρι μου και παω βόλτα !

Καλα το νημα ξεκινησε να χαλαει απο πολυ πιο πριν οποτε...(σελιδα 2 - ποστ #31)
Και μετα ειμαι εγω αυτος που χαλαει τα νηματα...Ας γελασω! ΧΑ!
Καλα πιωματα και καλη βολτουλα Παναγιωτη!
Απάντηση
χασικληδες..

Καλα τα νηματα εκτροχιαζονται συνεχεια αυτο ειναι καθημερινοτητα...αλλα τι να κανεις...πεδιο μαχης μην γινονται ειναι το θεμα
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
Ναι αλλα το φυσιολογικο ειναι να ξεφευγουν κουβεντα στην κουβεντα και οχι να μπαινει ο αλλος ετσι στο ξεκαρφωτο και εκει που γινεται μια κουβεντα με θεμα "Τραπεζα Κανναβης" να μπαινει και να λεει αυτο.

(08-23-2016, 06:47 PM)IronLionZion Έγραψε: τελικά για κώλους θα πάμε που λέγαμε ?
Απάντηση
(08-28-2016, 07:14 PM)trompetas Έγραψε: χασικληδες..

αυτοι ειμαστε Wink
και ειμαστε και γαματοι Big Grin

μανι μορφη η κορη,για αγκαλιες ατελειωτες!!!καμαρι!!! Heart
Απάντηση
(08-28-2016, 07:22 PM)CatAek Έγραψε:
(08-28-2016, 07:14 PM)trompetas Έγραψε: χασικληδες..

αυτοι ειμαστε Wink
και ειμαστε και γαματοι Big Grin

μανι μορφη η κορη,για αγκαλιες ατελειωτες!!!καμαρι!!! Heart

Να΄σαι καλα Κατ! Σου στελνουμε τα φιλια μας! Heart
Απάντηση
Ωραιο μαλι ρε οπως και ωραιο τοπιο βεβαια η Ηπειρος μονο ωραια τοπια εχει.
Απάντηση
(08-28-2016, 07:50 PM)growCannabis Έγραψε: Ωραιο μαλι ρε οπως και ωραιο τοπιο βεβαια η Ηπειρος μονο ωραια τοπια εχει.

Το κοριτσι σε ευχαριστει για τα καλα σου λογια Smile
Στην φωτο προφιλ ειναι ο δικος σου?
Εμεις εδω μπορει να μην εχουμε θαλασσα,αλλά εχουμε αλλα ωραια οπως λιμνες,ποταμια βουνα,δεντρα,αγρια φυση...
Απάντηση
(08-28-2016, 05:36 PM)CatAek Έγραψε: γεια και χαρα στην παρεουλα την ομορφη Smoke32
κι εγω εβαλα 8 nevillαρες αλλα θα ανεβασω οσονουπω ημερολογιο,
με εχει συνεπαρει η ζεστη και μου χει βγει μια βαρεμαρα αλλο πραμα! Tongue  Big Grin

Καλώς το κορίτσι!!!
Έλα βρε, ανέβασέ το, να μας εμπνεύσεις κι εμάς να κάνουμε την κίνηση...
Να φανταστώ Regular, ε; Ε-ξ-α-ι-ρ-ε-τ-ι-κ-ά.
(Πες μου ότι περιμένεις και τα φώτα... ν' αρχίσω να φαντάζομαι τι θα βγάλεις από δω και πέρα...)
[Εικόνα: Seed-germinating.jpg]
...
Απάντηση
καλησπερα τικ τακ μου!! Smile

ναι regular,οτι ειχα..
καποια του blues και καποια δικα μου σπορια cat seeds κι ετσι! Tongue
φυσικα ολα neville.. Wink
ουφ..τα μαζευω τα λεφτακια και δεν μαζευονται το πιστευεις;
εχω ενα 200ρι στην ακρη,ειμαι κοντα! Smoke4
αργοτερα θα προσθεθει και 2ο φυσικα!
ειναι στο προγραμμα ομως και μολις κλεισω το ποσο εχει φυγει παραγγελια μισο λεπτο μετα Tongue  Big Grin

και γαμω τις φωτο εβγαλες!!! Heart
καλοριζικο το βρεφος! Rolleyes
Απάντηση
CatAek τι φώτα θα πάρεισ?
Απάντηση
παναγιωταρα θα αγορασω τον ηλιο.. Tongue Tongue Big Grin

πλακα πλακα ετσι που τσουφλιζει ειναι σαν αγοραζεις τον ηλιο!κομματι κομματι! Tongue Big Grin
Απάντηση
Επενδυσάρα τι να λεμε τωρα !!
Απάντηση
εφαγα την κινεζια με το κουταλι δεν αντεχω αλλο καρβουνο!!
μαθαμε τι ρολο βαρανε οι hps και οι cfl..
ε τι να παρεις;;;!!
τι καλυτερο βασικα;;!
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)