Κάποια στιγμή θα γινόταν και αυτό
ηρωας αποκαλειται οποιος μπλεκει με τον ελληνικο νομο και τον ελληνα νομοθετη,
ποσο μαλλον να του πηγαινει και κοντρα..
[size=xx-large]μπλουζερμαν[/size].. :p
Ο Θεος μου εδωσε ελευθερια.. Leaf
Ο ανθρωπος μου την στερει..
Απάντηση
σιγά ρε μην είμαι και ο σούπερμαν. πολύ χαμηλά στάνταρ έχετε :p
Απάντηση
ασε ρε ψωνακι εσυ... :p
πλακα κανω! Smile
Ο Θεος μου εδωσε ελευθερια.. Leaf
Ο ανθρωπος μου την στερει..
Απάντηση
μια μέρα, περπαταγε στη μέση του δρόμου ο superman, o batman και o spiderman. ποιος τότε σκότωσε....?

ο πούλμαν...

έχει δίκιο ο blues για τα στάνταρ μασ!!!
Απάντηση
αυτός ο γαμημένος ελληνας νομοθέτης σκατά τα έκανε ! πιστευώ !!!! μπραβο στην θεσσαλονικη για την συμμετοχη της στους πλειστηιριασμούς
Απάντηση
(08-10-2016, 23:45 )nimas Έγραψε: μια μέρα, περπαταγε στη μέση του δρόμου ο superman,  o batman και o spiderman. ποιος τους σκότωσε....?

ο πούλμαν...

έχει δίκιο ο blues για τα στάνταρ μασ!!!
Απάντηση
(08-10-2016, 19:34 )blues Έγραψε: σιγά ρε μην είμαι και ο σούπερμαν. πολύ χαμηλά στάνταρ έχετε :p

κοινοί θνητοί είμαστε  κι αν μη τι άλλο κανεις εντυπωση Smile
Απάντηση
ενώ εγώ βγήκα από τη χρυσή βροχή του δία! :p

ρε δεν είναι τίποτα, απλά κάνουμε αυτά που λέμε. δεν είναι και ότι παίρνω και κάνα τρελό ρίσκο, σιγά τ' αυγά!
Απάντηση
ρισκο παίρνεις μην  το υποβαθμίζεις είπαμε Smile
Απάντηση
προς τιμήν σου που το βλέπεις έτσι. είθε να πάνε όλα καλά, κι αν βγει και κάτι καλό απ την περιπέτεια σου ακόμα καλύτερα.
Απάντηση
ok το ότι έπρεπε να πιάσουν κάποιον με λίγο μαυράκι οι μπάτσοι θα το είδαν πολύ ρουτίνα ….όταν ο δημήτρης τους κουβέντιασε σαν άνθρωπος προφανώς το πήραν το μήνυμα .. ( αυτός μας τα λέει σωστά ! )
δημήτριε παιδί μου ( συνομήλικοι είμαστε ) , είμαστε μαζί σου.
πιστεύω ότι θα ήταν καλό να πάρει διάσταση το θέμα να γίνει γνωστό μπάς και ανοίξει λίγο ο εγκέφαλος των ανθρώπων, εξάλλου έχει ενδιαφέρων , να σου πω ρε φίλε τώρα που το σκέφτηκα πουλάς τα πνευματικά δικαιώματα της περιπέτειας σου ? για ταινία μιλάω .. να κανονίσουμε τα γυρίσματα …έλα φίλε ντοκιμαντέρ τόχω τόχω και σε 4κ ..γαμάτοο ?
βρείτε τίτλο ταινίας …δικό σας..
καλή δύναμη .
Απάντηση
δεν υπάρχουν πνευματικά δικαιώματα Wink

δεν είναι και καμιά περιπέτεια αυτό, θέλεις να κάνουμε την πρώτη μέρα που πήρα το σκάφος και βγήκα σε 5bf? :p

πέρα από την πλάκα, thanks
Απάντηση
στα 9 mf να δεις τι γίνεται Smile δεν το ξεχνάς ποτέ
Απάντηση
ε να είδες, υπάρχει υλικό για documentary :p cannabis in high seas θα το βγάλουμε
Απάντηση
σήμερα περιμένουμε ένα σημαντικό εφετείο .
κωνσταντίνος σύρος .
Απάντηση
τι εννοεί ο ποιητής?
Απάντηση
https://www.facebook.com/medicalkannabis...ne&fref=nf
Απάντηση
τελικα τι εγινε ;
σεβασμια η σταση σου blues . χαιρομαι που καποιοι δεν μασανε . δυστυχως ειναι η μειοψηφια , μεχρι να δημιουργηθει μια κατασταση της αγελης σαν αυτη με τους γυφτους και ξεθαρεψουνε . αλλα μεχρι τοτε ...40 χρονων ανθρωποι και φοβουνται μην το μαθει η μανα τους ... τι να υπερασπιστουν αυτοι ; τον ομφαλιο λωρο τροφοδοσιας του λογου υπαρξης τους ;
Απάντηση
καλησπέρα

ακόμα δεν έχει γίνει τίποτα, δε μου ήρθε η κλήση για το εφετείο. προχθές έβαλα και το δικηγόρο μου να δει τι γίνεται.
Απάντηση
γεια !
το καθεστως απαγορευσης ειναι εισαγωμενο οπως φανταζομαι θα ξερεις . οπως οταν λενε ,"η ελλαδα ανηκει στην δυση" , τοσο συγκεκριμενα . ανηκει .
νομιζω ομως οτι οι καιροι ειναι καταλληλοι για την αποποινικοποιηση της .
απλως φοβαμαι οτι η δουλεια δεν μπορει να γινει μεσα απο την ελλαδα αλλα σαν εντολη προς την ελλαδα .
αν τυχει και υπαρχουν εξελιξεις στην υποθεση σου , θα χαρω να παραστω .
Απάντηση
η ελλάδα είναι αποικία και οι έλληνες είναι δούλοι. δεν είναι και δύσκολο να το καταλάβει κανείς
Απάντηση
Μιας κ διάβασα ένα ένα όλα τα μηνύματα ήθελα να μιλάω τι έγινε τελικά με το όλο θέμα.. Ποια ήταν η κατάληξη?
Hookah  Leaf
Απάντηση
Τι ξεθαψες lol


Εχει τελειωσει το ζητημα απο το 20' βγηκε αθωος και εχασε ενα καρο λεφτα σε δικαστικα παραβολα γιατι ηθελε να το τρεξει στο ευρωπαικο δικαστηριο, πολλα χιλιαρικα τζαμπα για να στειλει ενα μυνημα το οποιο δυστυχως επεσε στο κενο, δεν εξεπληξε κανεναν οταν αυτο συνεβη, πηρε 3-4 χρονια η ολη υποθεση, ποτε κανενας δεν μιλησε για το ζητημα φιμωθηκε 100%
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
Διαβάζω τα πάντα εδώ μέσα.. Όλα μας αφορούν οπότε έπεσα κ σε αυτό.. Η αλήθεια δεν περίμενα κάτι διαφορετικό.. Βασικά σκεφτόμουν θα περάσει η πενταετία κ θα τελειώσει εκεί
Hookah  Leaf
Απάντηση
(02-02-2023, 12:03 )trompetas Έγραψε: Τι ξεθαψες lol


Εχει τελειωσει το ζητημα απο το 20' βγηκε αθωος και εχασε ενα καρο λεφτα σε δικαστικα παραβολα γιατι ηθελε να το τρεξει στο ευρωπαικο δικαστηριο, πολλα χιλιαρικα τζαμπα για να στειλει ενα μυνημα το οποιο δυστυχως επεσε στο κενο, δεν εξεπληξε κανεναν οταν αυτο συνεβη, πηρε 3-4 χρονια η ολη υποθεση, ποτε κανενας δεν μιλησε για το ζητημα φιμωθηκε 100%


δηλαδή εάν έγινε όλο αυτό για 1 γρ φαντάζομαι τι θα γινει εάν γινει κανένα ντου σε καμια καλλιέργεια με 2-3 φυτακια , τελευταία είδα μια φωτογραφία που πιάσανε φυντάνια ημερων, είναι δυνατόν ημερων ? αφού δεν είχαν καν thc ακόμα που είναι και το παράνομο , μπορεί να ήταν cbd , αλήθεια εάν κάποιος καλλιεργεί cbd σπίτι για προσωπική χρήση είναι νόμιμο έτσι ?
Απάντηση
οχι βεβαια
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 3 Επισκέπτης (ες)