Royal Queen Seeds - Fruit Spirit
#1
καλλιέργεια:  εύκολο φυτό, μέτριο σε φαΐ. η μυρωδιά του δεν ήταν έντονη σε όλη την διάρκεια του grow.
φαινότυπος: δυο φαινότυποι:
1. ψηλό φυτό με πολύ κρύσταλλο. τέλειωσε στις 49 ήμερες, δεν είχε σφιχτούς παπάδες. 
2. κοντό φυτό, θαμνώδες, όχι πολύ κρύσταλλο. τέλειωσε στις +56 ήμερες.
ωρίμανση: ένα μήνα.
γεύση: [font=verdana, arial, helvetica][size=small]είχε μια skunky μυρωδιά, χημική, diesel και ελαφρώς γλυκιά λεμονάτη μυρωδιά. μου θυμίζει λίγο την σιτρονέλα. [/size][/font]
[font=verdana, arial, helvetica][size=small]γεύση αρκετά γλυκιά, λίγο πιπεράτη.[/size][/font]
μαστούρα:  πολύ δυνατό άκουσμα με τις πρώτες τζούρες.
στα σκάει με ένα ενεργητικό εγκεφαλικό άκουσμα. πραγματικά σε κλοτσάει απ την καρέκλα.
αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι οτιδήποτε άλλο και αν έχεις καπνίσει θα έρθει του f.s.....σμαααακκ!!!! 
και την κλοτσιά θα την φας. πολύ κοινωνικό, με την παρέα σου θα τα περάσεις απίστευτα με πάαααααρα πολλά γέλια μέχρι δακρύων. δεν πρέπει να το παρακάνεις με την ποσότητα γιατί θα φας τα μελίγγια σου.
ιατρικό ενδιαφέρων: ....
σχόλια/παρατηρήσεις:  το κακό με αυτό το τσιγάρο είναι ότι τα μάτια σου τα σκεπάζει ένα κόκκινο πέπλο και θέλεις κουβάδες κολλύριο για να συνέλθεις.
μετά από καμιά ώρα σε αφήνει λίγο απότομα με ένα εγκεφαλικό μαστούρωμα. δεν είσαι για πουθενά με λίγα λόγια!
[font=verdana, arial, helvetica][size=small]δεν μου άρεσε η μυρωδιά του και η γεύση του.[/size][/font]
βαθμολόγια: 6/10
Απάντηση
#2
φιλε buzzz, υπεροχο το παιδι σου! συγχαρητηρια!
μια ερωτηση, η μερες που αναγραφεις ειναι απο seed to yield? ή οι μερες ανθοφοριας?
Απάντηση
#3
μερες ανθοφοριας...
αν ηταν απο σπορι 49 και 56 μερες θα ειχε πιασει το τζοκερ....
Απάντηση
#4
οκ οκ! ειπα μηπως ηταν κανενα αυτοματο... ολο ολο? ποσες μερες πηγε?
Απάντηση
#5
βελε και καμια +25 μερες αναπτυξη.....
Απάντηση
#6
(16-10-2016, 11:05 )buzzz Έγραψε: βελε και καμια +25 μερες αναπτυξη.....

και απο αποδωση σε γραμμαρια?
Απάντηση
#7
δεν θυμάμαι αδερφε μου....
Απάντηση
#8
(11-12-2016, 19:15 )buzzz Έγραψε: δεν θυμάμαι αδερφε μου....

κριμα γιατι φαινετε λουκουμακι στης φωτο αδερφε....
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)