Αξιολόγηση Θέματος:
  • 1 Ψήφοι - 5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ισχύων νόμος περί κάνναβης στην Ελλάδα
ναι ρε θα τα πουμε και απο κοντα!! γουσταρω να μαθω !

ads by gr420info

ωχ... another one bites the dust :p haha
εγω τελικά εδω και κάμποσο καιρό είμαι σε μια φάση που δεν γουστάρω πολλά πολλά , μάλλον προτίμησα να υποθέσω , σε αυτήν την φάση της ζωής μου να χαλαρώσω λίγο, ανησυχώ μόνο μήπως και παραγουσταρίσω αυτήν την ρεμάλικη φάση και δεν ξαναμπώ στο λεγόμενο και ίσιο δρόμο ...............................αυτά !!

*μάλλον θα καταλήξω κυνηγός θεικών βοτάνων και ιδιαίτερα ίντιγκας !!!!!!!
χρειάζεται ακόμα τουλάχιστον ένας κυνηγός σατίβας και φυσικά ένα συνεργείο , πιστευώ οτι θα γουστάριζε πολύς κόσμος τέτοια επεισόδια .

θα ιδρυθεί με ιδιωτικά κεφάλαια και εξειδικευμένη σχολή για κάνναβη σε ακαδημαικό κομμάτι με γνώσεις , σημειώσεις, θεματικές ενότητες , βιβλία κλπ κλπ και κάπως έτσι θα ξεκινούμε μια ανευ προηγουμένου ανάπτυξη στον πρωτογενή , δευτερογενή αλλα΄φυσικά και στον τριτογενή τομ έα της πολύπαθης αυτής πατρίδας μας .

είναι παράλογο να κυνηγάνε πιτσιρικάδες και να τους φοβίζουν ενω θα έπρεπε να τους πάρουν για να τους χρησιμοποιήσουν σε πωλήσεις , καλλιέργειες και αλλά χίλια!!!!
απλά έχει απλωθεί ενα δίχτυ φόβου πάνω απο την ευρώπη, με συνεχόμενα θέματα και ειδικά εδω, απλά ξευτελιστήκαμε εντελώς .
οι συμπεριφορές όλων αυτών που έχουν αναλάβει να πάνε την χώρα μπροστά, έχασαν αυτόν τον αρχικό στόχο και τώρα παιδευουν την κοινωνία με ηλίθια ερωτήματα και ανούσια δημοψηφίσματα , σε μια φάση 2.000.000 σχεδόν ανέργων .

συνεπώς με τόσα προβλήματα και τέτοια θολοκουλτούρα χάθηκε η ουσία της θυσίας απλών ανθρώπων , με απίθανους οικονομολόγους που έκαναν καριέρα στην πλάτη ανθρώπων που θέλουν να κάνουν κάτι στην ζωή τους , σιχάθηκα το λεγόμενο πολιτικό σύστημα που εξουσιάζει τους έλληνες και οχι μόνον , αφού στα μάτια μου πλέον είναι ανίκανοι να συμπεριφερθουν έντιμα και ηθικά.

καλό ξημέρωμα σε όλα τα παιδιά του φόρουμ που ρισκάρουν και γουστάρουν και φουμάρουν το θεικό μας βότανο !!!!!
http://www.ilialive.gr/%ce%b5%cf%80%ce%b...ce%b7.html

μεγάλο τρολ όποιος το κάνει :p
κανονικά έτσι θέλει, σε κάθε πλατεία, σε κάθε πάρκο να φυτρώνουν δεντράκια τέτοια Smile
και άσε τους μπάτσους να ψάχνουν τον "πατέρα"
χαχαχαχχα βιβα πύργος!
μουαχαχαχαα ετσι ετσι.. ναι παίζει αρκετό seed bombing..

ρε πλακα πλακα.. στην καμάρα πέρασε απ τους πάνω κανείς να δει πως πάει η καλλιέργεια? :p
επυκηνδεινω πραμα ι καναβυ .
κειτάχτε τει μπωροι να πάθη κάποηος με το χωρτω του σατανα ...

απαπαπαπαπα ..
μακριά πεδιά ...
και σας παρακαλο πωλοι ...
μη βρείζαιτε τους πολητικους μας ...
το κκε,η χα ,το πασοκ και η νδ ινε η μωναις πολητηκαις δειναμοις που νιαζωντε -αλιθεινα- για το καλώ μας !
μωνο αυτούς να αιμπηστεύαιστε ...
Ω εσύ μέγα άστρο! Ποιά θα'ταν η ευτυχία σου ,αν δεν είχες αυτούς που φωτίζεις !

http://www.vice.com/gr/read/portogalia-a...rto-iroini

πορτογαλία ολα νόμιμα ε?
και πολυ καλα κανανε. εγω το ελεγα πριν το κανει η πορτογαλια,με το εξης σκεπτικο.
απαγορευεται η πρεζα στην ελλαδα. οκ....δηλαδη τι?? δε μπορεις να βρεις και να πιεις? μπορεις....και που πανε τα λεφτα? ολοι ξερουμε.
και τι πρεζα πινει ο πρεζακιας? ουτε και αυτος ξερει... αντε κανα 10-20 % και ολα τα σκατα μεσα.
οποτε γιατι να μην ειναι νομιμο?
ας υπαρχει καταρχην η σωστη ενημερωση. το τι ειναι το καθε ναρκωτικο και τι παρενεργειες εχει,στην υγεια σου και στη ζωη σου.
και απο κει και περα αν θελει ο αλλος να γινει πρεζακιας ας γινει,αλλά τουλαχιστον θα πινει καθαρη πρεζα και θα ειναι νομιμος πρεζακιας και δε θα συμβαλει στο μαυρο χρημα. με τα χαρτια του και με τα ολα του.
ασε που οταν κατι ειναι νομιμο και πρεπει να πας να το αγορασεις,δεν ειναι το ιδιο με το να το παρεις απο την μαυρη αγορα.
θα υπηρχαν πολυ λιγοτεροι πρεζακηδες ετσι.
αλλά......ειναι πολλαααα τα λεφτα!

υ.γ. φυσικα και δεν υπερασπιζομαι την πρεζα ετσι? ελπιζω να καταλαβαινετε το σκεπτικο μου...
Δε φτάνει ο ήλιος μοναχά,άνθη το φου να δώσει.Χρειάζονται κι άλλα πολλά και προπαντώς η γνώση.
αποποινικοποιημένα παναγιώτη, έχει μεγάλη διαφορά. πάντως ναι, λογική προσέγγιση
έχουμε καλό δικηγόρο στην θεσσαλονίκη που να ασχολείται με το σπορ ?
(14-09-2016, 02:33 )xasikliks Έγραψε: έχουμε καλό δικηγόρο στην θεσσαλονίκη που να ασχολείται με το σπορ ?
για τον μπλούζ ήταν , βρέθηκε Shy

αλλά .
καλό θα ήταν να γίνει κάπου εδώ μια λίστα με διάφορα χρήσιμα τηλέφωνα ,
γιατρών πολιτικών φορέων δικηγόρων κλπ
θα το κάνουμε όταν πιάσουμε τη λέσχη που έχουμε παραμελήσει. και το site της πρέπει να γίνει καλύτερο και όλα αυτά να τα περιέχει εκεί. σιγά σιγά, το πολύ πολύ το στήνω στη φυλακή :p

και ένα παλιό μου τραγουδάκι
πλάκα πλάκα ένα μήνα στην ψυρού  σκέψου πόσες δουλειές θα κλείσεις και τι πελατολόγιο θα κάνεις Rofl Rofl Rofl Rofl
μήπως να οργανώσουμε σεμινάρια στις αγροτικές της κασσάνδρας ? :d
ενα μηνα θα κατσεις μεσα;;;
Ο Θεος μου εδωσε ελευθερια.. Leaf
Ο ανθρωπος μου την στερει..
(14-09-2016, 22:00 )cataek Έγραψε: ενα μηνα θα κατσεις μεσα;;;
Rofl Rofl Rofl Rofl μπορεί και παραπάνω
εδώ σήμερα τον έδιωχναν ατιμώρητος και δεν έφευγε , τους έδωσε χρόνο ( αναβολή ) δυο μέρες να το ξανασκεφτούν
αναστολή θα είναι όπως και να χει, δεν παίζει μέσα
εχεις χεστει στο γελιο με την κατασταση δασκαλε ε;;;
δεν ντρεπεσαι λιγο... :d
για γέλια ήταν η όλη κατάσταση
αφού ο μπάτσος θα έρθει την παρασκευή εκτός υπηρεσίας να συνεχίσει την διατριβή και την αφύπνιση . μπορεί να του δώσει ο μπλούζ στο τέλος και κανένα μπλουζάκι με πεντάφυλλο να φοράει
ολα για καποιο λογο γινονται..
κατι θα βγει απο αυτη την ιστορια! Wink
μαρεσει που το διασκεδαζετε ομως!! :d
όταν δεν τους φοβάσαι , είναι διασκέδαση Wink
το άλλο τώρα το θυμήθηκα
τον ρωτάει ο μπάτσος όλο ενθουσιασμό από τις γνώσεις .
- τι δουλειά κάνεις ?
- πουλάω σπόρους κάνναβις

ενός λεπτού σιγή στην αίθουσα

όλοι κοιτάζονται

και λέει ο μπάτσος ,
- α ναι δεν είναι παράνομοι , σε ένα σπίτι που κάναμε ντου με την εισαγγελέα βρήκαμε βάζα με σπόρια και κάθε βάζο είχε και το όνομά του .
περιποιημένα πράγματα , η εισαγγελέας μας είπε ότι δεν απαγορεύεται και του τα αφήσαμε ,

και λέει ο μπλούζ
- ε ναι μπορεί να ήθελε να τα τρώει με την σαλάτα
Rofl  Rofl  Rofl
καλα περνατε τελικα εκει στην σαλονικα... :d

χαχαχαχαχα τωρα το ειδα αυτο!!!
νταξει περιπτωσαρα εισαι μπλουζ!!
περιπτωσαρα,ρε ανθρωπε!!! :d

κι εσυ δασκαλε πολυ κωλοφαρδος που ησουν εκει,εκανες καινουριο συκωτι σιγουρα!!! Rofl

τι στιγμες.....! :d

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)