Royal Queen Seeds - Special Kush 1
#1
royal queen seeds
special kush 1

σε 11λιτρη γλάστρα.
χώμα all-light mix
φως 600w mh σε ανάπτυξη - 600w hps σε ανθοφορία (έξι φυτά)
λιπάσματα η σειρά της biobizz με delta nuevo, biobloombastic και flawless finish

καλλιέργεια:  εύκολο φυτό. δεν παρουσίασε κάποιο πρόβλημα. έκανε 8 εβδομάδες στην ανθοφορία με 3 εβδομάδες ανάπτυξης.
φαινότυπος: δυο φαινότυποι: και οι δύο την ίδια μαστούρα
1. μεγάλο φυτό στο ένα μέτρο με μακριά κλαδιά και σφιχτούς παπάδες.
2. κοντό φυτό με κοντά κλαδιά και ένα μεγάλο κεντρικό παπά. ερμαφροδίτησε από στρες που του δημιούργησα εγώ.
ωρίμανση: τουλάχιστον ένα μήνα για να γλυκάνουν τα αρώματά του.
γεύση: χωμάτινη πάνω στο φυτό και χασισίλα όταν το σπας και το καπνίζεις. γλυκόπιωτο και δεν σε γδέρνει στον λαιμό
μαστούρα: εδώ είναι το ζουμί. σαν πρώτο τσιγάρο της ημέρας σε ξυπνάει, αλλά δεν σκοτώνεσαι να βγεις από το σπίτι. θες να αράξεις και να μιλήσεις. για το πρώτο μισάωρο μαστουρώνει το μυαλό σου και θέλεις να λες.... έχεις διαύγεια και μπορείς να κάνεις κουβέντα και με κάποιον που δεν ξέρει ότι είσαι high. αλλά η διαφορά είναι ότι μπορείς να είσαι ασφαλές high!!  
ιατρικό ενδιαφέρων: .....
σχόλια/παρατηρήσεις: μπορείς να βγεις εύκολα με αυτή την ποικιλία έξω από το σπίτι σου για δουλειά μέχρι αγορές σε εμπορικά καταστήματα, σ. μάρκετ κτλ. από τα καθαρά που έχω δοκιμάσει θα το χαρακτήριζα, εργαλείο. μαστουρώνεις αλλά μπορείς να διαχειριστείς την ημέρα σου. και όταν σε αφήνει δεν σε ρίχνει, απλά σιγά σιγά φεύγει η μαστούρα και μένει μόνο το καθαρό κεφάλι, απλά δεν έχεις και καμιά ζωηράδα. δεν είναι τσιγάρο για παρέα, δεν το βγάζεις για να κάνεις καθαρή κουβέντα μαζί τους  Wink την πρώτη φορά που το έκανα μαζί με άλλα πέντε φυτά, έδωσε 66 γρ. και τελείωσε από τα βάζα πιο γρήγορα από τα υπόλοιπα φυτά!
βαθμολόγια: 9/10 αν το δεις σαν εργαλείο.
Απάντηση
#2
το παραγγειλες απο την royal queen κατευθείαν?
Απάντηση
#3
νιμας μια χαρα το βλέπω ! 1 μέτρο μόνο είναι αυτό το πράγμα ρε φίλε? το άλλο ποσο βγηκε δηλαδη το πιο κοντό? εκπαίδευση δεν έκανες τίποτα ?
Απάντηση
#4
asbos απο rqs το πηρα φιλε μου.

παναγιωτη δεν τους εκανα τιποτα, και τις δυο φορες ειχα χωρο και υψος.. το δευτερο ηταν 30 ποντους μικροτερο αλλα κορμο παπα Wink
Απάντηση
#5
nimas εγω απο rqs πήρα ένα gribder kief cather καλό είναι 15 ευρώ και είχα παρει και για δοκιμή mass medical cbd strain που δεν το εχω βάλει ακόμα και έστειλαν και δώρο 1 σποράκι nlayto!
Απάντηση
#6
(23-02-2017, 13:04 )παναγιωτης Έγραψε: nimas εγω απο rqs πήρα ένα gribder kief cather καλό είναι 15 ευρώ και είχα παρει και για δοκιμή mass medical cbd strain που δεν το εχω βάλει ακόμα και έστειλαν και δώρο 1 σποράκι nlayto!
grinder kief catcher θες να πεις :d
Απάντηση
#7
devoner ακριβώς αυτό !! πολύ καλό
Απάντηση


Μετάβαση στη συζήτηση:


Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)