Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
παρακολούθηση
Καλησπέρα σε όλους, και ένα μεγάλο ευχαριστώ για συλλογική προσπάθεια και τς παντός τύπου πληροφορίες που παρέχει τπ forum.
Θέλω τα φώτα σας σχετικά με κάτι που έγινε πριν καμιά βδομάδα και δεν ξέρω πως να αντιδράσω. Μου έβγαλε πριν μερικές βδομάδες ειδοποίηση το κινητό (όχι sms, αλλά ειδοποίηση, όπως αυτές που βγάζει όταν τελειώνει η μπαταρία) ότι το νούμερό μου παρακολουθείται από τη δίωξη ναρκωτικών. Δυστυχώς πάνω στον πανικό της στιγμής δε σκέφτηκα να τραβήξω κάποιο screenshot. Να τονίζω ότι η επαφή μου με κάνναβη περιορίζεται σε προσωπική χρήση. Πέρασε κάποιος καιρός και ξαναέλαβα χθες της εξής ειδοποίηση
[Εικόνα: IMG_2345.png]
Kαι ρωτώ, είναι δυνατόν να παρακολουθούν τις συνομιλίες μου? Και να παρακολουθούνται, είναι δυνατόν να μου στέλνουν ειδοποίηση? Και εγώ τώρα τι κάνω, δεν δίνω σημασία? Αλλάζω αριθμό?
Sorry για τις απανωτές ερωτήσεις, αλλά όπως μπορείται να φανταστείτε, με έχει αγχώσει όλο το σκηνικό..
Απάντηση

ads by gr420info

Ντάξει, χαλάρωσε, σου κλάνουν μια μάντρα, όπως και τους περισσότερους εδώ, δεν έχουμε κάτι να φοβηθούμε με τα ψιλολόγια μας.
Γίνονται και ακούγονται διάφορα κουλά τώρα τελευταία που το μόνο που δηλώνουν είναι αδυναμία των αρχών να ελέγξουν το θέμα.
Έχουμε γίνει πάρα πολλοί γι αυτους και γινόμαστε ακόμα περισσότεροι.
Για να τελειώνει πλεον αυτό το αστείο...

Δώσε λίγο χρόνο να δεις τι είναι, πριν καιρό είχε εμφανιστεί ένας ιός της αστυνομίας στα pc. Μπορεί αυτό να είναι για κινητά...
Ε και κράτα το σε λογικα πλαίσια, αν το κάνεις δεν έχεις λόγο να φοβάσαι...
SkullnBones
Απάντηση
Το έχεις λίγο μπουρδέλο το κινητό?
Ιός είναι, λες αν η δίωξη σε παρακολουθούσε να στο έλεγε κιόλας?
Πρέπει να το κάνεις ένα upgrade ή επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων και θα φύγουν όλα.
Προσπάθησε να δεις στις εφαρμογές αν τρέχει κάποια διεργασία ύποπτη
Απάντηση
φάρσα είναι απο κανα φίλο ή ιός..
δε παίζει να σου στελνε η δίωξη ενημέρωση Big Grin
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)