Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Μόνο λίγο έχω χεστεί πάνω μου...
Exclamation 
so πρίν κάτι μέρες αγόρασα κάτι σπόρια απο το theseedbank (δοκίμασα και το gr420 αλλα τραπεζικά προβλήματα) anyway σήμερα ανοίξαν οι δυο που έβαλα και είμαι απόλυτα χεσμένος, εχω που εχω trust issues, κανείς δε το ξέρει παρα η οικογένεια. εχει ερωτηθεί και πριν αλλα φοβάμαι μήπως με παρακολουθούν and shit like that. που μέχρι και fake mail με vpn χρησιμοποιήσα για το account. λετε να μου κάτσει η ατυχία;
Απάντηση

ads by gr420info

chillax dood, noone gives a f**** for your cute little seedlings
grow with the flow
Απάντηση
εχω πεσει απο την καρεκλα και κυλιεμαι στο πατωμα απο γελια,

bro καντο ταινια αυτο, καλη ιδεα για παρωδια :d
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
φιλαράκι τσιλ   Smoke8

κανένας μαντράχαλος μπάτσος δεν θα σκάσει μέσα στο σπίτι σου κατεβάζοντας την εξώπορτα με μια κλωτσιά για 2 σπορια
Απάντηση
πιο πολύ κινδυνεύεις τώρα που αγοράζεις κάνναβη παρά με τα σπόρια σπίτι!
chill n focus on growing!
Αν θέλουν μεταφύτευση, τα νύχια μην μυρίσεις,
για τα σημάδια κοίταξε, πριν το αποφασίσεις.
Dodgy
Απάντηση
(22-02-2017, 00:24 )mohito Έγραψε: πιο πολύ κινδυνεύεις τώρα που αγοράζεις κάνναβη παρά με τα σπόρια σπίτι!
chill n focus on growing!

σωστός...

φίλε mahmanfromyan και εγώ είχα σαλτάρει στην αρχή αλλά το σκέφτηκα σοβαρά και ρεαλιστικά και το ξεπέρασα. μετά από μερικές μέρες που θα τα βλέπεις να μεγαλώνουν στην γλάστρα θα σου έχει περάσει.
Απάντηση
monk βγάλε λίγο τις παραγγελίες του σποραδικου να δούμε που έχουμε φτάσει σε αριθμό σπορων  Sad :d

ενταξει το charas με έκλασε κιόλας... 
τρομπέτα εννοούσα  :d :d
Απάντηση
δεν εχω σχεση με το καταστημα :p μονο με το φορουμ
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
thanks guys, με καθυσηχάσατε λιγάκι Heart άντε και με το καλό όλων τα φυτα.
Απάντηση
(22-02-2017, 20:11 )mahmanfromyan Έγραψε: thanks guys, με καθυσηχάσατε λιγάκι Heart άντε και με το καλό όλων τα φυτα.

να αγχώνεσαι για σοβαρά θέματα ,όπως υγρασία-ph-watt-kelvin εξαερισμός κτλ.
την περάσαμε αρκετοί την φάση αυτή.
συνεχίζουμε ήσυχα, όμορφα, δημιουργικά ....για πάρτη μας, μη δίνοντας ούτε μισό ευρό στα κυκλώματα τις εγκληματικότητας ,μεγάλος τσαμπουκάς ! και από φου όχι μαλακίες, τα καλύτερα από τα χεράκια μας !
Όποιος πει κακό για μας να βγει το μάτι του σαν λουκουμάς! Tongue
Απάντηση
(22-02-2017, 02:25 )locoezon*2 Έγραψε: monk βγάλε λίγο τις παραγγελίες του σποραδικου να δούμε που έχουμε φτάσει σε αριθμό σπορων  Sad :d

ενταξει το charas με έκλασε κιόλας... 
τρομπέτα εννοούσα  :d :d

(δεν έκλασες καλά το πες το μονκ :p)

δεν έχω stats να σου δώσω αλλά εκει έξω ε.. είμαστε πολλοί συλλέκτες ευαισθητοποιημένοι στην φυσική διατήρηση όμορφων και ευεργετικών φυτών Smoke8
Απάντηση
καλά κάνεις και φοβάσαι mahman.......(αδερφέ δεν το παλεύα) θέλει προσοχή και αρκετή απομόνωση αυτή η φάση διότι πάντα υπάρχει κάποιος μουνοπανάς .

να θυμάσαι το 3πτυχο μην μιλάς μην πουλάς μην μυρίζεις γενικά ξεκάρφωτος οσο μπορείς και μέσα στο σπίτι καθαρός και σωστός στην καθημερινότητα μέχρι να το κάνεις αυτό τρόπο ζωής γιατί αυτό είναι η κάνναβης το θεικό βότανο. Smoke22
NightWolf  Offtopic Dude
Απάντηση
στην αρχή κι εγώ είχα θέμα.. προσπαθούσα να καταλάβω πως μου την πέσανε πριν μου την πέσουν.. ε, λοιπόν, αμα δεν το ξέρει κανείς οι μπάτσοι δεν συμβουλευονται ούτε τα άστρα ούτε τις χαρτορίχτρες.. άσε που όσο περνάει ο καιρός τόσο πιο πολύ γουστάρεις για το καλά φυλαγμένο σου μυστικό..!!! και θα γουστάρεις πολύ!!!
Απάντηση
shit high and look across...... με λιγα λογια χεσε ψηλα και αγναντευε!!!!!
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)