Αξιολόγηση Θέματος:
  • 2 Ψήφοι - 5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NL5Haze
Photo 
Για να δούμε και τι θα κάνει και αυτό.

Αυτή τη στιγμή παίζουν 5 φυτάκια, 3 kosher kush που είναι της γυναίκας μου, και 2 NL5Haze που είναι τα δικά μου Tongue

Είναι σε διαφορετικές φάσεις, το μικρό μόλις αποκεφαλίστηκε σήμερα, γενικά πολύ μου αρέσουν. Το μεγάλο το τσίτωσα και λίγο και το άντεξε, καλό σημάδι.

Εδώ βλέπουμε το μεγάλο λοιπόν
[Εικόνα: c8e746e4-8401-4b3f-8372-09e3a14e2a10_zpsdwyq1jhk.jpg]

Σκοπεύω να το κάνω θάμνο αυτό, θα πάει άλλες δύο εβδομάδες πριν γυρίσει τουλάχιστον

Και το μικρό ακολουθεί
[Εικόνα: IMG_20150601_203916_zpsoubdyzfp.jpg]

Το είχα αργήσει να το ταΐσω και έφαγε τα κάτω φύλλα, να δούμε πως θα αναπτυχθούν οι κάτω κορυφές
[Εικόνα: IMG_20150601_203928_zpsuzoswicr.jpg]

Αυτό θα περιμένει, θα γίνει επίσης ένας καλός θάμνος.

Α, το μεγάλο είναι σε 18λιτρη και το μικρό σε 3,5λιτρη που θα πάει επίσης στη μεγάλη σε λίγο καιρό.

Με ξέρετε, πότε θα ποστάρω πότε όχι, αλλά για αυτήν την καλλιέργεια εδώ θα είμαι και είμαι και πολύ περίεργος τι διάλο φυτό είναι αυτό και κάνουν 56€ οι 3 σπόροι! Οπότε θα το δούμε στους επόμενους μήνες.

Άντε καλό καλοκαίρι Big Grin

ΥΓ. Ναι, στην Ολλανδία κάνεις άνετα grow καλοκαιριάτικα  Smoke28
Απάντηση

ads by gr420info

Kαλη αρχη λοιπον αγορινα με τα καλυτερα αποτελεσματα!
Αναμενουμε updates μην μας ξεχασεις Tongue Wink
Απάντηση
Δεν ξεχνάω μωρε, απλά βαριέμαι Tongue
Απάντηση
(06-01-2015, 10:07 PM)Blues Έγραψε: Δεν ξεχνάω μωρε, απλά βαριέμαι Tongue
πες στην γυναίκα σου , να κάνει καινούργιο πόστ με τα δικά της φυτά Tongue
Απάντηση
αντε καλή συνέχεια μ αυτά.. σε πιώμα το NL που χω δοκιμάσει ωραίο ήταν

το kosher απο ποια εταιρία? dna?
Απάντηση
Ναι DNA, το δοκιμάσαμε στο Grey Area που το βαράνε στα 16€ το γραμμάριο, καλό χορταράκι
Απάντηση
Καλή αρχή και από μένα, μια χαρά το πλάνο!

Ναι, δώστε και λίγο γυναικείο skill ρε παιδιά να πούμε, να δούμε και τι κάνουν οι γυναίκες της παρέας.
Κάτι μου λέει ότι μας τρώνε λάχανο αν κρίνω από μια φίλη.

Tongue Smile Big Grin
SkullnBones
Απάντηση
Οι γυναίκες είναι πιο κρυψίνους από μας γι αυτό δεν κάνουν δημόσιες καλλιέργειες, τουλάχιστον έτσι μου φαίνεται
Απάντηση
Καλή αρχή φίλε Blues!
Weee[font=Impact] Be free![/font]
Απάντηση
Είναι μην πάρουνε μπρος...
SkullnBones
Απάντηση
Όταν θα αρχίσει η κάνναβη να γίνεται mainstream, τότε θα δούμε γυναίκες και κάνναβη (δες ΗΠΑ)
Απάντηση
ναι θα δουμε και το περιοδικο του καβατζοπουστα το φυτο σου και γω Tongue
Απάντηση
Βασικά βάζουμε μπρος περιοδικό για κάνναβη, μπορεί να σου κλέψουμε τον τίτλο Tongue
Απάντηση
πως είπε ότι εγώ δεν είμαι γυναίκα ?
ή κάποιος κάποια κάποιες από εδώ δεν είναι γυναίκα ?
Απάντηση
Εσύ κόβω τον πούτσο μου ότι δεν είσαι γυναίκα Big Grin Για άλλους δεν μπορώ να πω
Απάντηση
και γω τον κόβω.. από ρίζα. :-)

καλή αρχή αδερφέ.

γυναίκα grower δεν έχω ακόμη γνωρίσει προσωπικά εκτός από τις γυναίκες κάποιων growers που απλά βοηθάνε. πάντως το πιστεύω ότι θα κάνουν καλύτερη δουλειά..
Απάντηση
(06-04-2015, 01:41 AM)psynobi Έγραψε: καλημερα σε ολη την παρεα

και γω τον κόβω.. από ρίζα. :-)

καλή αρχή αδερφέ.

γυναίκα grower δεν έχω ακόμη γνωρίσει προσωπικά εκτός από τις γυναίκες κάποιων growers που απλά βοηθάνε. πάντως το πιστεύω ότι θα κάνουν καλύτερη δουλειά..
Απάντηση
Μακάρι ρε παιδιά η δικιά μου να είχε την καυλα που έχω την έχω πρήξει για το τι πρόκειται να κάνω μετά το καλοκαίρι και στραβομουτσουνιαζει λογικό να μου πεις αφού τις περισσότερες φορές που της δίνω καταλήγουμε αυτή χλωμή και εγώ μεσ'το χαμόγελο να της σηκώνω τα πόδια μήπως και συνέλθει :-P
Απάντηση
Χαχαχα και εμενα δεν πολυ δινει σημασια και ψιλο ξενερωνω που εγω ειμαι μεσα στην καυλα ετσι ειναι αυτα γουστα, αλλα βοηθάει οταν λειπω οσο μπορει. Βέβαια μου δημιουργει συνεχεια άγχος μην φαω κανα πεσιμο αλλα στο πιομα δεν λεει οχι ειδικα οταν εχει περιοδο ειναι η καλυτερη της.
Leaf Legalize it Leaf
Απάντηση
Θέλετε να το αγαπήσουν? Θέλετε να ηρεμήσετε όταν έχουν περίοδο και σας πρήζουν?

Βάλτε Obama Kush, Black Cherry Cheesecake, Blue Dream, Dutch Treat, Purple Urkle και όλα θα πάνε καλά Big Grin
http://www.theweedblog.com/top-five-mari...s-for-pms/
Απάντηση
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα μια φορά της έδωσα στην περίοδο και όχι τπτ δυνατό σοκολατιτσα του θεού και δεν μπορούσε να πάρει τα πόδια της είμασταν στο ΣΕΦ στον Πειραιά και της σηκωνα τα πόδια μέσα στο αμάξι για να έρθει στα καλά της άσε που μου έφαγε κοντά ένα 20αρικο σε σοκολάτες..
Απάντηση
χαχαχα τι πραγμα ειναι αυτο εμενα γενικα νταγκλαρει για πλακα.
Leaf Legalize it Leaf
Απάντηση
Είστε παλικάρια Tongue

Πλάκα πλάκα αν δεν ήταν η γυναίκα μου, ούτε σπόρι δε θα είχα βάλει. Και δες τώρα... πς.. τι σου κάνει το ... Tongue
Απάντηση
Χαχαχαχα άστα φίλε αυτό κυριαρχεί παντού!!
Απάντηση
Βασικά κ μενα η γυναίκα μου μου πε να βάλω για να μην ψάχνομαι. Εμένα δεν μου χε πάει καν το μυαλό.
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)