Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
σπορια
καλησπερα σε ολους. ψαχνω εδω και πολυ καιρο ελληνικα σπορια. ως τελευταια ελπιδα ποσταρω εδω. μενω αθηνα. υπαρχει και η δυνατοτητα ανταλλαγης  με λιβανεζικα (rsc) η τουρκικα (undergroynd seeds collective).-δειτε τα σπορια μου στην εικονα αν σας αρεσει κατι αλλο το φτιαχνουμε.
[Εικόνα: img_20171212_205836_1.jpg]

επικοινωνια για οποιον ενδιαφερεται με πμ να δουμε πως να το κανουμε να ειναι safe και για τους δυο.
Απάντηση

ads by gr420info

(01-16-2018, 08:19 PM)georgemali Έγραψε: καλησπερα σε ολους. ψαχνω εδω και πολυ καιρο ελληνικα σπορια. ως τελευταια ελπιδα ποσταρω εδω. μενω αθηνα. υπαρχει και η δυνατοτητα ανταλλαγης  με λιβανεζικα (rsc) η τουρκικα (undergroynd seeds collective).-δειτε τα σπορια μου στην εικονα αν σας αρεσει κατι αλλο το φτιαχνουμε.
[Εικόνα: img_20171212_205836_1.jpg]

επικοινωνια για οποιον ενδιαφερεται με πμ να δουμε πως να το κανουμε να ειναι safe και για τους δυο.

βρες ένα αλβανικό σωστό και θα είναι ότι πρέπει αν έχεις σπόρο δοκιμασμένο σε χώμα με τάισμα και τα αποτελέσματα ήταν εκρηκτικα 
καλαμά που ήμουν φαντάρος μας φέρνανε φρεσκάδια όχι δυνατά αλλά δεν ήταν έτοιμα είχαν σπόρο όμως αυτός πιάνεται για έλληνας
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)