Αξιολόγηση Θέματος:
  • 2 Ψήφοι - 3.5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DIY Panel με λαμπτήρες Led
τιποτα δε παει χαμενο θειο, καπου θα χρειαστουν δυο πισοανεμιστηρια. το σκεφτομουν κ εγω να βαλω αλλα πλεον τα φωτα ειναι σε αποσταση αναπνοης απτον εξαρισμο πλεον. καλη ιδεα για χειμωνα γιατι εχουμε λιγο προβλημα εδω λιγο με τη θερμανση λογω παλαιοτητας κτηριου. (1ος χειμωνας χωρις τιποτα αραζαμε με τα μπουφαν κ κοιμομασταν με φουτερ κ 3 κουβερτες :p  )
Από ανατολή ως δύση σε σπίτια και σκαλοπάτια
όλοι ψάχνουν αυτό που κοκκινίζει τα μάτια
το δαγκώνουν οι εχθροί και το μοιράζονται οι φίλοι
σε μια ζωή πιο υποφερτή με ένα φιτίλι στα χείλη..

-ΛΕΞ
Απάντηση

ads by gr420info

(15-06-2018, 14:41 )skunkbros Έγραψε: τιποτα δε παει χαμενο θειο, καπου θα χρειαστουν δυο πισοανεμιστηρια. το σκεφτομουν κ εγω να βαλω αλλα πλεον τα φωτα ειναι σε αποσταση αναπνοης απτον εξαρισμο πλεον. καλη ιδεα για χειμωνα γιατι εχουμε λιγο προβλημα εδω λιγο με τη θερμανση λογω παλαιοτητας κτηριου. (1ος χειμωνας χωρις τιποτα αραζαμε με τα μπουφαν κ κοιμομασταν με φουτερ κ 3 κουβερτες :p  )

οπότε τον χειμώνα να φυσάνε όχι να ρουφάνε ε? χαχαχαχαχ
Χρόνια προσπαθώ να κόψω τα ναρκωτικά αλλά .......το τσιγάρο δεν κόβεται με τίποτα Smoke20
Απάντηση
το χειμωνα σκεφτομουν να του προσθεσω 100watt ακομα με led λαμπες. λογικα θα παιξω κ κοτετσοσυρμα μαζι με το pvc γιατι με αναψες φωτιες με την ιδεα σου θελω να το δοκιμασω.
αν ολα πανε καλα μετα τις ζεστες θα γινει αλλο ενα αυτοματο κ δεκεμβρη φωτοπεριοδου ενα τοπαρισμενο κ θεριο.

-ΛΕΞ
Απάντηση
εγώ ρε παιδιά με ανεμηστηρα στην τέντα μέσα είναι πολύ οριακά αυτές τις μέρες!!θερμοκρασίες από 28-29 κ φτάνουν μέχρι κ 32-33 κάτι μεσημέρια,σκέφτηκα αφού το χω 18-6 οι 6 αυτές ώρες να είναι μεσημέρι μπας κ γλυτώσω τπτ..δύσκολα θα τν παλέψουμε κάτι πρέπει να βρούμε κ σκέφτομαι το φορητό air condition πολύ σοβαρά!!
Απάντηση
(16-06-2018, 15:44 )greek grower -7- Έγραψε: εγώ ρε παιδιά με ανεμηστηρα στην τέντα μέσα είναι πολύ οριακά αυτές τις μέρες!!θερμοκρασίες από 28-29 κ φτάνουν μέχρι κ 32-33 κάτι μεσημέρια,σκέφτηκα αφού το χω 18-6 οι 6 αυτές ώρες να είναι μεσημέρι μπας κ γλυτώσω τπτ..δύσκολα θα τν παλέψουμε κάτι πρέπει να βρούμε κ σκέφτομαι το φορητό air condition πολύ σοβαρά!!

κι εγω φίλε μου, πιάνω τα 30c βαριά 31c κάποιες στιγμές κάποια μεσημέρια, 
λέω να το φτιάξω το diy aircontition τη δευτέρα για παν ενδεχόμενο, 
ούτως ή άλλως στη γκαρσονιέρα που μένω θα το χρησιμοποιήσω και για δροσιά στο δωμάτιο, 
χαμένο δε θα πάει νομίζω  
Smile Smile Smile
Χρόνια προσπαθώ να κόψω τα ναρκωτικά αλλά .......το τσιγάρο δεν κόβεται με τίποτα Smoke20
Απάντηση
(16-06-2018, 15:44 )greek grower -7- Έγραψε: εγώ ρε παιδιά με ανεμηστηρα στην τέντα μέσα είναι πολύ οριακά αυτές τις μέρες!!θερμοκρασίες από 28-29 κ φτάνουν μέχρι κ 32-33 κάτι μεσημέρια,σκέφτηκα αφού το χω 18-6 οι 6 αυτές ώρες να είναι μεσημέρι μπας κ γλυτώσω τπτ..δύσκολα θα τν παλέψουμε κάτι πρέπει να βρούμε κ σκέφτομαι το φορητό air condition πολύ σοβαρά!!

αν δεν εχεις προβλημα με μυρωδιες ανοιξε στα μισα την τεντα ,και τον ανεμιστηρα να διωχνει την θερμοτητα προς τα εξω.αλλα αν μπορεις να παρεις φορητό air condition θα εισαι αρχοντας
Leaf  Smoke20
Απάντηση

τσεκαρε το νημα του sig 

https://gr420.info/forum/showthread.php?tid=4043

εμενα με βοηθησε αρκετα. παιζω τωρα 2-3 βαθμους κατω ευκολα. με ανοιγμα τις τεντας στο μισο που ειπε κ ο φιλος παιζω 27-29 βαθμους 
οντως βοηθαει την ημερα να σβηνουν τα φωτα κ φτηνο ρευμα το βραδυ και δεν εχει εξτρα θερμοκρασιες, εγω τα χω βολεψει 1-7

-ΛΕΞ
Απάντηση
(16-06-2018, 22:51 )skunkbros Έγραψε:

τσεκαρε το νημα του sig 

εμενα με βοηθησε αρκετα. παιζω τωρα 2-3 βαθμους κατω ευκολα. με ανοιγμα τις τεντας στο μισο που ειπε κ ο φιλος παιζω 27-29 βαθμους 
οντως βοηθαει την ημερα να σβηνουν τα φωτα κ φτηνο ρευμα το βραδυ και δεν εχει εξτρα θερμοκρασιες, εγω τα χω βολεψει 1-7

γι' αυτό μίλησα παραπάνω Smile
Απάντηση
(16-06-2018, 22:51 )skunkbros Έγραψε:

τσεκαρε το νημα του sig 

φοβερή πατέντα χωρίς να καίει ένα σορό ρεύμα!
Leaf  Smoke20
Απάντηση
αν εισαι παντρεμενος κοστιζει λιγο παραπανω λογω κατσαδιασματος για τον χωρο στην καταψυξη :d
πρεπει να χεις μεσα στο ψυγειο να δουλευουν κ αλλες να παγωνουν. εγω βαζω κ μπουκαλακια-πλαστικα ποτηρια με νερο Wink

-ΛΕΞ
Απάντηση
(17-06-2018, 14:06 )skunkbros Έγραψε: αν εισαι παντρεμενος κοστιζει λιγο παραπανω λογω κατσαδιασματος για τον χωρο στην καταψυξη :d
πρεπει να χεις μεσα στο ψυγειο να δουλευουν κ αλλες να παγωνουν. εγω βαζω κ μπουκαλακια-πλαστικα ποτηρια με νερο Wink

απ' αυτά γλιτώσαμε  Cool
η κατάψυξη μου ανήκει 100% χεχεχεχε
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)