Αξιολόγηση Θέματος:
  • 3 Ψήφοι - 3.67 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 Super skunk auto
Δεν το ξέρω το προϊόν, οδηγίες δεν έχει;
Απάντηση

ads by gr420info

Ρίξε μια ματιά στο τέλος της 2ης σελίδας που έχω ανεβάσει φύλλα με white spots αν δεν σου κάνει κόπο κ δε βαριέσαι. Ευχαριστώ κ πάλι
Απάντηση
ναι τις είδα αλλά πάλι αυτό δε σημαίνει τίποτα. οδηγίες θα έχει το προϊόν προς τη χρήση του, ακολούθησέ τες
Απάντηση
Καλησπερα σε ολη τη παρεα.
Λοιπον 62η μερα για τα 2 σκανκ μου κ 53 για το σενσι.
Αγορασα big bud,bud candy,flawless,fishmix. Εβαλα στα σκανκ μου απο 1ml candy κ bud μαζι με τα bio, και στο sensi τα ιδια μαζι με 2ml fishmix.
Εχω κοψει κανα 2 φυλλα απο τα χαμηλα. Νομιζω οτι μετραω αντιστροφα σταδιακα στα σκανκ 2-3 εβδομαδες ακομα κ το σενσι 4-5.
Για δειτε κ πειτε. Γενικα παιζει πρηξιμο πλεον κ αλλαζουν κ οι τριχες χρωμα σε καφε.
Βιβες σε ολους κ ολες  Weee  Weee  Smoke3

[Εικόνα: 9_zpsbx3vvhxf.jpg]
[Εικόνα: 6_zpsywfxaagm.jpg]
[Εικόνα: 5_zpsxnjejvtj.jpg]
[Εικόνα: 4_zpsnjoessvt.jpg]
[Εικόνα: 3_zpsnvn7rg9g.jpg]
[Εικόνα: 2_zpsx4y2qxdn.jpg]
Και το Cheese
[Εικόνα: 1_zps1ik0p4ja.jpg]
Απάντηση
μια χαρά..
τα πρόσθετα βάζε τα κανονικά στα 2ml/litre οπως είναι.. δε θα χεις θέμα
Απάντηση
Εγώ επειδή το έχω ρίξει στα haze και έχω συνηθίσει με εκείνους τους χρόνους θα έλεγα 4-5 και 8-9 βδομάδες αντίστοιχα
Απάντηση
Τι λες ρε blues?!?!?!?!? 11-12 εβδομάδες υπολόγιζα μαζί με το στρες. Δηλαδή τα haze πόσο σου πάνε?15 weeks? από περιέργεια..
Άμα είναι έτσι να βάλω φωτοπεριοδου που βγάζουν κ πιο πολύ Tongue
Θα τα αφήσω ούτως η άλλος να πάνε μέχρι τέλους δεν βιάζομαι να κόψω, προτιμώ να πάρω το 100% παρά να τα κόψω από τη λιγούρα μου.
Drynken στο επόμενο πότισμα θα βάλω 2ml/l κ σε μια εβδομάδα θα βάλω κ overdrive για μια φορά πριν το φλας. Κομπλέ δε θα είναι?
Απάντηση
Τα αυτόματα θέλουν στάνταρ 10 με 12 βδομάδες. Δυόμιση με τρεις μήνες παίρνουν όσα έχω δει.

Τα haze μου πάνε και 16 βδομάδες άνθισης ανάλογα με το φαινότυπο
Απάντηση
Ειχα διαβασει κ το αρθρο στο φορουμ για τα αυτοματα κ το ψιλοπεριμενα αλλα πισω στο μυαλο μου πιστευα να περιμενω λιγοτερο...κλαιν τωρα ας ειναι...δεν εχω παραπονο..
Ξερει κανεις τι μπορει να ειναι αυτο? πηγα μια βολτα κ ειναι αρκετα ετσι στο ενα φυτο..κ εχει ενα κοντα στην κορυφη λιγα spots..
[Εικόνα: 47_zps430zdvjh.jpg]
[Εικόνα: 58_zps1guq0iv0.jpg]
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)