Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ΑΝΤΑΡΤΙΚΟ!!2 incredible bulk και 1 og kush απo' rqs φωτοπεριοδου και τα 3
Καλημέρα σε όλη την κοινότητα! Σκευτηκα να βάλω φωτοπεριοδου μπας και πιάσω καμιά σεβαστή ποσότητα..! Αλλά άργησα αρκετά να το αποφασίσω. Θα έχουν 49 μέρες ανάπτυξη και μετά ανθοφορία ελπίζω να μου δώσουν καμία 150αρα το καθένα! Τα σπόρια προς το παρών τα έχω σπίτι μου γτ είναι μωρά και αν τα πάω βουνό από τώρα θα πεθάνουν την πρωτη ώρα.. τα έχω ωχτο ώρες στον ήλιο και 11 σε ντουλάπα με 162 watt led το πρόγραμμα φωτός ειναι 19/5. Το χώμα μου για αρχή είναι το light mix και τα έχω σε 1LT γλαστρα. Σε δύο εβδομάδες θα γίνει μεταφύτευση στις τελικές που θα είναι 30LT εχτος από το og kush που θα μπει σε 20αρα γλάστρα. Στις τελικές γλάστρες το χωμα θα είναι μίξη! 40  λίτρα all mix 20 λίτρα light mix  και 20 λίτρα κοκοφοίνικας. Από φαγητό θα χρησιμοποιηθεί η τριπλέτα της biobizz βάσεις ανάπτυξης της ΑΝ βάσεις ανθοφορίας της ΑΝ και τα πρόσθετα εχτος από τρία μπουκάλια που έχουν τελειώσει! Πρώτη φορά φωτοπεριοδου έξω κάθε βοήθεια και συμβουλή δεκτη!! Τα strain στην επικεφαλίδα του θέματος δεν ξέρω αν τα έχω γράψει σωστά βαριόμουν να κοιτάξω πως ακριβώς γράφετε. Χαχαχαχ καλη συνέχεια σε όλους και ολες
Απάντηση

ads by gr420info

(06-14-2018, 09:24 AM)Tutankhamon only Έγραψε: Καλημέρα σε όλη την κοινότητα! Σκευτηκα να βάλω φωτοπεριοδου μπας και πιάσω καμιά σεβαστή ποσότητα..! Αλλά άργησα αρκετά να το αποφασίσω. Θα έχουν 49 μέρες ανάπτυξη και μετά ανθοφορία ελπίζω να μου δώσουν καμία 150αρα το καθένα! Τα σπόρια προς το παρών τα έχω σπίτι μου γτ είναι μωρά και αν τα πάω βουνό από τώρα θα πεθάνουν την πρωτη ώρα.. τα έχω ωχτο ώρες στον ήλιο και 11 σε ντουλάπα με 162 watt led το πρόγραμμα φωτός ειναι 19/5. Το χώμα μου για αρχή είναι το light mix και τα έχω σε 1LT γλαστρα. Σε δύο εβδομάδες θα γίνει μεταφύτευση στις τελικές που θα είναι 30LT εχτος από το og kush που θα μπει σε 20αρα γλάστρα. Στις τελικές γλάστρες το χωμα θα είναι μίξη! 40  λίτρα all mix 20 λίτρα light mix  και 20 λίτρα κοκοφοίνικας. Από φαγητό θα χρησιμοποιηθεί η τριπλέτα της biobizz βάσεις ανάπτυξης της ΑΝ βάσεις ανθοφορίας της ΑΝ και τα πρόσθετα εχτος από τρία μπουκάλια που έχουν τελειώσει! Πρώτη φορά φωτοπεριοδου έξω κάθε βοήθεια και συμβουλή δεκτη!! Τα strain στην επικεφαλίδα του θέματος δεν ξέρω αν τα έχω γράψει σωστά βαριόμουν να κοιτάξω πως ακριβώς γράφετε. Χαχαχαχ καλη συνέχεια σε όλους και ολες

Γεια σου αδερφε η ποσοτητα που θα παρεις ειναι αναλογη με τα βατ που παιζεις και ο χωρος που θα καλυψης σε μ2  ετσι βεβαια ειναι καπος δυσκολα να το υπολογισεις γιατι αλλαζουν συνεχως τα δεδομενα φως μ2 οποτε δεν μπορεις να υπολογισεις καθολου την ποσοτητα.Παντος καλη τυχη και πολυ καλα αποτελεσματα τρελε.. Smile Smile
Απάντηση
Για αντάρτικο μιλάει.Όχι εσωτερική καλλιέργεια.
Απάντηση
(06-14-2018, 05:29 PM)fountakias Έγραψε:
(06-14-2018, 09:24 AM)Tutankhamon only Έγραψε: Καλημέρα σε όλη την κοινότητα! Σκευτηκα να βάλω φωτοπεριοδου μπας και πιάσω καμιά σεβαστή ποσότητα..! Αλλά άργησα αρκετά να το αποφασίσω. Θα έχουν 49 μέρες ανάπτυξη και μετά ανθοφορία ελπίζω να μου δώσουν καμία 150αρα το καθένα! Τα σπόρια προς το παρών τα έχω σπίτι μου γτ είναι μωρά και αν τα πάω βουνό από τώρα θα πεθάνουν την πρωτη ώρα.. τα έχω ωχτο ώρες στον ήλιο και 11 σε ντουλάπα με 162 watt led το πρόγραμμα φωτός ειναι 19/5. Το χώμα μου για αρχή είναι το light mix και τα έχω σε 1LT γλαστρα. Σε δύο εβδομάδες θα γίνει μεταφύτευση στις τελικές που θα είναι 30LT εχτος από το og kush που θα μπει σε 20αρα γλάστρα. Στις τελικές γλάστρες το χωμα θα είναι μίξη! 40  λίτρα all mix 20 λίτρα light mix  και 20 λίτρα κοκοφοίνικας. Από φαγητό θα χρησιμοποιηθεί η τριπλέτα της biobizz βάσεις ανάπτυξης της ΑΝ βάσεις ανθοφορίας της ΑΝ και τα πρόσθετα εχτος από τρία μπουκάλια που έχουν τελειώσει! Πρώτη φορά φωτοπεριοδου έξω κάθε βοήθεια και συμβουλή δεκτη!! Τα strain στην επικεφαλίδα του θέματος δεν ξέρω αν τα έχω γράψει σωστά βαριόμουν να κοιτάξω πως ακριβώς γράφετε. Χαχαχαχ καλη συνέχεια σε όλους και ολες

Γεια σου αδερφε η ποσοτητα που θα παρεις ειναι αναλογη με τα βατ που παιζεις και ο χωρος που θα καλυψης σε μ2  ετσι βεβαια ειναι καπος δυσκολα να το υπολογισεις γιατι αλλαζουν συνεχως τα δεδομενα φως μ2 οποτε δεν μπορεις να υπολογισεις καθολου την ποσοτητα.Παντος καλη τυχη και πολυ καλα αποτελεσματα τρελε.. Smile Smile
Γεια σου αδερφέ μου τα Κινγκ τουτ παίζει να σου έχουν κάνει τρελή ζημιά και στο είχα πει είναι δηλητήριο χααχααχαχα αδερφέ για αντάρτικο μιλάω απλά θα τα έχω για 15 μέρες με 8 ώρες ήλιο και 11 ώρες κάτω από 162 βατ λεντ αυτό το κάνω γτ τα έσκασα μέσα ιουνΙου και αν τα πάω στο βουνό πολύ φοβαμαι ότι θα πεθανουν από της πρώτες ώρες. Πάντως μέχρι στιγμής από τις 2 το μεσημέρι ως τις 8:30 το απόγευμα που το χτυπάει ο ήλιος δεν δείχνει να το ενοχλει παρόλα αυτά είμαι σε εγρήγορση γτ για 3-4 ημερών φυτό οι θερμοκρασίες είναι υψηλές και η υγρασία χαμηλή. Η αλήθεια είναι ότι ζήλεψα από εσαινα το ινκρεντιμπλ βγάζει και πολύ και είπα να το κουμποσω! Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια αδερφέ καλές και χαοτικες μαστουρες να χεις !!!
Απάντηση
(06-14-2018, 06:06 PM)pansek Έγραψε: Για αντάρτικο μιλάει.Όχι εσωτερική καλλιέργεια.

Έχει γίνει βούτυρο ο αδερφός θα το πάρει πρέφα κάποια στιγμή χαχαχαχ ευχαριστώ για την διευκρίνιση που έκανες αδερφε
Απάντηση
[Εικόνα: Lenovo_A1000_IMG_20180614_182845.jpg]

[Εικόνα: Lenovo_A1000_IMG_20180614_182839.jpg]

[Εικόνα: Lenovo_A1000_IMG_20180614_182827.jpg]
2 ημερών το og 3ημερων τα the incredible bulk το og είναι το μικρότερο. Τα άλλα δεν τα ξανά λέω με την ονομασία τους δεν θα την μάθω ποτέ και βαριέμαι να κοιτάω την συσκευασία Χαχαχα
Απάντηση
(06-14-2018, 06:27 PM)Tutankhamon only Έγραψε:
(06-14-2018, 06:06 PM)pansek Έγραψε: Για αντάρτικο μιλάει.Όχι εσωτερική καλλιέργεια.

Έχει γίνει βούτυρο ο αδερφός θα το πάρει πρέφα κάποια στιγμή χαχαχαχ ευχαριστώ για την διευκρίνιση που έκανες αδερφε

Το κατάλαβα ρε τρελέ μου αφού σε γράφω το μέ το μέσα έξω δύσκολα να υπολογίσεις ποσότητα  μάλλον εσύ ήπιες κανένα μπάφο δηλητήριο καί δεν καταλαβαίνεις αυτά πού διαβάζεις χαχαχα.Βιβες
Απάντηση
(06-14-2018, 07:39 PM)fountakias Έγραψε:

Το κατάλαβα ρε τρελέ μου αφού σε γράφω το μέ το μέσα έξω δύσκολα να υπολογίσεις ποσότητα  μάλλον εσύ ήπιες κανένα μπάφο δηλητήριο καί δεν καταλαβαίνεις αυτά πού διαβάζεις χαχαχα.Βιβες

Το μέσα έξω θα γίνετε για τις πρώτες 15 μέρες και απο τις 15 μέρες τις μισές και παραπανω ώρες τις περνάει εξω Και απο 15 ημερών και μεχρι και' τ τέλος θα την βγάλουν στο βουνό οπωτε δεν το λες και indoor για να αρχίσω να δίνω εμφέμφ στα βατ στα λεντ και σε τετοια.. απλά έχω 8 ώρες ήλιο και τις άλλες 11 ωρες αντί να τα έχω σε σκιά τα έχω κάτω από 162 watt και τις άλλες πέντε ώρες κοιμούνται εξω στο μπαλκονι. Οι ποικιλίες μας είναι πένα αδερφέ!! Βιβες ΑΔΕΡΦΕ ΔΎΝΑΜΗ
Απάντηση
(06-14-2018, 08:56 PM)Tutankhamon only Έγραψε:

Το μέσα έξω θα γίνετε για τις πρώτες 15 μέρες και απο τις 15 μέρες τις μισές και παραπανω ώρες τις περνάει εξω Και απο 15 ημερών και μεχρι και' τ τέλος θα την βγάλουν στο βουνό οπωτε δεν το λες και indoor για να αρχίσω να δίνω εμφέμφ στα βατ στα λεντ και σε τετοια.. απλά έχω 8 ώρες ήλιο και τις άλλες 11 ωρες αντί να τα έχω σε σκιά τα έχω κάτω από 162 watt και τις άλλες πέντε ώρες κοιμούνται εξω στο μπαλκονι. Οι ποικιλίες μας είναι πένα αδερφέ!! Βιβες ΑΔΕΡΦΕ ΔΎΝΑΜΗ
Βλεπω αρχισε να διαδηδεται αρκετα το incredible bulk ωραια strain φιλαρακι,δεν παιζονται.Αντε και καλη αρχη και καλοταξιδα. Smile Smile
Απάντηση
(06-14-2018, 10:12 PM)fountakias Έγραψε:
(06-14-2018, 08:56 PM)Tutankhamon only Έγραψε:

Βλεπω αρχισε να διαδηδεται αρκετα το incredible bulk ωραια strain φιλαρακι,δεν παιζονται.Αντε και καλη αρχη και καλοταξιδα. Smile Smile
Να σε καλά αδερφέ όντως διαδίδεται αρκετοί στο χωριό μου στην Καρδίτσα έχουν κανκά αυτήν την επιλογή το τελευταίο 6μηνο
Απάντηση
Τα δύο από τα τρία είδη που έχω λένε ότι τελειώνουν την ανθοφορία 1η με δεύτερη εβδομάδα του Σεπτέμβρη αφού τελειώνουν τότε ποτέ δηλαδή θα αρχίσει να μπαίνει στην άνθιση;; Ρωταω γτ νομίζω πως έκανα μαλακιά που τα έβαλα τέτοια εποχή δεν θα αναπτυχθούν καθόλου. Μια απάντηση ενός έμπειρου θα την εκτιμούσα ιδιαίτερα!!
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)