Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Καλώς σας βρηκα
Καλησπέρα  σε ολους. ΑποφασΑπο  και εγωεναε μπω στην παρέα  σας αν και σας διαβάζω  λιγο καιρκ  ειναι η αλήθεια αλλα μου  δωσατε κίνητρο και πολυτιμες γνώσεις πανω στην καλλιεργεια. Σας ζητω εκ των προτέρων συγνωμη για τυχόν λαθη στο φόρουμ αλλα δεν το εχω και πολυ. Αφορμη λοιπόν ηταν ενα σπορι που φυτευτηκε 1απριλιου(αληθεια) μετα όλα έγιναν γρήγορα. Ίντερνετ για πληροφοριες ψαξιμο sporadiko παραγγελια κτλ. 5bigbang5  autoakai5kalaznikova ηταν η συνεχεια. Λάθη αρκετα ειδικα στα αυτοματα. Θα βγαλω καλες φωτοςφνα μου πειτε συμβουλες. Εξωτερική σε γλάστρες με ενα απλο λιπασμα στην αρχή αναπτυξης και μετα ποτισμα με τσάι οπως διαβασαδτ λενε εδω κοπριας κατσικισια.
Απάντηση

ads by gr420info

Τα ποσοστά επιτυχίας μου ήταν 6/6 στα καλαζνικοβα 1/1 στο "ελληνικό" λέμε τώρα σπορι και 3/5 στα αυτοματα με το ένα αυτόματο τον χαιλαντερ που δεν είναι στην φώτο να δέχεται το πινγκ από άγνωστο ζωντανό τις πρώτες μέρες της ζωής του με αποτέλεσμα να ανθίζει αφού έμεινε σε μια γωνιά παρατημένο και ξέραμε ο τώρα . Τα φυτά τα έχω υποβάλει σε lst και ακόμα τα βασανίζω Γιανα κρατηθούν σε μικρό ύψος. Λίγο της κακοκαιρίας βγηκαν από τις τρύπες τους που γέμισαν νερό και θέλουν πάλι δέσιμο.
Απάντηση
Πάνο καλώς ήρθες, τα φυτά φαίνονται μια χαρά .. σου γράφω τώρα βασικά επειδή είσαι απο πάνω. Σβήσε όλες τις φωτογραφίες απο το πρώτο σου post γιατί περιέχουν δεδομένα τοποθεσίας... το έκανα report αλλά ίσως αργήσει να το δει ο trompetas ή κάποιος άλλος mod/admin. Καθάρισε τες και ξανα ανέβασε τες...
Απάντηση
Πως το κάνω αυτό?
Απάντηση
Κάποιος να μου πει πως Σβυνω τις εικόνες?
Απάντηση
πατάς "Τροποποίηση" στην δημοσίευση και μετά σβήνεις τους συνδέσμους/link στις φωτογραφίες, ή τα αντικαθιστάς με τις καθαρές.
Απάντηση
Δεν μου δίνει τροποποίηση
Απάντηση
Αγχώθηκα
Απάντηση
[Εικόνα: Untitled_1.jpg]

θα πρέπει να στο εμφανίζει γιατί απάντησα 6 λεπτά μετά τη δημοσίευσή σου .. εμένα μου το εμφανίζει ακόμα. Νομίζω τα παιδιά το έχουν ρυθμίσει στα 420 λεπτά, αν περάσουν δεν επιτρέπει τροποποίηση.
Απάντηση
Δεν το εμφανίζει άργησα μάλλον στην αρχή που έγραψες. Θα το σβυνουν τα παιδία ελπίζω.
Απάντηση
Εγώ ρε παιδιά μόνο Exif Data βλέπω στις φωτογραφίες, δεν έχει πουθενά συντεταγμένες αποτυπωμένες στις φωτογραφίες.
Το να γράφει το μοντέλο κινητού ή λοιπά στοιχεία σχετικά με το κλείστρο, δεν τρέχει και κάτι.

Αν είχε ενεργοποιημένο το GPS και έβγαζε τις συντεταγμένες στις φωτογραφίες, εκεί θα είχε πρόβλημα.
Απάντηση
Κοίταξα στην συλλογή μου και όντως είχε τοποθεσία διέγραψα τις φωτογραφίες μετά και ρύθμισα την κάμερα να μην βγάζει τοποθεσία. Όπως έγραψα τα λάθη θα γίνουν. Σας ευχαριστώ για το ενδιαφέρον τρόμαξα και λίγο αλλά ευτυχώς η γκουκλε έγραφε ότι να ναι.
Απάντηση
χαχαχαχαχ , καθε φορα κλαιω με τις παρανοιες σας ρε παιδια, chill the fuck out lol
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
ποια παράνοια ρε τρομπέτα ? αφού έβγαζε το σπίτι/κήπο του παιδιού πίσω απ το κτήριο της νομαρχιακής αυτοδιοίκησης ********... Άσχετα αν και καλά έβγαζε οτι ναναι το google η όχι..
Τα exif geolocation data δε φαίνονται ανοίγοντας απλά τη φωτογραφία στη σελίδα του ibb.co που τις χοστάρει, η σελίδα αυτή εμφανίζει μόνο exif για μοντέλο κάμερας και ρυθμίσεις έκθεσης/κλείστρο κλπ.
Απάντηση
Φίλε τρομπέτα καλημέρα. Ο caza έχει δίκιο αφού είδε από που είμαι. Δικό μου λάθος βέβαια αλλά όπως είπα άσχετος είμαι. Παρανοια δεν ήταν σφάλμα ήταν. Μη μας μαλώνεις δεν θα σου δείξω φωτός..... Και γίνονται τούμπανα τα κορίτσια μου.....
Απάντηση
Υ. Γ τον οδηγό του caza τώρα σταμάτησα να τον βλέπω στον ύπνο μου μετά από τόσο διάβασμα........
Απάντηση
Και αυτό είναι μόνο η αρχή.. Εγώ κοντεύω να πάρω Master με τόσο διάβασμα που έχω ρίξει σχετικά με την κάνναβη!
Απάντηση
Με παρεξηγησατε, δεν μαλωνω κανεναν, αν οντως ειχες δεδομενα μεσα με συντεταγμενες μεγα φαουλ, δε προλαβα να δω κατι γι αυτο απαντησα οτι απαντησα, αλλα αν οντως ηταν ετσι τα πραγματα ε τι να πω τοτε δεν ειναι αστειο καθολου οντως, προσεξε το λιγο αυτο με τις φωτο
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
Όταν θέλω να ανεβάσω με πηγαίνει στο imgbb. Eιναι ασφαλές αυτό η υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος να ποστάρω τις φωτογραφίες μου? Σας ζαλίζω αλλά να το πάω σωστά τώρα.
Απάντηση
Το Imgur αφαιρεί τα metadata/exif data από τις φωτογραφίες, εγώ ανεβάζω μόνο εκεί τις φωτογραφίες μου.

Όταν ολοκληρωθεί το ανέβασμα, κάνεις mouse-over στην φωτογραφία και πατάς στο "Get share links" όπως παρακάτω:
[Εικόνα: TvPiie2.jpg]

Στο παράθυρο που θα ανοίξει, πατάς Copy στο BBCode (Forums) και κάνεις επικόλληση όπου θέλεις να βάλεις την φωτογραφία σου:
[Εικόνα: CbsCJ1u.jpg]
Απάντηση
Μπαίνω από κινητό δυστυχώς δεν έχω pc. Το κατέβασα αλλά δεν μπορώ να ποστάρω μέσω αυτού μου βγάζει την άλλη εφαρμογή όταν πατάω επισύναψη εικονας
Απάντηση
δοκίμασε το Photo Exif Editor, απ οτι βλέπω είναι για android και κάνει αυτό που θες.
Απάντηση
(07-03-2018, 12:46 AM)CasaBonita Έγραψε: δοκίμασε το Photo Exif Editor, απ οτι βλέπω είναι για android και κάνει αυτό που θες.

To κατεβασα Τσεκαρα την φωτογραφία  μου δεν μου δειχνει τοποθεσια  μάλλον ειναι οκ. Οποτε δοκιμάζω ξανά.
Απάντηση
[Εικόνα: IMG_20180702_200003.jpg]

[Εικόνα: IMG_20180702_195840.jpg]

[Εικόνα: IMG_20180702_195755.jpg]
 Αυτό ειναι το bigbang#1 του σπορι μπηκε στις 4 μαιου απο χαρτοπετσετα στη γλαστρα(τενεκες)  για δοκιμη. Τυμφη με15% περλιτη απο φαγακι φουσκι κατσικισιο και ενα λιπασμα ανθισης4-7-10 εναλλάξ με το τσαγακι του
Απάντηση
Τα φύλλα του έχουν δεχθεί επισκέψεις από ζουζούνια δεν έχει ραντιστει με τίποτα εάν δω κάτι το βγάζω με το χέρι. Για κόψιμο περιμένω το μικροσκοπιο χειρός θέλει βέβαια άλλες 15 τουλάχιστον μέρες βάση των όσων λέει ο παραγωγός του. Ακούω γνώμες και παρατηρήσεις για τυχόν λαθη μου.
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)