Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Πόσο ακόμα για να το κόψω;
[Εικόνα: IMG_20180703_194739.jpg]

[Εικόνα: IMG_20180703_194718.jpg]

Πόσο καιρό ακόμα να το αφήσω πως σας φαίνεται;
Απάντηση

ads by gr420info

ερμαφροδιτο η γοριλας; Undecided
Ο Θεος μου εδωσε ελευθερια.. Leaf
Ο ανθρωπος μου την στερει..
Απάντηση
Κακά γενετικά, είχα παρόμοιο πρόβλημα με ένα Jack Herer auto που οι φούντες του ήταν μικροσκοπικές.
Don't panic, grow organic!  Smoke22
Απάντηση
φαινεται λιγο εξωγηινος ο παπας η αληθεια! Big Grin

μορφεα πρωτον τι σπορακι ειναι;
και δευτερον εισαι ο γνωστος κι εχεις 2ο προφιλ;
Απάντηση
(07-06-2018, 04:58 PM)CatAek Έγραψε: ερμαφροδιτο η γοριλας; Undecided

Γορίλας τι τούτο πάλι : Cool Big Grin
Απάντηση
strain το gg4 σαν του fountakia..gorilla glue#4.
εχει τετοιο παπα!
Απάντηση
(07-06-2018, 06:59 PM)CatAek Έγραψε: strain το gg4 σαν του fountakia..gorilla glue#4.
εχει τετοιο παπα!

Α οκ
Απάντηση
(07-06-2018, 06:06 PM)CatAek Έγραψε: φαινεται λιγο εξωγηινος ο παπας η αληθεια! Big Grin

μορφεα πρωτον τι σπορακι ειναι;
και δευτερον εισαι ο γνωστος κι εχεις 2ο προφιλ;

ναι συγνωμη δεν εγραψα ειναι blue dreams matic o σπορος αυτοματο το μεγαλωνω σε εξωτερικο χωρο.ειναι 10 εβδομαδων περιπου και εμεινε στα 30 εκατοστα υψος.
Δυστηχως ο ιουνιος δεν βοηθησε καθολου πολυ βροχη μεχρι και χαλαζι το πηρε.Εκοψα ενα παπαδακι απο το χαμηλα και το αφησα να ξεραθει.Οφειλω να πω οτι ειχε παρολα αυτα 
φανταστικο ανεβασμα.
Απάντηση
Δεν νομίζω να φταίει ο Ιούνιος. Μάλλον αυτό που λέει ο Nl είναι!
 Tongue 
Απάντηση
(07-06-2018, 09:34 PM)Doukas1978 Έγραψε: Δεν νομίζω να φταίει ο Ιούνιος. Μάλλον αυτό που λέει ο Nl είναι!

Το θέμα μου είναι τι να κάνω; να το κόψω; να το αφήσω και άλλο; στην περιγραφή από το theseedbank που το πήρα έλεγε ότι είναι 9 εβδομάδων εδώ μπήκαμε στις δέκα ποια άλλα συνεχίζει να μεγαλώνει
Απάντηση
Τσεκαρε κρύσταλλο, κ αν είναι έτοιμο κοβεις! Το Sweet tooth που έχω εγώ, λέει 9εβδομάδες από σπορι, κ εμένα άνθισε την 7η, Χαχαχ! Οι εταιρείες λένε για εμπειρους γκροουερ κ ιδανικές συνθήκες!
Εσύ τσεκαρε κ αν είναι οκ κόψε!
 Tongue 
Απάντηση
(07-06-2018, 10:13 PM)Doukas1978 Έγραψε: Τσεκαρε κρύσταλλο, κ αν είναι έτοιμο κοβεις! Το Sweet tooth που έχω εγώ, λέει 9εβδομάδες από σπορι, κ εμένα άνθισε την 7η, Χαχαχ! Οι εταιρείες λένε για εμπειρους γκροουερ κ ιδανικές συνθήκες!
Εσύ τσεκαρε κ αν είναι οκ κόψε!

Εμένα άνθισε στην 5 βδομάδα έχει τώρα ένα μήνα ανθισμενο και μέρα με την μέρα βγάζει νέα ανθη έχω μπερδευτεί πολύ άσχημα με την πάρτη του. Και πρώτη φορά έβαλα και αυτόματο. Συνήθως έτρεχα με σπόρο από ντόπιους αλλά φέτος δεν βρήκα και δεν είχα κρατήσει από περισυ
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)