Αξιολόγηση Θέματος:
  • 1 Ψήφοι - 4 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vaporizer για τσιγαρίσιες τζούρες
καλησπέρα αδέρφια!!!ατμίζω γύρω στα 2 χρόνια με cloud,doggy για τσιγαρίσιες τζούρες.
έχω πάρει ένα vaporizer το fenix.νομιζα ότι θα ήτανε κάτι ανάλογο με τους άτμο ποιητές που χρησιμοποιώ ως προς τη τζούρα.δεν μπορώ να τον δουλέψω με τον τρόπο που θέλω και τον έχω στην άκρη.γνωριζει κάποιος κάποιο vaporizer να μην χρειάζεται να κάνεις πνευμονικές τζούρες;
Απάντηση

ads by gr420info

vapcap...
Και είπαν τρελλούς αυτούς που χόρευαν, αυτοί που δεν άκουγαν τη μουσική... Volcanodude
Απάντηση
κοίτα, δεν είναι κάτι σαν τσιγάρο το vaporizer, μην περιμένεις ντουμάνι. σε κάνει πίτα στα χαμηλά και κατά την εκπνοή ας πούμε δεν βλέπεις ατμό να βγαίνει ή βλέπεις μια υποψία ατμού.
κράτα το μηχανάκι που έχεις & αν θες ατμό κατά την εκπνοή σήκωσε τη θερμοκρασία ατμίσματος...
Just because someone carries it well does not mean it isn't heavy
Απάντηση
(07-18-2018, 10:08 AM)vaporman Έγραψε: κοίτα, δεν είναι κάτι σαν τσιγάρο το vaporizer, μην περιμένεις ντουμάνι. σε κάνει πίτα στα χαμηλά και κατά την εκπνοή ας πούμε δεν βλέπεις ατμό να βγαίνει ή βλέπεις μια υποψία ατμού.
κράτα το μηχανάκι που έχεις & αν θες ατμό κατά την εκπνοή σήκωσε τη θερμοκρασία ατμίσματος...

αδερφέ ίσως δεν διατύπωσα την ερώτηση σωστα και σε μπέρδεψα,αν κάνω να τραβήξω mtl τζούρα με το fenix σαν να μη τραβάει καθόλου και συνέχεια σβήνει..θέλει πνευμονικές για να δουλέψει..πράγμα που για μένα δεν...τα μάτια έξω μου πέταξε από τον βήχα που το δοκίμασα.απο ότι κατάλαβα πάνω κάτω με τέτοιο τρόπο δουλεύουνε οι vaporizer.
δίνει και ωραία γευση-ακουσμα παναθεμά το!!!
Απάντηση
(07-18-2018, 09:41 AM)yesican Έγραψε: vapcap...

ευχαριστώ αδερφέ,μπας και με αυτό είναι πιο χαλαρά τα πράγματα ..η να θέλει κι αυτό πνευμόνια? Undecided
Απάντηση
τσιγαρισιες και από τις πιο δυνατές μάλιστα. μπες http://fuckcombustion.com/threads/dynava.../page-1378# και δες/διάβασε και θα καταλάβεις. από όλα τα vaporisers που έχω ίσως είναι το μοναδικό που μπορεί να δώσει τσιγαρισιες χωρίς ιδιαίτερο κόπο.
Ρε όταν έχω κέφια.. "Κάνω Παπάδες" σου λέω !
Απάντηση
(07-20-2018, 10:47 AM)zabou Έγραψε: τσιγαρισιες και από τις πιο δυνατές μάλιστα. μπες http://fuckcombustion.com/threads/dynava.../page-1378# και δες/διάβασε και θα καταλάβεις. από όλα τα vaporisers που έχω ίσως είναι το μοναδικό που μπορεί να δώσει τσιγαρισιες χωρίς ιδιαίτερο κόπο.

ευχαριστώ πολλή zabou,έφυγε παραγγελία να το δοκιμάσω .το vapecap μ βρήκα . Cool
Απάντηση
πολύ καλή επιλογή για ξεκίνημα. με m ξεκινησαμε όλοι πριν προχωρήσουμε στα ti Smile  δώσε βάση στο φλογισμα, κράτα την τρύπα κλειστή και πάρε τσιγαρισιες. ξεκίνα με φλογισμα στην μέση και μπροστινή μεριά από το cap και με το μαλακό Smile τα vapcaps κλωτσάνε απιστευτα. προσωπικά ατμιζω με ti-woody.
Απάντηση
(07-23-2018, 02:19 AM)zabou Έγραψε: πολύ καλή επιλογή για ξεκίνημα. με m ξεκινησαμε όλοι πριν προχωρήσουμε στα ti Smile  δώσε βάση στο φλογισμα, κράτα την τρύπα κλειστή και πάρε τσιγαρισιες. ξεκίνα με φλογισμα στην μέση και μπροστινή μεριά από το cap και με το μαλακό Smile τα vapcaps κλωτσάνε απιστευτα. προσωπικά ατμιζω με ti-woody.

αδερφέ αύριο θα παραλάβω.τι διαφορα έχει το m απ' το ti?μπήκα το είδα το δικό σου,ποιότητα και διακριτικό όσο δεν πάει άλλο.τωρα αν σου πω ότι κατάλαβα τι λες για το φλογισμα θα σε γελασω Smile νόμιζα ότι δουλεύει σαν το fenix.μπαταρια δεν έχει?θα μπω να δω κάνα βιντεάκι να δω πως δουλευει .μακάρι να μου ταιριάξει να πετάξω το παλιό τσιγάρο μια και καλή.ατμιζω 2 χρόνια ενώ στη καθημερινότητα 6-7 τρίφυλα τα καπνίζω,για αυτό λέω μπας και απαλλαγώ από το τσιγάρο.
Απάντηση
χμμ αυτό που πήρες δεν είναι fenix στα σίγουρα, ούτε δουλεύει με μπαταρία Smile δουλεύει με αναπτήρα jet lighter και μόλις το δοκιμασεις και πάρεις το κολάι με τον χειρισμό του, το fenix δεν νομίζω να το ξανά χρησιμοποιήσεις. δώσε βάση στο λινκ που σου έδωσα τα βίντεο και τα λεγόμενα του κόσμου για να καταλάβεις πώς δουλεύει (έχει αρκετά στο youtube). η διαφορά του m από τους ti είναι κυρίως ότι το tip μπροστά είναι φτιάχμενο από τιτάνιο και όχι από ατσάλι και μερικά ακόμη ψιλό πράγματα τα οποία για την ώρα δεν σε αφορούν Smile. για την ώρα δώσε βάση στο φλογισμα (μέση και πάνω μεριά) και στο ρουφηγμα με την τρύπα κλειστή. καλή διασκέδαση και ότι θες από info6 και tips εδώ είμαστε.
μόλις λοιπόν μάθεις καλά το μ, μετά μαθαίνεις για το ti και το lil bud από ξύλο κερασιας , με ξύλινο στόμιο και μπαταρία για on demand convection καταστάσεις και πας next lvl στην ατμοποιηση.
Απάντηση
Smile καλησπέρα!
Smoke12 μύρισα ωραία κουβεντούλα...
:cmon Joint Pass : για λέγε ρε zabou τι προτείνεις σε vaporizer αυτή την εποχή? πες μας κανένα νέο σου, είσαι καλά;
NightWolf  Offtopic Dude
Απάντηση
(07-23-2018, 04:14 PM)zabou Έγραψε: χμμ αυτό που πήρες δεν είναι fenix στα σίγουρα, ούτε δουλεύει με μπαταρία Smile δουλεύει με αναπτήρα jet lighter και μόλις το δοκιμασεις και πάρεις το κολάι με τον χειρισμό του, το fenix δεν νομίζω να το ξανά χρησιμοποιήσεις. δώσε βάση στο λινκ που σου έδωσα τα βίντεο και τα λεγόμενα του κόσμου για να καταλάβεις πώς δουλεύει (έχει αρκετά στο youtube). η διαφορά του m από τους ti είναι κυρίως ότι το tip μπροστά είναι φτιάχμενο από τιτάνιο και όχι από ατσάλι και μερικά ακόμη ψιλό πράγματα τα οποία για την ώρα δεν σε αφορούν Smile. για την ώρα δώσε βάση στο φλογισμα (μέση και πάνω μεριά) και στο ρουφηγμα με την τρύπα κλειστή. καλή διασκέδαση και ότι θες από info6 και tips εδώ είμαστε.
μόλις λοιπόν μάθεις καλά το μ, μετά μαθαίνεις για το ti και το lil bud από ξύλο κερασιας , με ξύλινο στόμιο και μπαταρία  για on demand convection καταστάσεις και πας next lvl  στην ατμοποιηση.

καλησπέρα αδερφέ,το ότι αγάπησα το vap cap είναι το μόνο σίγουρο!αν και θέλει δουλειά μέχρι να πάρω το κολάι.απο τη μέση και προς τα πάνω το πυρωνω γυρνώντας το όπως βλέπω και στο you tube,άφησε μαυρίλα σε μια μεριά,κάτι λάθος κανω Cool .με κλειστό αέρα τραβάω 2-3 ,βάζω πάλι αναπτήρα αρχίζει και ζεματαει Huh τραβάω κάνα 2 ακόμα.που θα πάει θα τα βρούμε :d .ευχαριστώ πολλή εσένα και τα παιδιά που με βάλατε σε δρόμο ..κατάλαβα σε τι νερά θα κινηθώ για αυτά που ζητάω..όσο για το fenix σε σχέση με το vap cap είναι σαν τους πνευμονικούς άτμο που δεν πλησιάζω με τιποτα :d .το κλίκ που λέει ότι πρέπει να ακουστεί όταν είναι έτοιμο δεν το ακουω Undecided
Απάντηση
(07-26-2018, 04:24 PM)παναγιωτης Έγραψε: Smile καλησπέρα!
Smoke12 μύρισα ωραία κουβεντούλα...
:cmon Joint Pass : για λέγε ρε zabou τι προτείνεις σε vaporizer αυτή την εποχή? πες μας κανένα νέο σου, είσαι καλά;

καλησπέρα παναγιώτη,παλικάρι ο zabou!με έβαλε σε δρόμο εκεί που είχα απογοητευτεί με το fenix και νόμιζα ότι όλα δουλεύουν έτσι..
Απάντηση
καλημέρα σε όλους.
παναγιώτη όλα καλά αδερφέ, έχω κλειστεί στο γραφείο να ξεμπερδευω με την δουλειά και περιμένω πως και πως να τελειώσει αυτός ο μήνας, να έρθει ο αυγουστος να κλείσω για διακοπές. πρώτη φορά με την μικρή φέτος που έκλεισε τους 13μηνες. αντε να δούμε. το μόνο καλό είναι ότι για τις επόμενες 3 εβδομάδες θα είμαι θάλασσα να ατμιζω, να παίζω με την μικρή, να ψαρεύω και να αγναντεύω. φέτος έβαλα ένα malawi που βγήκε πολύ μπόμπα. τέτοιο ανέβασμα είχα καιρό να κάνω. η ποσότητα δε στον ατμοποιητη είναι μηδαμινή και το αποτελεσμα απερίγραπτο. βγηκαν 3 βάζα μεγάλα 1,5lit και 2 μικρά από 1lit και από δεκέμβριο που βγήκε έχω καταναλώσει το μισό 1lit. τα άλλα τα έχω σφραγισμένα από το δεκέμβριο και θα ανοίξω τώρα για τις διακοπές. με 6 μήνες ωριμανση πιστεύω το αποτέλεσμα θα είναι καλό.
για ατμοποιητες τώρα, το vap cap είναι ίσως ο ατμοποιητης που θα έπρεπε ολοι όσοι ατμιζουν να έχουν. απίστευτα φορητός, για να τον έχεις πάντα μαζί σου χωρίς σκοτούρες για μπαταρίες και φόρτιση μη σου πέσει μη σου σπάσει κτλ. απίστευτα οικονομικός στην κατανάλωση γιατί παίζεις με πολύ μικρές ποσοτητες στον θάλαμο που έχει. απίστευτο άκουσμα σε σχέση με τους υπόλοιπους ατμοποιητες. ειδικά τα μοντέλα με τιτάνιο στόμιο είναι τοπ. τώρα για ατμισμα σταθερό και με διάρκεια, με γεύσεις αρώματα και διαστημικό άκουσμα και κυρίως on demand, δηλαδή όσο πατάς το κουμπί ατμιζεις η πρόταση είναι μια.
lil bud από www.vapwood.com. χειροποίητος ξύλινος ondemand ατμοποιητης από αμερική μεριά από τον τον φίλο mike. α π ε ρ ι γ ρ α π τ ο συναισθήμα η on demand ατμιση και πόσο μάλλον σε ατμοποιητης εκ ολοκλήρου από ξύλο. ακόμη και το στόμιο. για 170 ευρώ είναι τσάμπα. μπορείςνα μπεις στο http://fuckcombustion.com/threads/lil-bu...89/page-53 και να χαθείς στα γραφόμενα. κάπου στην μέση, στο post μου μπορείς να δεις και το δικό μου.
τέλος για το vapcaps, συνέχισε να φλογιζεις από μέση και μπροστά και μετά το τρίτο hit τσέκαρε μια το χρώμα. αν είναι ανοιχτόχρωμο σε παίρνει και για άλλο φλογισμα, ανειναι μαυρισμένο κάνε αλλαγή και ξαναγεμισε. μόλις πάρε το κολάι φλογισε και καμιά στο πίσω μέρος. στα forum λένε ένα φλογισμα στην μπροστινή μεριά για την γεύση, ένα στη μέση για το άκουσμα και ένα στην βάση για την εκτόξευση. τρις φορές και εισααι κομπλέ. εγώ τώρα με το malawi επειδή είναι τίγκα στον κρύσταλλο φλογιζω 3-4 μπροστά και μετά κάνα δυο στο πίσω και κάνω αλλαγή.
αυτά από εμένα παιδιά. καλό καλοκαίρι σε όλους με υγεία και ασφάλεια.
υ. γ. το κλικ πρέπει πάντα να ακούγεται.
Απάντηση
γεια στο παρεακι
το βαπκαπ ειναι φοβερο
εχω το μ18 και περιμενω τιπ απο τιτανιο απο βαποσοπ για να φιαξω ενα οπως το θελω εγω
στο φακκομπαστιον εχει φοβερους μαστορες αλλα μαλον ψηνομαι για κατι τετιο
http://sdsvcstems.blogspot.com/
ξερει καποιος κατι περισοτερο ΄;
Απάντηση
τι εννοείς? τα stems τou aiolian είναι από τα καλύτερα στο http://fuckcombustion.com/threads/custom...st-1286597 και τώρα ξεκίνησε νέο project με mika resin. παραγγελίες μόνο μέσω του forum fuckcombustion.com και στην ουσία αγοράζεις ένα φανταστικό hand made custom stem ακριβώς όπως το θέλεις εσύ και κουμπώνεις πάνω του το tip που έχεις
Απάντηση
(07-28-2018, 12:02 PM)zabou Έγραψε: καλημέρα σε όλους.
παναγιώτη όλα καλά αδερφέ, έχω κλειστεί στο γραφείο να ξεμπερδευω με την δουλειά και περιμένω πως και πως να τελειώσει αυτός ο μήνας, να έρθει ο αυγουστος να κλείσω για διακοπές. πρώτη φορά με την μικρή φέτος που έκλεισε τους 13μηνες. αντε να δούμε. το μόνο καλό είναι ότι για τις επόμενες 3 εβδομάδες θα είμαι θάλασσα να ατμιζω, να παίζω με την μικρή, να ψαρεύω και να αγναντεύω. φέτος έβαλα ένα malawi που βγήκε πολύ μπόμπα. τέτοιο ανέβασμα είχα καιρό να κάνω. η ποσότητα δε στον ατμοποιητη είναι μηδαμινή και το αποτελεσμα απερίγραπτο. βγηκαν 3 βάζα μεγάλα 1,5lit και 2 μικρά από 1lit και από δεκέμβριο που βγήκε έχω καταναλώσει το μισό 1lit. τα άλλα τα έχω σφραγισμένα από το δεκέμβριο και θα ανοίξω τώρα για τις διακοπές. με 6 μήνες ωριμανση πιστεύω το αποτέλεσμα θα είναι καλό.
για ατμοποιητες τώρα, το vap cap είναι ίσως ο ατμοποιητης που θα έπρεπε ολοι όσοι ατμιζουν να έχουν. απίστευτα φορητός, για να τον έχεις πάντα μαζί σου χωρίς σκοτούρες για μπαταρίες και φόρτιση μη σου πέσει μη σου σπάσει κτλ. απίστευτα οικονομικός στην κατανάλωση γιατί παίζεις με πολύ μικρές ποσοτητες στον θάλαμο που έχει. απίστευτο άκουσμα σε σχέση με τους υπόλοιπους ατμοποιητες. ειδικά τα μοντέλα με τιτάνιο στόμιο είναι τοπ. τώρα για ατμισμα σταθερό και με διάρκεια, με γεύσεις αρώματα  και διαστημικό άκουσμα και κυρίως on demand, δηλαδή όσο πατάς το κουμπί ατμιζεις η πρόταση είναι μια.
lil bud από www.vapwood.com. χειροποίητος ξύλινος ondemand ατμοποιητης από αμερική μεριά από τον τον φίλο mike. α π ε ρ ι γ ρ α π τ ο συναισθήμα η on demand ατμιση και πόσο μάλλον σε ατμοποιητης εκ ολοκλήρου από ξύλο. ακόμη και το στόμιο. για 170 ευρώ είναι τσάμπα. μπορείςνα μπεις στο  http://fuckcombustion.com/threads/lil-bu...89/page-53 και να χαθείς στα γραφόμενα. κάπου στην μέση, στο post μου μπορείς να δεις και το δικό μου.
τέλος για το vapcaps, συνέχισε να φλογιζεις από μέση και μπροστά και μετά το τρίτο hit τσέκαρε μια το χρώμα. αν είναι ανοιχτόχρωμο σε παίρνει και για άλλο φλογισμα, ανειναι μαυρισμένο κάνε αλλαγή και ξαναγεμισε. μόλις πάρε το κολάι φλογισε και καμιά στο πίσω μέρος. στα forum λένε ένα φλογισμα στην μπροστινή μεριά για την γεύση, ένα στη μέση για το άκουσμα και ένα στην βάση για την εκτόξευση. τρις φορές και εισααι κομπλέ. εγώ τώρα με το malawi επειδή είναι τίγκα στον κρύσταλλο φλογιζω 3-4 μπροστά και μετά κάνα δυο στο πίσω και κάνω αλλαγή.
αυτά από εμένα παιδιά. καλό καλοκαίρι σε όλους με υγεία και ασφάλεια.
υ. γ. το κλικ πρέπει πάντα να ακούγεται.

καλημέρα αδερφέ,όπως τα λες είναι!όσοι ατμιζουν πρέπει να έχουνε το vapcap στη φαρέτρα τους.χωρις πολλές σκοτούρες δίνει άψογο αποτέλεσμα..μου έχει κάνει εντύπωση η σφαλιάρα που τρώω σε κάθε τζούρα. Angelοσο το δουλεύω τα πάω καλύτερα,ακούω και το κλικ μια στην αρχή στο ζέσταμα και μια όταν έχω τραβήξει 2-3 τζούρες.αργότερα θα κοιτάξω και το άλλο που λες,θα το πάω σιγά σιγά το θέμα μιας και για αρχή καβατζωθηκα  :d
καλό καλοκαίρι αδερφέ,καλά να περάσεις!καλόπιοτο το malaoui!έχω κι εγώ πιτσιρίκια και σε καταλαβαίνω..αυτές οι στιγμές με τα μικρά θάλασσα παιχνίδι άραγμα είναι μοναδικές!!!
Απάντηση
Smile zabou έχεις παιδάκι λοιπόν; να την χαίρεσε και να περάσετε υπέροχα Heart
Smoke14 τικ τακ τοκ επίσης και σε εσένα φίλε, καλά κουράγια σε όλους με υγεία για να μπορέσουμε να τα χαρούμε και να μας χαρούν...
βοηθήστε λίγο και τον 3τεκνο τώρα με το vapcap βάλτε μου το λίνκ να δω ποιό να παραγγείλω και εγώ γιατί έχω τρελαθεί στους μπάφους.... Peace-and-love-033
ενημερώστε λίγο εάν έχει τελωνεία ή 'αλλα έξτρα έξοδα... Dodgy
NightWolf  Offtopic Dude
Απάντηση
(07-30-2018, 06:39 PM)παναγιωτης Έγραψε: Smile zabou έχεις παιδάκι λοιπόν; να την χαίρεσε και να περάσετε υπέροχα Heart
Smoke14 τικ τακ τοκ επίσης και σε εσένα φίλε, καλά κουράγια σε όλους με υγεία για να μπορέσουμε να τα χαρούμε και να μας χαρούν...
βοηθήστε λίγο και τον 3τεκνο τώρα με το vapcap βάλτε μου το λίνκ να δω ποιό να παραγγείλω και εγώ γιατί έχω τρελαθεί στους μπάφους.... Peace-and-love-033

https://tsiouseeds.gr/shop/cbd-products/...m-dynavap/
Leaf  Smoke20
Απάντηση
(07-30-2018, 06:39 PM)παναγιωτης Έγραψε: Smile zabou έχεις παιδάκι λοιπόν; να την χαίρεσε και να περάσετε υπέροχα Heart

https://www.dynavap.com/
Leaf Κυνηγά το όνειρο , τα περισσότερα μπορείς να τα καταφέρεις ακόμα και αν πιστεύεις πως είναι αδύνατον να συμβούν! Leaf

Μου φαινόταν δύσκολο να ξεκινήσω μια καλλιέργεια , όσο δύσκολο έμοιαζε τόσο εύκολο εξελίχθηκε στην πορεία με πράξη  προσπάθεια και επίμονη και το ποιο βασικό Η αφοσίωση σε αυτό που κάνεις...

Απάντηση
Cool δίας και νέρωνας αυτά είναι 2 διαφορετικά μαγαζιά σωστά; ποιό να προτιμήσω λέτε; το ρωτώ καθώς βλέπω το 1 να είναι ελλάδα και το άλλο που;  το ελληνικό σου βγαίνει 65 ευρουλάκια από το άλλο νέρωνας? Smoke31
NightWolf  Offtopic Dude
Απάντηση
καλησπέρα παιδιά!θα ήθελα να σας κανω νια ερώτηση εχει δοκιμάσει κανεις το iq απο davinci?
Απάντηση
(07-31-2018, 10:06 AM)παναγιωτης Έγραψε: Cool δίας και νέρωνας αυτά είναι 2 διαφορετικά μαγαζιά σωστά; ποιό να προτιμήσω λέτε; το ρωτώ καθώς βλέπω το 1 να είναι ελλάδα και το άλλο που;  το ελληνικό σου βγαίνει 65 ευρουλάκια από το άλλο νέρωνας? Smoke31

αυτό έχει φοβερές τιμες!!!!και δωρεάν μεταφορικά απο 50 και επανω. δες και αυτο.... https://www.vaposhop.com/vaporizers/port...aporizers/
Leaf  Smoke20
Απάντηση
(07-31-2018, 03:45 PM)δίας. Έγραψε:
(07-31-2018, 10:06 AM)παναγιωτης Έγραψε: Cool δίας και νέρωνας αυτά είναι 2 διαφορετικά μαγαζιά σωστά; ποιό να προτιμήσω λέτε; το ρωτώ καθώς βλέπω το 1 να είναι ελλάδα και το άλλο που;  το ελληνικό σου βγαίνει 65 ευρουλάκια από το άλλο νέρωνας? Smoke31

αυτό έχει φοβερές τιμες!!!!και δωρεάν μεταφορικά απο 50 και επανω. δες και αυτο.... https://www.vaposhop.com/vaporizers/port...aporizers/

σε λίρα αγγλίας τα έχει νόμιζα ευρώ ηταν :d
Leaf  Smoke20
Απάντηση
zabou φιλε φχαριστω ,αλλα ενοουσα αν παιζει και κατι αλλο σε τιτανιο ,ισως και απο καποιον αλλον κατασκευαστη 
ακριβουτσικα τα stem του  sds και το πιο σημαντικο  δεν στελνει σε ελλαδα 

φιλε παναγιωτη  δες εδω 
https://www.vaposhop.com/vaporizers/port...ter=25-135
δωρεαν μεταφορικα με 50 ευρο και πανω παραγγελια 

jack herer το αικιου το εχει φιλος 
καλο ειναι αλλα μαλλον ακριβο για οτι προσφερει
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)