Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nl και gorilla glue αυτοματα
Το nl φαίνεται. Τα δύο γορίλακια μας βγήκαν πιθικακια. Όλα 5 ημερών αυτοματα.
[Εικόνα: 20180811_101536.jpg]

[Εικόνα: 20180811_101532.jpg]

[Εικόνα: 20180811_101528.jpg]

[Εικόνα: 20180811_101521.jpg]
Όχι άλλο κατουρο...
Απάντηση

ads by gr420info

Έσκασαν μαζί αλλά το 1 δείχνει ότι ριζώσε καλά. Τι λάθη κάνω?
Όχι άλλο κατουρο...
Απάντηση
δεν ξέρω, διάβασε τον οδηγό του Κάζα και σύγκρινε, πάντως μια χαρά δείχνουν... μην τα αρχίσεις στα προγράμματα των λιπασμάτων όσο είναι μικρά και τα ζορίσεις ή πολύ νερό
χαλαρά... φυτό είναι, όχι μηχάνιμα σε φάμπρικα και ον και οφ κουμπί να το κάνεις ότι θες
Το χασίς δεν με πρόδωσε ποτέ. Σε αντίθεση με το αλκοόλ (η κάνναβη) δεν με έκανε ποτέ κακό ή βίαιο.
- Willie Nelson
  Peace-and-love-033  
Απάντηση
Χθες έριξα λίγο νερό με αυτό για τις ρίζες μονο
Όχι άλλο κατουρο...
Απάντηση
[Εικόνα: 20180814_001724.jpg]

[Εικόνα: 20180814_001712.jpg]

[Εικόνα: 20180813_235537.jpg]

[Εικόνα: 20180813_235512.jpg]

ruby formula
Όχι άλλο κατουρο...
Απάντηση
πληρες στησιμο ariana
ωραιος !
Απάντηση
γεια σου αδερφέ μου...

Το θερμόμετρο στο ύψος των φυτών, όχι κάτω..
Πόσα βατ είναι η λάμπα σου, επίσης η λάμπα είναι πάρα πολύ ψηλά! άσε που δεν την χρείαζεσαι ακόμα.. θες κάτι πιο λάιτ!
Ο ανεμιστήρας ας κάνει αεράκι μέσα στην τέντα προς το παρών, όχι να τα χτυπάει απευθείας..
Θα χρειαστεί να ανεβάσεις την υγρασία σου, όταν κλείνει η τέντα και χωρίς κουλτιουμπ θα έχει ξηρασία μέσα..
Σηκωσε τις γλάστρες σου από τα πλαστικά πιατάκια, άσε το νερό να φεύγει και όχι να το ρουφάει πάλι η γλάστρα..
Χαλαρά με τα λιπάσματα τις πρώτες 10 μέρες, για μένα κάποιο ριζοτονικό και αυτό στις μισές τιμές!
Και ΤΙΠΟΤΑ να μην βάλεις σε ένα φυτό μίας εβδομάδας, μόνο καλό θα του κάνεις, ΔΕΝ χρειάζεται τίποτα στην αρχή, μετά το συζητάμε!!
δεν θα μπω μερικές μέρες οπότε εύχομαι να πάνε όλα καλά!! Wink
Το χασίς δεν με πρόδωσε ποτέ. Σε αντίθεση με το αλκοόλ (η κάνναβη) δεν με έκανε ποτέ κακό ή βίαιο.
- Willie Nelson
  Peace-and-love-033  
Απάντηση
Καλημέρα. Θα σας πω τι κάνω και μου λέτε μετά εσείς να διορθώνω.

Το θερμόμετρο το έβαλα εκεί γιατί διάβασα για την θερμοκρασία και την θερμική ακτινοβολία και επειδή δεν θέλω να ανοίγω συνέχεια την τέντα για να τσεκάρω το έβαλα έξω και την ακιδα κάτω από το πιατάκι για να είναι στη σκια.

Η λάμπα είναι 400watt. Την έχω ψηλά για να μην τα σοκαρω με το δυνατό φως αλλά και λόγο θερμοκρασιών και τα φώτα σβήνουν 12:00 με 18:00 επειδή εκείνη την ώρα νομίζω είναι οι υψηλότερες θερμοκρασίες της μέρας οπότε και στο σκοτάδι μια χαρά θα είναι. 

Ο ανεμιστήρας έδειχνε να τα χτυπάει αλλά ούτε καν τα κουνουσε. Σήμερα τον γύρισα να χτυπάει τη λάμπα από χαμηλά για να σπρώχνει την ζέστη προς τα πάνω. 

Ακόμα απόνερα δεν έχω. Τα πιατάκια τα έβαλα για προστασία επειδή έπλυνα και απολύμανα την τέντα με dettol.

Λιπάσματα δεν έχω ρίξει ακόμα εκτός από το διεγερτικό για τις ρίζες. 

Ευχαριστώ πολύ. Θα τα λέμε! !!!
Όχι άλλο κατουρο...
Απάντηση
keep going.. Cool
- Willie Nelson
  Peace-and-love-033  
Απάντηση
together.. Smile
Κατέβασα ελάχιστα τη λάμπα. ..
Όχι άλλο κατουρο...
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)