Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Street Deals
Γεια σας 
Δεν βρεικα off topic 
Ωποτε παραθετω εδω την ερωτηση μου.
Πολλες φορες ξενοι τουριστες με ρωτανε που μπορουν να βρουν φουντα να αγορασουν στο δρομο
Εγω τους στελνω ομονοια και να ρωτησουν εκει.
Οι περισσοτεροι πεφτουν θηματα κλοπης.
Σε ατομα που ξερω και εμπιστευομαι δεν θελουν να πανε γιατι η βρισκονται μακρυα η γιατι δεν εμπιστευονται και προτιμανε  τους street dealers καθως σε ολες της χωρες οι πωλητες των δρομων ειναι οι ποιο σιγουροι.
Η ερωτηση μου ειναι
Που υπαρχουν street dealers στην Αθηνα που δεν κοιταν να κλεψουν οποιονδηποτε τους μιλησει αγγλικα.
Ευχαριστω.
Απάντηση

ads by gr420info

(09-06-2018, 05:09 PM)Cryptogrow Έγραψε: Γεια σας 
Δεν βρεικα off topic 
Ωποτε παραθετω εδω την ερωτηση μου.
Πολλες φορες ξενοι τουριστες με ρωτανε που μπορουν να βρουν φουντα να αγορασουν στο δρομο
Εγω τους στελνω ομονοια και να ρωτησουν εκει.
Οι περισσοτεροι πεφτουν θηματα κλοπης.
Σε ατομα που ξερω και εμπιστευομαι δεν θελουν να πανε γιατι η βρισκονται μακρυα η γιατι δεν εμπιστευονται και προτιμανε  τους street dealers καθως σε ολες της χωρες οι πωλητες των δρομων ειναι οι ποιο σιγουροι.
Η ερωτηση μου ειναι
Που υπαρχουν street dealers στην Αθηνα που δεν κοιταν να κλεψουν οποιονδηποτε τους μιλησει αγγλικα.
Ευχαριστω.
Ααα γιατί  οταν μιλάς  ελληνικά  τα σκουπιδια που πας να τους δωσεις τα λευτα σου τα εκτιμανε ε?
Leaf    [size=small] [/size]    Leaf
Απάντηση
Εμείς κανένα φυτάκι βάζουμε σε καμιά γλάστρα,μπαλκόνι ή και στα βουνά.
Με dealers και εμπόρια δεν έχουμε σχέση.
Υγ
Αλήθεια πιστεύεις ότι κάποιος θα γράψει δημόσια που βρίσκει (έβρισκε);
Μήπως να βάλει και τηλέφωνο;
Απάντηση
Και μενα η ερωτηση μου ειναι πολυ απλη

Μηπως μας περνανε και για μαλακες; Big Grin

Απο τα πιο ακυρα νηματα, και εσυ ρε ψηλε τι δουλεια εχεις με τους τουριστες; Γιατι μπλεκεσαι με τα σουρτα φερτα; Τι φαση;

Σε φορουμ για καλλιεργεια εισαι και εχεις ηδη ανοιξει 2 νηματα που εχουνε να κανουνε με νταλαβερια, το 1 με το dark web (που σου ειχα δωσει και 1-2 tips κιολας) και το αλλο με τους τουριστες; Μαλλον θα αρχισουμε να σε προσεχουμε λιγο περισσοτερο εσενα σιγα σιγα γιατι δε μ αρεσουν αυτα τα πραματα, οπως και στους υπολοιπους δε ψηνονται για τετοιες κουβεντες να εισαι σιγουρος....Δε δειχνεις καλλιεργητικο ενδιαφερον παντως και φαινεται.

Εχεις καποιο grow στα σκαρια..; Θα χαρω πολυ να δω μια προσπαθεια σου, εστω και φτωχη δεν εχει σημασια

Ο λογος που δεν βρισκεις off topic ειναι αυτος ακριβως...δεν θελουμε να ανοιγουνε τετοιου ειδους συζητησεις, και δεν βρισκουμε λογο να τις δωσουμε χωρο γιατι δεν προσφερουν κατι ουσιαστικο και ουτε διευρινουν τις γνωσεις μας σαν growers.
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
(09-07-2018, 12:41 AM)trompetas Έγραψε: Και μενα η ερωτηση μου ειναι πολυ απλη

Μηπως μας περνανε και για μαλακες; Big Grin

Απο τα πιο ακυρα νηματα, και εσυ ρε ψηλε τι δουλεια εχεις με τους τουριστες; Γιατι μπλεκεσαι με τα σουρτα φερτα; Τι φαση;

Σε φορουμ για καλλιεργεια εισαι και εχεις ηδη ανοιξει 2 νηματα που εχουνε να κανουνε με νταλαβερια, το 1 με το dark web (που σου ειχα δωσει και 1-2 tips κιολας) και το αλλο με τους τουριστες; Μαλλον θα αρχισουμε να σε προσεχουμε λιγο περισσοτερο εσενα σιγα σιγα γιατι δε μ αρεσουν αυτα τα πραματα, οπως και στους υπολοιπους δε ψηνονται για τετοιες κουβεντες να εισαι σιγουρος....Δε δειχνεις καλλιεργητικο ενδιαφερον παντως και φαινεται.

Εχεις καποιο grow στα σκαρια..; Θα χαρω πολυ να δω μια προσπαθεια σου, εστω και φτωχη δεν εχει σημασια

και εσυ ρε ψηλε τι δουλεια εχεις με τους τουριστες; Γιατι μπλεκεσαι με τα σουρτα φερτα; Τι φαση;

Big Grin
Χαχαχα
Απάντηση
κανεις ντιλια σε τουριστες;
τι;εχεις κλεισει συμφωνια με πρακτορειο και ερχονται ολοι οι τουριστες της αθηνας σε εσενα για info; Confused

δηθεν...
ουτε 10χρονο δεν κανει τετοια ερωτηση και μαλιστα εδω μεσα!

σε περιπτωση που ισχυει......
κατι τετοιοι εχουνε πιει με το μπουρι της σομπας το αιμα των τουριστο-θυματων
3 τζι στα 150 σε τουριστα εδωσε εδω ενας αλητης,οχι ντοπιος..απτα πανω μερη..
το ακουσα και μου επεσαν τα μαλλια απτην φρικη!!!!!!!
λαμογια με την σκατονοοτροπια να τα αρπαζετε απο παντου!

γυρναει ο τροχος να ξερετε..οτι κανετε στον αλλον το λουζεστε!!

αι στα κομματια συγχυστηκα παλι...! Smoke26
Ο Θεος μου εδωσε ελευθερια.. Leaf
Ο ανθρωπος μου την στερει..
Απάντηση
(09-07-2018, 01:58 AM)CatAek Έγραψε: κανεις ντιλια σε τουριστες;
τι;εχεις κλεισει συμφωνια με πρακτορειο και ερχονται ολοι οι τουριστες της αθηνα σε εσενα για info; Confused

δηθεν...

σε περιπτωση που ισχυει......
κατι τετοιοι εχουνε πιει με το μπουρι της σομπας το αιμα των τουριστο-θυματων
3 τζι στα 150 σε τουριστα εδωσε εδω ενας αλητης,οχι ντοπιος..απτα πανω μερη..
το ακουσα και μου επεσαν τα μαλλια απτην φρικη!!!!!!!
λαμογια με την σκατονοοτροπια να τα αρπαζετε απο παντου!

γυρναει ο τροχος να ξερετε..οτι κανετε στον αλλον το λουζεστε!!

αι στα κομματια συγχυστηκα παλι...! Smoke26

κανεις ντιλια σε τουριστες;
τι;εχεις κλεισει συμφωνια με πρακτορειο και ερχονται ολοι οι τουριστες της αθηνα σε εσενα για info; Confused

δηθεν...

Στσι! καλά τα λες!  Blush
Απάντηση
Εχω airbnb για αυτο και εχω επαφες με τουριστες.
Δεν ασχολουμε με την ντοπια αγορα για αυτο και το πρωτο μου ποστ ηταν για το DW.
Εχω υπαρξει τουριστας και να 'ψαχνωμαι' σε ξενη χωρα οππτε τους καταλαβαινω.
Σιγουρα ειναι οφφ τοπικ γιατι δεν εχει να κανει με grow.
Απάντηση
Rofl Rofl Rofl Rofl Rofl Rofl Rofl Rofl Rofl Rofl
Ο Θεος μου εδωσε ελευθερια.. Leaf
Ο ανθρωπος μου την στερει..
Απάντηση
Βρε τι αλλο θα διαβασουν τα υπεροχα ματια μας?
Rofl
Το καλυτερο δωρο για τον εαυτο σας τον καινουριο χρονο,ειναι να κλεισετε την τηλεοραση για ολο το χρονο! Smoke27
Απάντηση
Εχετε φαει πεσιματα πολλα μαλλον για αυτο το τρολλαρισμα.
Ε του πουστη καποια μερα θα γινεται ανθρωποι τωσο χορτο καλιεργειται.
Απάντηση
Ακριβώς όπως το είπες, καλλιεργούμε - ΔΕΝ εμπορευόμαστε.
Το Forum αφορά την ΑΥΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΑ, και όχι το εμπόριο ή πληροφορίες σχετικά με αυτό.

Το τι κάνει ο καθένας εκτός Forum, δεν αφορά κανέναν. Όσον αφορά το Forum όμως, τέτοιες ερωτήσεις πιστεύω περισσεύουν.
Απάντηση
Αμέσως να την πέσετε στο φίλο επειδή έκανε μια ερώτηση,οποιος δεν θέλει δεν απαντάει στην τελική.
Άκου φίλε η καλύτερη πιάτσα διαχρονικά είναι μηλεών και προυσού στους αμπελοκήπους,μην ψαρώσεις αν δεις περίεργες φάτσες είναι για ξεκάρφωμα.
Άντε περιμένω εντυπώσεις...
οξω  πουστη απ την παραγκα...
Απάντηση
(09-07-2018, 05:30 PM)Cryptogrow Έγραψε: Εχω airbnb για αυτο και εχω επαφες με τουριστες.
Δεν ασχολουμε με την ντοπια αγορα για αυτο και το πρωτο μου ποστ ηταν για το DW.
Εχω υπαρξει τουριστας και να 'ψαχνωμαι' σε ξενη χωρα οππτε  τους καταλαβαινω.
Σιγουρα ειναι οφφ τοπικ γιατι δεν εχει να κανει με  grow.

Να αφήσει την airbnb και να ασχοληθείς μ'αυτήν 
https://www.budandbreakfast.com/
Cool Cool
Απάντηση
(09-13-2018, 08:46 PM)pansek Έγραψε:
(09-07-2018, 05:30 PM)Cryptogrow Έγραψε:

Να αφήσει την airbnb και να ασχοληθείς μ'αυτήν 
https://www.budandbreakfast.com/
Cool Cool

Είσαι πολύ μπροστά pansek!!  Wink
Το χασίς δεν με πρόδωσε ποτέ. Σε αντίθεση με το αλκοόλ (η κάνναβη) δεν με έκανε ποτέ κακό ή βίαιο.
- Willie Nelson
  Peace-and-love-033  
Απάντηση
πραγματι ρε φιλε pansek εισαι μπροστα .
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)