Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Νομική απορία
Καλησπέρα παιδιά, ξέρει κανείς αν γίνεται να βγάλεις κάποια άδεια για να μπορείς να κάνεις μικρή καλλιέργεια στο σπίτι σου (πχ για λόγους υγείας); Φαντάζομαι την απάντηση αλλά ήθελα να δω μήπως μου διαφεύγει κάτι και τελικά γίνεται.
Απάντηση

ads by gr420info

Απ οτι ξερω δεν παιζει με τιποτα φιλε. Κι εγω καρκινοπαθης ειμαι, και τα μεγαλωνω με την αδεια του θρασους για να κραταω την υγιεια μου σε καλα επιπεδα και τις προσοχες που αρμοζουν στο θεμα
Απάντηση
πριν δυο μερες εμαθα οτι πουλαγαν κανναβη με cbd , αυτην την ιατρικη ,σε ενα φεστιβαλ εδω κοντα , διναν και αποδειξη μην τυχει και τους σταματησουν .
Απάντηση
Καλά το φαντάστηκα, στην Ελλάδα ζούμε... είναι παράλογο όμως να μην αφήνουν ανθρώπους με προβλήματα υγείας να καλλιεργήσουν το φάρμακο τους.

@badweed γενικά έχω δει πολλά προϊόντα cbd το τελευταίο καιρό και είναι μια καλή αρχή πιστεύω ελπίζω σε ένα, δυο χρόνια να νομιμοποιηθεί εντελώς.
Απάντηση
βασικα η αποδειξη απο μονη της , ειναι ενα καλο αξεσουαρ για να προμηθευτει καποιος σαν του λογου μας .
Απάντηση
αυτο που αρκετος κοσμος δεν εχει καταλαβει ειναι οτι οσο η cbd ανοιγει τα φτερα της προς την δοξα,τοσο η thc παει στα ταρταρα.
η εμπειρια μου σε διαφορες κουβεντες που εχω κανει μου λεει οτι,η διαχωρηση της καναβης σε ιατρικη και ψυχαγωγικη cbd και thc στο τελος θα ειναι και καταστροφη της (νομικα).
ποιος δεν εχει βρεθει σε κουβεντα με παιδια με προβληματα υγειας οπου εμεις τα *πρεζονια*τους ειμαστε εμποδιο στο να γινει το φαρμακο τους νομιμο..??
νομιμοποιηση ουτε σε 100 χρονια στο πακισταν της ευρωπης,μακαρι να κανω λαθος..
οξω  πουστη απ την παραγκα...
Απάντηση
αν μπορεσουν να αποδειξουν εξαρτηση απο την κανναβη , ας μας ονομασουνε πρεζονια
Απάντηση
Τι να πω, μακάρι κάποια στιγμή να γίνουν τα πράγματα όπως θα έπρεπε εξ αρχής να είναι και να σταματήσουν να "πολεμούν" την κάνναβη.
Απάντηση
Συγνωμη κιολας αλλα αμα ακους τετοιους μαλακες να σου λενε οτι να ναι για το thc presa και δε τους κραζεις στα μουτρα τους τι κανεις; Επειδη εχω βρεθει σε τετοιες κουβεντες και διαχωρισμους παντα αντιδραω με τον ιδιο τροπο, μπινελικι και κραξιμο σε καθε βλαμμενο. Στεγνα στα μουτρα τους δε γινεται αλλιως
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)