Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Τοξικολογικές
Παιδιά καλησπέρα. Την έπινα καμιά 5ετία και τον τελευταίο χρόνο καθημερινά πάνω από 1. Αλλά θέλω να μπω σε μια δουλειά που κάνουν τοξικολογικές εξετάσεις και το έκοψα μαχαίρι εδώ και 83 μέρες ακριβώς. Κι όμως. Πάλι με βρήκαν. 83!!! μέρες μετά. Βαρύς χρήστης να είσαι σε 30 με 40 μέρες φεύγει. Τι παίζει??? Κανένα κόλπο να Μ προτείνετε; Ο γιατρός λέει και καλά ότι έχει προηγμένα συστήματα για αυτό με βρήκαν.
Απάντηση

ads by gr420info

αεροβια ασκηση σιγουρα υψηλης εντασης .. πολλα νερα και καλη διατροφη
Απάντηση
Αδερφέ πες ότι έχειΣε πρόβλημα με την μέση και έχεις πάρει του κόσμου τα χάπια και δεν έγινε τπτ και τελικά κάποιος φίλος σου έδωσα ένα μπουκαλάκι cbd και έγινες καλά και μάλλον αυτό βρίσκουν στης τοξικές παίξτο έξυπνα .
Άκου οι μαλακές για να πιάσεις δουλειά σου κάνουν τοξικό λογικές που ζούμε
Να σου πω την γνώμη μου αδερφέ εγώ σε τέτοια δουλειά δεν θα πήγαινα εάν σου κάνουν τέτοια με το καλημέρα τι θα σου κάνουν σε κάνα μήνα
Να σε καλά
Απάντηση
Μηχανοδηγός. Είναι αυστηρά τα μέτρα. Αλλά έχουν περάσει 3 μήνες από την τελευταία χρήση. Τι παίζει;;;
Απάντηση
Χρειάζεσαι λιποδιαλύτες, κολλάει στα λιπαρά κύτταρα, φτιάχνε ένα λίτρο πράσινο τσάι την μέρα και πίνε το σε όλη την διάρκεια της, σε 10-15 μέρες θα είσαι καθαρός.
Απάντηση
Το τεστ ξανάγινε. Πάει. Αυτό που με τρελαίνει είναι ότι στο ίντερνετ στο εξωτερικό γράφουν όλοι οτι κρατάει μέχρι 1-2 μήνες. Αλλά ρώτησα και κάποιους μικροβιολόγους που Μ είπαν ότι το βλέπουν μέχρι και 5-7 μήνες μετά. Τι σκατα; Τόσο εξελιγμένα συστήματα έχουμε σ' αυτή τη χώρα;
Απάντηση
Ναι φίλε από αυτά είμαστε πρώτη να βρίσκουν ποιος πίνει τι πείνει τι κάνει τι κλανει ποιος έχει δίπλωμα ασφάλεια κτλ ποιος δεν έχει εάν έχεις πληρώσει την εφορία ΙΚΑ κτλ αυτά φίλε θα σου τα βρούν όλα αμέσως ΑΠΟ ΑΛΛΆ ΔΕΝ ΞΈΡΟΥΝΕ ΣΆΥΠΌ ΤΟ ΜΠΟΎΡΔΕΛΌ πάντως φίλε μου το καλύτερο πράγμα είναι να τους έχεις γραμμένους στα @@ σου αν θες να είσαι καλά διότι με την βλακεια δεν μπορείς να τα βγάλεις πέρα ,σου εύχομαι ότι καλύτερο παντως...
Απάντηση
Και γω χρειάστηκε να κάνω εξέταση ούρων για μια δουλειά με ενα μήνα αποχή, καθαρός.αλλά πριν 10 χρόνια Big Grin
                                               Leaf  Smoke20 
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)