Αξιολόγηση Θέματος:
  • 8 Ψήφοι - 3.5 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2o grow LSD απο Barney's Farm
τι λετε να κοψω παρασκευη που μας ερχεται?? παρολο που δεν εχει γεμισει με καφε τριχες οι κρυλλαστοι ειναι γαλακτεροι. το φλασ εγινε σαββατο πρωι απο 750 μλ το καθενα.
[Εικόνα: m5qkxbfm.jpg]

[Εικόνα: iiorppmm.jpg]
Όποιος πίνει και δεν δίνει να μαμαει και να μην χύνει!!
Απάντηση

ads by gr420info

κανε μια αποφυλωση κ περιμενε μια εβδομαδα αν δεις στρες λιγο ακομα
Απάντηση
τελος καλα ολα καλα αυτο το γκροου!! ηθελα λιγο παραπανω να πω την αληθεια αλλα δεν πειραζει. στο επομενο τωρα. τα εκοψα κυριακη βραδυ σημερα ειχαν στεγνωση.
[Εικόνα: 9qumqd6m.jpg]
Απάντηση
βιβες μαν, φουνταρα τα lsd και στο επομενω τα καλυτερα !!!
Leaf "I'm gonna make him an offer he can't refuse." Leaf
Απάντηση
μια χαρα φιλε μου skunky. καλοπιοτο ναναι. lsd αγαπημενο..
Απάντηση
να τα απόλαυσης οπος γουστάρεις φίλε!
δώσε καμία πληροφορία πως τα στέγνωσες? έχω κάποιες ερώτησης αν μπορείς δώσε μου τα φώτα σου !!
λένε 50% υγρασία 21 c στέγνωμα
ωρίμανση 60% 21c  ισχύει?
την υγρασία πως την φέρνεις 50% με υγραντιρα στο στέγνωμα?? έχω ένα ενυδρείο μπορώ να τα βάλω εκεί ??
αλλιός σε χαρτόκουτα?
Leaf Peace-and-love-033 
Απάντηση
δυστυχως η υγρασια μου στο στεγνωμα ηταν 40% και οχι 50%. για 50 εχω ακουσει και εγω αλλα δεν ψηνομουνα να εχω τον υγραντηρα ανοιχτο μεσα στο τεντακι μηπως τους δημιουργουσα μουχλα με τον ατμο. τωρα για ωριμαση θα προσπαθησω 60 αλλα δεν το βλεπω... θα τα εχω πιει :-) χαχαχ
Απάντηση
πολυ μικρες οι διαφορες σε τοσο λιγο διαστημα. κραταει μεσα του υγρασια και μολις μπει βαζω θα ισοροπησει. απλα το κρατας κανα 2 μερες λιγοτερο πριν τα βαζα. μετα ανοιγμα να παρει αερα 3 φρες τη μερα για 10-20 λεπτα.
βιβα παιδες!
Leaf "I'm gonna make him an offer he can't refuse." Leaf
Απάντηση
μια χαρα καλοπιοτα !!!!
Απάντηση
καλημερα στο φορουμ.
κατι ριζουλες που καταφερα και ξηλωσα απο τις γλαστρες εχουμε καποια συνταγη να τις κανουμε κατι?? χασικληξ μπορεις καπου να βοηθησεις καπου γραφεις για εγκαυματα, μηπως εχεις καμια συνταγη?
Απάντηση
[Εικόνα: ihdlwddm.jpg]
μονο αυτο ειχα βρει εγω...
μέτρον ἄριστον
Απάντηση
η βασική συνταγή που κάνω εγώ είναι ένα η και δυο λάδι- προς 1 μέρος ριζά. χρησιμοποιώ λάδι καρύδας.
στην συνέχει φτιαχνω κλασσική κεραλοιφη.
[Εικόνα: 0dx9mtq.jpg]
η κηραλοιφή  είναι εξαιρετική για δερματικά προβλήματα, όπως ανοιχτά τραύματα και εκδορές, έκζεμα, ψωρίαση, εξανθήματα αλλά όχι τόσο για φλεγμονές . διευρύνει τα αιμοφόρα αγγεία τα οποία βοηθούν στη θεραπεία.

πηγή
Απάντηση
[quote="skunky88" pid='128591' dateline='1554618916']
καλημερα στο φορουμ.
κατι ριζουλες που καταφερα και ξηλωσα απο τις γλαστρες εχουμε καποια συνταγη να τις κανουμε κατι?? χασικληξ μπορεις καπου να βοηθησεις καπου γραφεις για εγκαυματα, μηπως εχεις καμια συνταγη?
[/quot

κοπανισμα σε γουδι και μετα σε αναλογια 1/1 σε ελαιολαδο μεσα και κανα μηνα με 40 μερες σε ζεστο σκιερο μερος και εισια ετοιμος
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 2 Επισκέπτης (ες)