Αξιολόγηση Θέματος:
  • 2 Ψήφοι - 4 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
6xTridonic DIY grow led
βάση το νόμο του ομ όπως γράφει στην αρχή ο νλ τα στριπ στα τέρμα δουλεύουν στα 32,5v και 350ma...
τα χαρακτηριστικα τα ψιλό θυμάμαι έλεγαν ότι δουλεύουν από 250-350ma εκεί νομίζω έγινε η πέτσα ο οδηγός μπορούσε να δουλέψει από 200-350ma εγώ το είχα στα 200ma ενώ τα στριπ έλεγαν ότι δουλεύουν από 250 και πάνω μπορεί να λέω και χαζομάρες απλά να του ήρθε....
Απάντηση

ads by gr420info

νομίζω οτι απλα ηταν μαπα ο οδηγός
σε 250μα θα κοιταγα μην ταιριάζει τπτ
εκτος αν θέλεις να τα τελειώνεις να πάρεις καλύτερα
έτσι που το λες πάντως ,ένας οδηγός για 3 μπάρες κάνει
Απάντηση
ξέρω γω ρε συ αλαφροι μπορεί.....ο οδηγός είναι τις tci στο pdf του λέει 7χρονια εγγύηση τη να πω....

όχι στα τέρμα θέλω να τα δουλεύω ας βγάλουν όσα γκροου θέλουν έτσι κι αλλιώς στα 350 τα δούλευα τώρα τα έβαλα στα 200ml μιας και ήταν μικρά τα φυτά
Απάντηση
εεμμ,σκέψου τι θα αγοράσεις μετα και παρε κάτι να ταιριάζει και στο επόμενο
κανα ππίνακα απο αγγλο ισως
ειναι μπελας οι υπολογισμοί αλλά μιας και θα πάρεις..
ο εσθονος πάντως έγραφε οτι μπορειτε να πάρετε δικό σας οδηγό αν θέλετε
κατι θα ήξερε
πονηρουλης
Απάντηση
στην αρχή σκέφτηκα να στείλω στον εσθονο μαιλ να τον  ρωτήσω πόσο δίνει μόνο τον οδηγό αλλά βαριέμαι τα διαδικαστικά γιαυτό θέλω να πάρω από ελλαδα....

τα στριπ τα γούσταρα να σου πω την αλήθεια σκέφτομαι να πάρω άλλη μία εξάδα χωρίς οδηγό να κάνω 4 πανελακια τον 35βατ....

θα ψάξω και στα fota fota αν βρω τον ίδιο οδηγό να δω και σε τι τιμή θα είναι θα ανεβάσω και το λινκ να το σιγουρεψουμε ότι κάνει....

http://www.ergo-tel.gr/product_info.php?...s_id=45385

αυτός είναι ο οδηγός που βρήκα με δύο θα κάνουμε δουλειά?
Απάντηση
δεν αλλάζεις το φις πρώτα?
ποτε δεν ξέρεις
Απάντηση
έκανα τα πάντα σου λέω από την ξενερα μέχρι και πολυμετρο πήγα πήρα να δω τι παίζει μέχρι και καινούργια καλοδια έβαλα αλαξα και το φις έβαλα ένα που έχω από προβολή εχθές έκανα και μια τελευταία δοκιμή τίποτα....το μόνο που δεν έκανα ήταν να κάτσω να μετράω ένα ένα τα εξαρτήματα που έχει ο οδηγός αντίστασης πηνία και άλλα να δω αν έχει καεί τίποτα....

η πλακέτα του οδηγού δεν δείχνει να είναι καμένη κάπου τη να πω δεν ξέρω....
Απάντηση
νομίζω πως ο apc35-350 θα κάνει για 3 στριπς. τον έχει και ο astir 12ε
Απάντηση
δεν νομίζω πως κάνει έκανα αυτή την ερώτηση στην αρχή και απάντησε ο νλ.....

αυτός που έχω ανεβάσει κάνει...νομίζω...
έκανα εχθές παραγγελία από fota fota  και με πήραν σήμερα μου είπαν ότι είναι εκτός στοκ άμα είσαι γκαντέμης.

θα παρω σήμερα από ergo-tel....
Απάντηση
για τον ίδιο δεν λέτε?
δεν εισαι γκαντέμης,και μενα μου ειπαν πως δεν είχαν εναν άλλο και πηρα εναν άλλο
Απάντηση
όντως κάπου χάσαμε την μπάλα νομίζω αντί για apc 35-350 είχα γράψει lpc 35-350.... άρα παιρνω από αστηρ....

ευχαριστώ παίδες....
Απάντηση
αιντα τουλάχιστον βγήκε άκρη
Απάντηση
μια ανανέωση...τελικά αγόρασα τους οδηγούς και όλα κομπλέ τα λεντ δουλεύουν ο οδηγός είχε καεί τελικά...
ευχαριστώ τα παιδιά που βοήθησαν...
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)