Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 sin trabajo auto, 1 blueberry, 1 ogkush, 1 critical(δωρο) ολα σποραδικο τριμηνιτικα
Σκέφτομαι να τα βαλω απ ευθείας στην αυλη σε μια γωνια κατω στο χωμα οπως ειναι. Θα βγουν η θα πανε χαμενα? Δεν μπορω να σκαψω κ να βαλω αλλο χωμα γιατι έρχεται ο πατέρας της δικιας μου κ γνωρίζει καλα το μερος κ αμα δει αλλαγη στο χωμα θα καταλαβει. Ωστοσο εχω βρει μια καβατζα μεσα στο οικόπεδο σε μια γωνια οπου εχει γενικα πρασινάδα οποτε ειναι σαν παραλλαγή κ 1-2 φυτα δεν νομίζω να τα καταλάβει κανείς. Θα βγουνε πιστεύετε αν τα βαλω απ ευθείας χωμα? Λεω να βαλω αυριο 2 σπορια αφου το sin tra bajo δεν ψηλωνει πολυ κ το og kush. Τι προτείνετε στην περιπτωση μου?
Απάντηση

ads by gr420info

Το og ψηλώνει δεν ξέρω για το άλλο..Στο σποράδικο δίνουν 1μέτρο ύψος αν το προσέξεις και στην δικιά μου την ντουλάπα που δεν είχε όσο φώς χρειαζόταν έγινε 1.50μ..Δεν καταλαβαίνω όμως ένα πράμα.Θα δει ο τύπος αυτός το σκαμένο έδαφος και θα καταλάβει και δεν θα δεί τα φυτά ρε φίλε;Σοβαρά τώρα;Για χαζό τον περνάς;Εκτός και αμα είναι..Τοτε εκεί πάω πάσο. Rofl RoflRolling on the Floor, Laughing out loud
Το ποτό και τα αλβανά με το τσουβάλι,κάνανε τον κόσμο μου..να ζεί σε μαύρο χάλι. Loveleaf
Απάντηση
Σκαψε ολο το οικόπεδο να δει ο πεθερουλης τι παλληκάρι βρήκε
Έτσι και να τα δει,θα πει χαλάλι
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)