Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Καρκίνος πνεύμονα - THC
καλησπέρα στην κοινότητα,

ένα μήνα πριν διαγνώστηκε ο πατέρας μου με καρκίνο στον πνεύμονα, 4ου βαθμού, με μεταστάσεις σε σπονδυλική στήλη, ισχίο και επινεφρίδιο.

έχω διαβάσει πολλά άρθρα, έχω δει αρκετά βίντεο - ντοκουμέντα και πιστεύω πως το cannabis oil μπορεί πραγματικά να τον βοηθήσει, να τον έχω λίγα χρόνια έστω ακόμα δίπλα μου, είναι μόλις 59 ετών.

το εύκολο κομμάτι είναι να αγοράσουμε το cbd oil το οποίο θα τον βοηθήσει σε έναν καλύτερο ύπνο, στις ναυτίες, στην όρεξη για να φάει κτλ.

αυτό που πολεμάει όμως τον καρκίνο, είναι παράνομο και πραγματικά όσο έψαξα, δεν κατάφερα να καταλήξω κάπου. αναφέρομαι στο thc oil.

θα εκτιμούσα την όποια πληροφορία θα μπορούσατε να μου δώσετε. είναι πραγματικά θέμα ζωής και θανάτου.

φυσικά οι χημειοθεραπείες που έκανε τον ισοπέδωσαν και δεν ξέρω αν τον βοήθησαν πραγματικά έστω και σε μικρό βαθμό.

ευχαριστώ όλους σας εκ των προτέρων!
Απάντηση

ads by gr420info

καποιο μέλος έγραφε οτι αγοραζε απο εξωτερικό tch λάδι,προσπαθω να το βρώ
καλή δυναμη,περαστικα και να είσαι καλα που το παλεύεις

ghost_ λέγεται
δεν ξέρω αν μπορείς να του στείλεις pm
Απάντηση
καλη δυναμη!

https://m.youtube.com/watch?v=zd2u4edbu8a

λαδι
https://suprememarijuanastore.com/produc...mpson-oil/
Leaf  Smoke20
Απάντηση
εχω ελάχιστο,αραιωμένο αρκετά με ελαιόλαδο
ζητημα να αντιστοιχει με 2γρ κανονικό λάδι
αν δεν έχεις καθόλου μπορεί να σε καλύψει για λίγο
Απάντηση
(06-17-2019, 01:20 AM)αλαφροΐσκιωτος Έγραψε: καποιο μέλος έγραφε οτι αγοραζε απο εξωτερικό tch λάδι,προσπαθω να το βρώ
καλή δυναμη,περαστικα και να είσαι καλα που το παλεύεις

ghost_  λέγεται
δεν ξέρω αν μπορείς να του στείλεις pm

έχω διαβάσει σχεδόν όλες τις συζητήσεις εδώ στο φόρουμ αλλά δεν βρήκα κάποια πηγή που να σου δίνει την δυνατότητα να παραγγείλεις το thc.
και σε ευχαριστώ για την προσφορά στο επόμενό σου μήνυμα! ελπίζω να βρω λύση άμεσα.

(06-17-2019, 01:52 AM)mamba Έγραψε: καλη δυναμη!

https://m.youtube.com/watch?v=zd2u4edbu8a

λαδι
https://suprememarijuanastore.com/produc...mpson-oil/

το λάδι που μου υποδεικνύεις, λέει ότι είναι από hemp. ίδια κατηγορία φυτού, αλλά διαφορετικό από cannabis. η διαφορά με το cannabis είναι πως έχει πολύ χαμηλότερη περιεκτικότητα σε thc το hemp oil... πάντα με βάση όσα έχω διαβάσει.

πραγματικά, τόσα πολλά δεδομένα σε μόλις λίγες μέρες και έχω χαθεί. θα το κρατήσω πάντως το link, και θα το μελετήσω. ευχαριστώ!
Απάντηση
κοιτα το δεύτερο λινκ του mamba

37% tch λέει,αυτό στην σύριγγα
και λιγότερο να έχει..
Απάντηση
βάλε το βίντεο στο 2:11 https://youtu.be/cs7fpg_irhe λεει για το λάδι που έβαλα του rick simpson
Leaf  Smoke20
Απάντηση
(06-17-2019, 02:23 AM)mamba Έγραψε: βάλε το βίντεο στο 2:11  https://youtu.be/cs7fpg_irhe λεει για το λάδι που έβαλα του  rick simpson

ναι φίλε μου, το έχω δει αυτό το βίντεο, και την μαρτυρία της ασθενούς.

τώρα παρακολουθώ το 1ο βίντεο που μου έστειλες.

όσον αφορά το προϊόν που μου υπέδειξες, γίνετε παραγγελία μέσω ίντερνετ και στο φέρνουν ελλάδα? μιλάμε για μια έγκυρη πηγή? είναι όντως rso? είναι κάτι το πιστοποιημένο?
γιατί όλες οι αγορές από το διαδίκτυο κρύβουν κάποιους κινδύνους και αμφιβολίες.

δεν θα ήθελα να δώσω στον πατέρα μου κάτι που θα είναι "βρώμικο", ένα τυχαίο προϊόν.
Απάντηση
kαλως ηρθες. δυναμη και υπομονη αδερφε, ελπιζω κατι να βρεθει συντομα!
Leaf "I'm gonna make him an offer he can't refuse." Leaf
Απάντηση
για το προϊόν είναι σίγουρα του rick simpson.για το αν στέλνουν ελλάδα καλύτερα επικοινωνησε να σου πουν οι διοι,θα βρεθεί άκρη πιστεύω.
Leaf  Smoke20
Απάντηση
(06-17-2019, 03:05 AM)mamba Έγραψε: για το προϊόν είναι σίγουρα του rick simpson.για το αν στέλνουν ελλάδα καλύτερα επικοινωνησε να  σου πουν οι διοι,θα βρεθεί άκρη πιστεύω.

έγινε. θα προσπαθήσω αύριο να επικοινωνήσω μαζί τους.

σ'ευχαριστώ και πάλι!!

(06-17-2019, 03:04 AM)godfather Έγραψε: kαλως ηρθες. δυναμη και υπομονη αδερφε, ελπιζω κατι να βρεθει συντομα!

να'σαι καλά φίλε μου! ελπίζω να γίνουμε ένα ακόμα ζωντανό παράδειγμα, μπας και αφυπνιστεί ο κόσμος σιγά σιγά.
Απάντηση
φυσικά φυτεύεις σήμερα κιόλας και το σκέφτεσαι μετά
Απάντηση
υπάρχει επείσης και το γκρουπ "καλλιεργω την υγεια μου" στο facebook οπου εκει συζητανε δοσολογιες και αλλα σχετικα για ολων των ειδων τις παθησεις, εχει πολυ κοσμο που γραφουν τις θεραπειες που ακολουθουν τι δουλευει και τι δεν δουλευει, εχει απ ολα βεβαια χρειαζεται λιγο φιλτραρισμα στα σχολια γιατι λενε πολλες βλακειες ορισμενοι. αυτο οσων αφορα την ομαδα ανθρωπων που ψαχνεις για να συζητησεις μαζι τους, μπορει να βγαλεις και μια καλυτερη ακρη στο ζητημα, εαν και εφ οσον θελεις.

και εγω θα σου προτεινα να στησεις ενα grow για την περιπτωση, ειναι πραγματικα η ποιο οικονομικη σου λυση, και μεχρι να ετοιμαστουν τα φυτα παιρνεις ενα απο εξω για 3-4 μηνες

τι αλλο να πω, αν εισαι απο θεσσαλονικη ευχαριστως εαν θελεις να βρεθουμε απο κοντα να πιουμε εναν καφε και να σου εξηγησω καλυτερα πως πρεπει να στηθεις, ο καρκινος, οσο περιεργο και αν ακουγεται μπορει και  θεραπευεται με το ψυχοδραστικο λαδι κανναβης. (thc based) αλλα χρειαζεται προσωπικη ερευνα και πειραματισμο για να φτασεις στην επιτυχια
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
φίλε καλή δύναμη σε εσενα και την οικογένεια σου... μπες στο dark web μπορεις να παραγγείλεις το λάδι που χρειάζεσαι σε λίγες μερες θα το εχεις ....
it's all about terpenes....
Απάντηση
μπορείς άμεσα να αγοράσει λάδι, από ισπανία.
έχω πάρει με courier.
θα πρέπει να δεις "τον γιατρό" και να μπεις στην ομάδα του fb 
η φαρμακευτική κάνναβη- για το παιδί, την οικογένεια, τον άνθρωπό μας...
πρώτα πάρε τον γιώργη οικονομόπουλο για να δεις τι θα κάνεις παίρνει ένα 50αρι.

αν του πεις την περίπτωση ίσως να το βάλει προτεραιότητα. 

κι όπως σου είπανε βάλε χτες να φυτέψεις δικά σου.
Απάντηση
(06-17-2019, 11:22 AM)tzorge Έγραψε: μπορείς άμεσα να αγοράσει λάδι, από ισπανία.
έχω πάρει με courier.
θα πρέπει να δεις "τον γιατρό" και να μπεις στην ομάδα του fb 
η φαρμακευτική κάνναβη- για το παιδί, την οικογένεια, τον άνθρωπό μας...
πρώτα πάρε τον γιώργη οικονομόπουλο για να δεις τι θα κάνεις παίρνει ένα 50αρι.

αν του πεις την περίπτωση ίσως να το βάλει προτεραιότητα. 

κι όπως σου είπανε βάλε χτες να φυτέψεις δικά σου.

αν εγγυάσαι για το προϊόν που αγόρασες, όσον αφορά ποιότητα κτλ, μπορείς να μου δώσεις παραπάνω πληροφορίες?
από ισπανία προσπάθησα να επικοινωνήσω με ekati lab, περιμένω απάντησή τους.

έρχομαι ελλάδα εντός ημερών, θα κανονίσω ένα ραντεβού μαζί του, ίσως με κατατοπίσει. έχω κανονίσει και ένα ακόμα ραντεβού με κάποια άτομα από ξυλόκαστρο, έχουν μια ομάδα στο facebook.

https://www.facebook.com/medcanna.gr/

(06-17-2019, 10:17 AM)buzzz Έγραψε: φίλε καλή δύναμη σε εσενα και την οικογένεια σου... μπες στο dark web μπορεις να παραγγείλεις το λάδι που χρειάζεσαι σε λίγες μερες θα το εχεις ....

το έχω στο μυαλό μου μέρες τώρα, ένα πράγμα με φοβίζει μόνο. η αξιοπιστία του προϊόντος.

το αγοράζω, ωραία, και μετά? πως ξέρω ότι είναι αυτό που πραγματικά έψαχνα? ή είναι καλής ποιότητος? μην γυρίσει μπούμερανγκ και κάνουμε ακόμα μεγαλύτερο κακό.

(06-17-2019, 08:08 AM)trompetas Έγραψε: υπάρχει επείσης και το γκρουπ "καλλιεργω την υγεια μου" στο facebook οπου εκει συζητανε δοσολογιες και αλλα σχετικα για ολων των ειδων τις παθησεις, εχει πολυ κοσμο που γραφουν τις θεραπειες που ακολουθουν τι δουλευει και τι δεν δουλευει, εχει απ ολα βεβαια χρειαζεται λιγο φιλτραρισμα στα σχολια γιατι λενε πολλες βλακειες ορισμενοι. αυτο οσων αφορα την ομαδα ανθρωπων που ψαχνεις για να συζητησεις μαζι τους, μπορει να βγαλεις και μια καλυτερη ακρη στο ζητημα, εαν και εφ οσον θελεις.

και εγω θα σου προτεινα να στησεις ενα grow για την περιπτωση, ειναι πραγματικα η ποιο οικονομικη σου λυση, και μεχρι να ετοιμαστουν τα φυτα παιρνεις ενα απο εξω για 3-4 μηνες

τι αλλο να πω, αν εισαι απο θεσσαλονικη ευχαριστως εαν θελεις να βρεθουμε απο κοντα να πιουμε εναν καφε και να σου εξηγησω καλυτερα πως πρεπει να στηθεις, ο καρκινος, οσο περιεργο και αν ακουγεται μπορει και  θεραπευεται με το ψυχοδραστικο λαδι κανναβης. (thc based) αλλα χρειαζεται προσωπικη ερευνα και πειραματισμο για να φτασεις στην επιτυχια

σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις σας, η όποια λεπτομέρεια μπορεί να φανεί πολύ χρήσιμη.

θα φυτέψω οπωσδήποτε από εδώ και πέρα, θα με γλιτώσει αυτό από χρόνο και χρήμα.

έρχομαι ελλάδα σε λίγες μέρες και το ψάξιμο θα γίνει ακόμα πιο εντατικό και ευελπιστώ λίγο πιο εύκολο.
Απάντηση
καλησπέρα επειδή το προϊόν είναι παράνομο.
δεν μπορώ εδώ να δώσω παραπάνω πληροφορίες για το πως θα το βρεις
με αυτα που σου πα θα βρεις την άκρη.
δες το γιατρό.

πάντως το φτιάχνουν ειδικά για ασθενείς, εμένα μου είχαν δώσει το 6% και σε σχέση με το βάμμα που εφτιαχνα δεν ητανε τόσο δυνατό. ήρθε άμεσα και δεν ένοιωθα σαν δολοφόνος (αν και να σου πω είχα χεστεί πάνω μου γιατί είχα και 4 φυτά στο grow room)

το medcanna που λες νομίζω πως είναι ο συρος κωνσταντίνος και οι ασθενείς υπέρ της κάνναβης, θα σε βοηθήσουν κι αυτοί.
Απάντηση
tzorge, στειλτου pm για οτι λεπτομεριες θες που δεν επιτρεπεται δημοσιως, εχεις ολο το ελευθερο φυσικα

mολις σου χω ξεκλειδωσει τα μυνηματα γιατι εισαι ιδιαιτερη περιπτωση verdant και ενδεχoμενως να χρειαζεσαι επικοινωνια αμεσα.

καλη δυναμη, στη διαθεση σου
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
(06-17-2019, 02:09 PM)tzorge Έγραψε: καλησπέρα επειδή το προϊόν είναι παράνομο.
δεν μπορώ εδώ να δώσω παραπάνω πληροφορίες για το πως θα το βρεις
με αυτα που σου πα θα βρεις την άκρη.
δες το γιατρό.

πάντως το φτιάχνουν ειδικά για ασθενείς, εμένα μου είχαν δώσει το 6% και σε σχέση με το βάμμα που εφτιαχνα δεν ητανε τόσο δυνατό.  ήρθε άμεσα και δεν ένοιωθα σαν δολοφόνος (αν και να σου πω είχα χεστεί πάνω μου γιατί είχα και 4 φυτά στο grow room)

το medcanna που λες νομίζω πως είναι ο συρος κωνσταντίνος και οι ασθενείς υπέρ της κάνναβης, θα σε βοηθήσουν κι αυτοί.

ναι, ακριβώς. μίλησα χθες τηλεφωνικώς με τον σύρο κωνσταντίνο και θα τον βρω από κοντά όταν έρθω ελλάδα το σάββατο. να με βοηθήσει με όποιον τρόπο μπορεί.

επίσης, έστειλα μήνυμα στον γιώργη οικονόπουλο, περιμένω απάντηση του.

ήρθα σε επικοινωνία και με αυτούς που μου υπέδειξε πιο πάνω ο mamba, και όταν μιλήσω με τους προαναφερθέντες ώστε να με κατατοπίσουν σε αναλογίες, δοσολογίες κτλ, και αν γνωρίζουν κάτι για την πηγή αυτή, θα το παραγγείλω. και ελπίζω να είναι όντως rso και όχι κάποιο scam.

(06-17-2019, 05:41 PM)trompetas Έγραψε: tzorge, στειλτου pm για οτι λεπτομεριες θες που δεν επιτρεπεται δημοσιως, εχεις ολο το ελευθερο φυσικα

mολις σου χω ξεκλειδωσει τα μυνηματα γιατι εισαι ιδιαιτερη περιπτωση verdant και ενδεχoμενως να χρειαζεσαι επικοινωνια αμεσα.

καλη δυναμη, στη διαθεση σου

ευχαριστώ πολύ admin. το εκτιμώ!
Απάντηση
σου έστειλα πμ.(thnx @trompetas )
Απάντηση
δεν ξέρω τι σχέση έχεις με την κάνναβη
οτι παραγγείλεις,μη δοκιμασμένο ,το δοκιμάζεις πρώτος
αν είναι καλο θα το καταλάβεις
Απάντηση
δες τα πμ σου .
Απάντηση
(06-17-2019, 06:07 PM)αλαφροΐσκιωτος Έγραψε: δεν ξέρω τι σχέση έχεις με την κάνναβη
οτι παραγγείλεις,μη δοκιμασμένο ,το δοκιμάζεις πρώτος
αν είναι καλο θα το καταλάβεις

θα την έχω στα υπόψιν μου την συμβουλή σου.
Απάντηση
η εκατι στην ισπανία έχει κλείσει .
ο οικονομόπουλος δεν απαντάει σε μηνύματα . μόνο εφόσον πας από εκεί .
εκτός εοκ δεν παραγγέλνουν καθώς θα περάσει από τελωνείο . (μόνο από ισπανία και ολλανδία )
για τον πνεύμονα θέλεις και ανθό για ατμοποίηση .
μπες στις ομάδες του φουμπου που σου πρότειναν και εκεί θα βρεις την άκρη .
Απάντηση
εχει ενα σάιτ ολλανδικό που στέλνει λάδι και ελλάδα,διακριτικά .έχει και κριτικες απο πελάτες.οποίος θέλει το στέλνω σε μν
Leaf  Smoke20
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)