Αξιολόγηση Θέματος:
  • 3 Ψήφοι - 3.67 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Καγκουρογκροου
Κύριος ο Roukounas!

Κάνε κι ένα βάμμα θα με θυμηθείς.

Θα κάνω ένα βάμμα με low tech και θα το πάρω φώτο να δεις είναι σχετικά απλό.
Απάντηση

ads by gr420info

(09-05-2019, 12:50 AM)Roukounas Έγραψε: Παρολο που υπηρχε σαν σημα στα κρατικα βιβλια εκπαιδευσησ(Ο.Ε.Δ.Β) οταν πηγαινα εγω σχολειο,τωρα δεν ξερω τι παιζει, η κουκουβαγια θεωρειτε χαζο πτηνο
Και το θυμαμαι καλα απο εκει που το διαβασα γιατι με εκανε εντυπωση αυτη η αντιδιαστολη,να ειναι χαζο πουλι και να το βαζουν στα βιβλια
Απλωσ εχει ενα υφοσ ασ πουμε σοφιστικε και ετσι ξεγελαει

Η Θεα Αθηνά την Κουκουβαγια δεν ειχε σαν συμβολο?(κατι θα ηξερε αυτη) Big Grin

Η μηπως ηταν ο Χαρυ Ποτερ???
We are here to help others! What the others are here for i dont know...W.H.Auden
Απάντηση
Εδώ πρόκειται περι τεράστιας συνομωσίας με σκοπό την απόκρυψη της αλήθειας,Yes indeed
Η Αθηνά είχε σύμβολο τον Μπαφο
Κάνανε τον μπαφο μπουφο

Ρούκουνας πως να το πω..
Θα σου δώσει μια γοητεία το λάδι,αν γίνεται παραπάνω από οση έχεις
Θα κάνεις κοιλιακούς φέτες,θα κινείσαι σαν αιλουρος..την επόμενη μέρα,για 12 ώρες καλύτερα να μην σε δει άνθρωπος
Έτσι,κανε λάδια,βαμματα
Δεν έχει ρουκουνιες εκεί
Αν το παρακάνεις,απλα την εβαψες
Απάντηση
(09-05-2019, 01:22 PM)Αλαφροΐσκιωτος Έγραψε: Εδώ πρόκειται περι τεράστιας συνομωσίας με σκοπό την απόκρυψη της αλήθειας,Yes indeed
Η Αθηνά είχε σύμβολο τον Μπαφο
Κάνανε τον μπαφο μπουφο

Ρούκουνας πως να το πω..
Θα σου δώσει μια γοητεία το λάδι,αν γίνεται παραπάνω από οση έχεις
Θα κάνεις κοιλιακούς φέτες,θα κινείσαι σαν αιλουρος..την επόμενη μέρα,για 12 ώρες καλύτερα να μην σε δει άνθρωπος
Έτσι,κανε λάδια,βαμματα
Δεν έχει ρουκουνιες εκεί
Αν το παρακάνεις,απλα την εβαψες
Να βγαλω μια χορταρακι και μετα με την βοηθεια σασ θα κανω απο ολα
Αν ενα φυτο ειναι ευλογημενο οπωσ το δικο μασ δεν κανει να παει τιποτα χαμενο
Με του κορμουσ δεν θυμαμαι εαν γινεται κατι,αλλα αν θυμαμαι καλα καθε τμημα του φυτου ειναι χρησιμο για αλλα πραγματα
Μακαρι να ειναι ετσι με το λαδι για να μην καθομαστε και στριβουμε κιολασ και το κυριοτερο να μην καπνιζουμε
Αν δεν εχω μαυρο 1πακετο τσιγαρα με παει 3-3,5 μερεσ,αν παλι εχω το πακετο σε 1-1,5μερα τελειωνει
Σημειωτεον οταν στριβο βαζω και λιγο καπνο κυριωσ για να καιγεται πιο αργα και να βοηθαει και λιγο στο στριψιμο
Θελω περιπου στο 1,5 γραμμαρια την μερα μεχρι τωρα που δεν εχω δικια μου παραγωγη
Αν βγαλω δικο μου μπορει να φτασω και στα 2g την μερα
Βασικα θα παρω ατμοποιητη δεν ξερω πωσ τα λενε αυτα αλλα κατι ετσι ωστε να μην καπνιζω
Το τσιγαρο του περιπτερου το κοβω οποτε θελω,αλλα το χορταρακι οχι,οπωσ ειπα καπου χωρισ χορτο και μονοσ να ειμαι δεν περναω καλα
Οι καναβουποδοχεισ του οργανισμου μου το ζητανε συνεχεια
Εχω δοκιμασει μπισκοτα,κεικ απο βουτηρο καναβισ αλλα κλαιν 
Ο φιλοσ που με τα κερασε ηθελε να με ριξει κατω οπωσ ελεγε αλλα του εφαγα ολα τα μπισκοτα
Οποτε μακαρι να εχει τετοια δυναμη το λαδι
Αλλο το λαδι αλλο το βαμμα δηλαδη
Τζωρτζη αισθανωμαι την υποχρεωση να σε ευχαριστισω και δημοσιωσ για την βοηθεια σου στα π.μ
Συγνωμη για το ς-με-σ ειναι λογω  MAC keyboard
Απάντηση
Ποσα μπισκότα?
Απάντηση
(09-05-2019, 02:44 PM)Αλαφροΐσκιωτος Έγραψε: Ποσα μπισκότα?
4-5 στυλ κουκισ λιγο πιο μεγαλα απο του εμποριου
Ειμασταν 3 ατομα 
Οι υπολοιποι φαγανε απο ενα και ξαπλωσαν στισ ξαπλωστρεσ και κανανε ντιμπειτ για τα στρινγκακια που εβλεπαν 
Ειδα και αποειδα και κολησα χαρτακια για να συμμετεχω και εγω στην συζητηση
Απάντηση
Να σαι καλά Roukounas.

Μαν στην επόμενη έκθεση θα πάω με το βάμμα πρέπει να σε βρω κάπου να το γλεντισουμε.
Απάντηση
Ωχ
Ενέσιμη thc θες εσύ
Απάντηση
Με όρο στο χέρι μααααν
Απάντηση
(09-05-2019, 03:05 PM)tzorge Έγραψε: Να σαι καλά Roukounas.

Μαν στην επόμενη έκθεση θα πάω με το βάμμα πρέπει να σε βρω κάπου να το γλεντισουμε.
Ενωεισ Δ.Ε.Θ γιατι αν καταλαβα καλα απο κατι που ποσταρε η diaolina θα υπαρχει περιπτερο
Αν και νομιζω εισαι Αθηνα.Παντωσ σοβαρα τωρα αν υπαρχει περιπτωση να ανεβεισ θα ηθελα ρε μαγκα να σε γνωρισω και απο κοντα,και σενα οπωσ και πολλουσ αλλουσ δεν γραφω ονοματα για να μην ξεχασω κανενα
Το βαμμα ειναι πιο δυνατο απο το λαδι?
Ισωσ ειμαστε λιγο οφτοπικ
Αλαφρο υπαρχει ενεσιμη?
Μην με δινεισ τζαμπα ελπιδεσ λυπησουμε
Μαγκεσ αληθεια λεω απο αυτα που παιζουν απεξω μεχρι τωρα,τα πινω δεν με πινουν και μαλιστα δεν μπορεισ να καταλαβεισ οτι την ηπια
Κινησεισ ομιλια αντιδρασεισ ολα φυσιολογικα
Και απο εσωτερικα που πεσανε στα χερια μου ενταξει αλλη γευση καταρχην καλυτερο κεφαλι αλλα αν εχω το ιδιο πρασο δυο μερεσ ασ πουμε την τριτη δεν με κανει τιποτα
Συνηθωσ κανω κεφαλι οταν αλαζω ποικιλια
Γι'αυτο εβαλα και 7 διαφορετικεσ ποικιλιεσ
Μια φορα πριν απο χρονια κουρασμενοσ και αυπνοσ απο δουλεια κανω ενα τσιγαρο εν ωρα οδηγησησ,και με εφερε ταση για να παω τουαλετα
Ηξερα οτι ηταν εγκεφαλικο το θεμα και σταματησα στο πρωτο καλό ζαχαροπλαστειο που βρηκα,εφαγα μια σοκολατινα,ηπια ενα ποτηρι νερο και εκανα αλλα διακοσια χιλιομετρα
Το μονο που θελω ειναι να πινω κατι (χυμο καφε αναψυκτικο-οχι αλκοολ)την ωρα που καπνιζω,γιατι απο τα συνεχωμενα τσιγαρα με πιανει ξεραιλα στον φαρυγγα
Απάντηση
Έλεος ρε συ
Καπου ειχα διαβασει οτι έκαναν ενέσιμη σε εγκεφαλο ποντικιων
Φλεγμονή μηδέν
Τώρα πως την ακουγαν τα ποντίκια δεν ξέρω

Αν έβαζες ποικιλίες που δεν κυκλοφορουν στην αγορά
Ή να έκανες ενα δικο σου κοκτέιλ?
Καγκουροκτεϊλ
Απάντηση
(09-05-2019, 03:18 PM)Αλαφροΐσκιωτος Έγραψε: Έλεος ρε συ
Καπου ειχα διαβασει οτι έκαναν ενέσιμη σε εγκεφαλο ποντικιων
Φλεγμονή μηδέν
Τώρα πως την ακουγαν τα ποντίκια δεν ξέρω

Αν έβαζες ποικιλίες που δεν κυκλοφορουν στην αγορά
Ή να έκανες ενα δικο σου κοκτέιλ?
Καγκουροκτεϊλ
Πριν απο καμμια 30 χρονια που παιζανε μονο ελληνικα περιμενα νταλαβερτζη στο σπιτι για ανεφοδιαμο
Ειχα ειδη 3-4 ποικιλιεσ αλλα ειχαν τελειωσει
Ειμουν με δυο φιλουσ και οση ωρα θα περιμεναμε τον νταλαβερτζη τιναξα τα σακουλακια που ειχα τισ διαφορεσ ποιοτητεσ και με τα θρυματα εστριψα ενα
ΘΕΕ μου τι τσιγαρο ηταν αυτο?
Ο ενασ ο φιλοσ πηγε τουαλετα εκατσε στο πατωμα αγκαλιασε την λεκανη και ξερνουσε υγρα που δεν ειχε
Οαλλοσ εβαλε το κεφαλι του μεσ τα χερια οπωσ καθοτανε στο τραπεζι τησ κουζινασ μου τον μιλουσα
και επειδη δεν μπορουσε να με απαντησει με εκανε νοημα με τα δαχτυλα του,σε λιγο,σε λιγο
Ενταξει και γω την ακουσα αλλα ειμουν ενεργοσ σαν ατομο πηγαινα μια στον εναν μια στον αλλο γιατι φοβηθηκα μην νομιζει κανενασ οτι θα παθει τιποτα και βγαλει μεγαλυτερη φρικη
Ισωσ τα μπερδεμενα να κανουν καλυτερο κεφαλι
Απάντηση
Την βλέπω την δουλειά
Θα ανακαλύψεις χαρμάνι που θα μείνει στην ιστορία
Απάντηση
Ο φίλος μου ο Roukounas καπνίζει πολλά χρόνια και ο καπνός ανοίγει άλλες πυλες.
Επίσης έχω την υποψία ότι είναι καταχρηστικος με τα πάθη του (γιαυτό τον συμπαθώ)....
Έπειτα νομίζω, ότι έχτισε ανοχή σ αυτό που λέμε 50-50, αν του δώσεις ένα καλούτσικο αφγανι θα το βρει βαρετο, αν του δώσεις μια καθαρή αλλά μέτριας έντασης σατιβα, θα σου πει είμαι ξενέρωτος
Θέλει καιρό να καθαρίσουν οι υποδοχείς από τις σαβούρες που βρίσκαμε κατά καιρούς και πίναμε. 

Cheers Smile
Απάντηση
Κ εγώ παιδιά μετά από 2-3 μέρες δεν την ακούω από το ίδιο κ ανεβάζω ποσότητες. Ότι καπνό κάνω είναι με φούντα μέσα σπάνια να κάνω 2-3 τσιγάρα την εβδομάδα. Νομίζω η ποικιλία είναι η καλύτερη λυση
Απάντηση
(09-05-2019, 03:44 PM)Dacapo Έγραψε:
Ο φίλος μου ο Roukounas καπνίζει πολλά χρόνια και ο καπνός ανοίγει άλλες πυλες.
Επίσης έχω την υποψία ότι είναι καταχρηστικος με τα πάθη του (γιαυτό τον συμπαθώ)....
Έπειτα νομίζω, ότι έχτισε ανοχή σ αυτό που λέμε 50-50, αν του δώσεις ένα καλούτσικο αφγανι θα το βρει βαρετο, αν του δώσεις μια καθαρή αλλά μέτριας έντασης σατιβα, θα σου πει είμαι ξενέρωτος
Θέλει καιρό να καθαρίσουν οι υποδοχείς από τις σαβούρες που βρίσκαμε κατά καιρούς και πίναμε. 

Cheers Smile
Βασικα η συμπαθεια ειναι αμοιβαια
Στο φιναλε τι ειναι ο ανθρωποσ,οι σκεψεισ του και τα παθη του
Ζει με αυτα για αυτα 
Daca πρεπει να εχεισ δικιο για το καθαρισμα
Σωστοσ εγω δεν το σκεφτηκα ποτε αυτο
Και κατι ακομα για τισ πυλεσ που λεσ
Ειχα να πιω 5-6μερεσ
Καποια στιγνη βρσκω κατι 
Το πινω ανοιξανε οι πυλεσ και βρηκα λυση πωσ θα περασω του σωληνεσ των φαν απο μπαλκονοπορτα πλαστικου κουφωματοσ με διπλο τζαμι(ενωειτε να ειναι κλειστη η μπαλκονοπορτα)
Απάντηση
Καλά οι δύο μας βγάζουμε συνεννόηση τις πύλες του ανεξηγητου.λολ
Tongue  

Αυτή τη πατέντα να μας την πεις. 
Απάντηση
(09-05-2019, 04:11 PM)Dacapo Έγραψε:
Καλά οι δύο μας βγάζουμε συνεννόηση τις πύλες του ανεξηγητου.λολ
Tongue  

Αυτή τη πατέντα να μας την πεις. 
Ναι οποιωσ θελει μπορω να τον πω για την πατεντα αλλα μονο μεσω π.μ
Ο λογοσ απλωσ.Επειδη θελει μαστορα μην το κανω και τυχει και το διαβασει ο μαστορασ γιατι θα βγω καρτα
Υπερβολικο μεν αλλα ποτε δεν ξεσ
Θα σε στειλω π.μ φιλε λιγο χρονο θελω μονο
Απάντηση
(09-05-2019, 03:13 PM)Roukounas Έγραψε: Συνηθωσ κανω κεφαλι οταν αλαζω ποικιλια

Ρε συ... 7 μερες εχει η εβδομαδα  Big Grin Τιποτα τυχαιο!!!
We are here to help others! What the others are here for i dont know...W.H.Auden
Απάντηση
(09-05-2019, 05:58 PM)YesIcan Έγραψε:
(09-05-2019, 03:13 PM)Roukounas Έγραψε: Συνηθωσ κανω κεφαλι οταν αλαζω ποικιλια

Ρε συ... 7 μερες εχει η εβδομαδα  Big Grin Τιποτα τυχαιο!!!
Ωχ μασ τσακωσεσ  Exclamation
Με εβγαλεσ καρτα  Angel
Γι'αυτο σ'αγαπω Heart
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)