Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Τι θα χρειαστώ?
setup για υδροπονία για χώρο 1χ1χ2
πειτε μου τι θα χρειαστω να παρω    Shy
Απάντηση

ads by gr420info

(07-05-2019, 11:21 AM)Οπαπάς Έγραψε: setup για υδροπονία για χώρο 1χ1χ2
πειτε μου τι θα χρειαστω να παρω    Shy

Καλησπέρα! Εγώ θα σου πω ότι χρειάζεσαι διάβασμα! Smile
                Share knowledge,share cheers Leaf  Joint Pass
Απάντηση
τέσσερις κουβάδες με νετποτ , μια αντλία αέρα 600 λίτρα την ώρα , ένα διακλαδωτήρα για τον αέρα από μια σε τέσσερις παροχές . λάστιχο Φ4 7 μέτρα , 4 αερόπετρες 200 λίτρων την ώρα αέρα , μία μικρή αντλία νερού , λάστιχο με διακόπτη 1,5 μ για την αντλία νερού Φ10 , άργυλο , πεχάμετρο , eceμετρο , phντάουν , λιπάσματα , θερμοκρασία κάτω από 28 , σφουγκαράκια τύρφης , σπορείο , 5 σπόρους ( ο ένας θα πάει χαμένος ) , και τα υπόλοιπα που θα χρειαζόσουν με γλάστρες , φως , ανεμιστήρα , εξαερισμό , χρονοδιακόπτη , θερμουγρασιόμετρο , φίλτρο ( εφόσον χρειάζεται ) .

και διάβασμα :-)
Απάντηση
(07-05-2019, 06:15 PM)xasikliks Έγραψε: τέσσερις κουβάδες με νετποτ , μια αντλία αέρα 600 λίτρα την ώρα , ένα διακλαδωτήρα για τον αέρα από μια σε τέσσερις παροχές . λάστιχο Φ4 7 μέτρα , 4 αερόπετρες 200 λίτρων την ώρα αέρα , μία μικρή αντλία νερού , λάστιχο με διακόπτη 1,5 μ για την αντλία νερού Φ10 , άργυλο , πεχάμετρο , eceμετρο , phντάουν , λιπάσματα , θερμοκρασία κάτω από 28 , σφουγκαράκια τύρφης , σπορείο , 5 σπόρους ( ο ένας θα πάει χαμένος ) , και τα υπόλοιπα που θα χρειαζόσουν με γλάστρες , φως , ανεμιστήρα , εξαερισμό , χρονοδιακόπτη , θερμουγρασιόμετρο , φίλτρο ( εφόσον χρειάζεται ) .

και διάβασμα :-)

φιλτρο οσμωσης θα χρειαστω?
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)