Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Μεταφορά
Καλημέρα, θέλω να μεταφέρω μερικά φυτά με κτελ για να πάω στην καβάντζα μου(χωριό). Ειναι σε πολύ μικρό μεγεθος (5-10 ποντοι). Λέτε να έχω κανα προβλημα στο ταξίδι ή πριν πάω στα λεοφωρεια σε κανα τυχαιο ελεγχο??
Απάντηση

ads by gr420info

Νομίζω πως γνωρίζεις ήδη την απάντηση
μέτρον ἄριστον
Απάντηση
Τωρα αληθεια ρωτας αν θα εχεις προβλημα απαξ και βρεθουν 2 μπατσοι, και σου ανοιξουν τη βαλιτσα, και βρουνε δεντρακια μεσα;

Ε ξερω γω; Οχι δε νομιζω να εχεις προβλημα. Θα τα δουνε και μετα θα σου πουνε ολα καλα αγορι μου περασε...

Σοβαρευτειτε...
Τα μόνα κύτταρα που καίει η κάνναβη, είναι τα καρκινικά.
Απάντηση
Κ τι θα κάνεις πως θα τα ποτίζεις κ θα τα φροντίζεις γενικά?θα τα πας χωριό οκ ,μετά θα πηγαινοέρχεσαι πως θα το κάνεις?Αν μένεις σε πόλη καλύτερα κάνε το εσωτερικη καλλιέργεια αλλιώς Μν πάρεις τέτοιο ρίσκο .Στν τελική αν θες οπωσδήποτε να το κάνεις πάρε σπόρια μαζί σου κ σκάσε τα εκεί πέρα,φυτά με ΚΤΕΛ είναι δυνατον?
Μαθημενοι να πονάμε για τα θέλω μας  Cool 
Απάντηση
Ακη αν η μαλακια ηταν αθλημα δεν θα ηθελεσ να παρεισ το πρωταθλημα
Αν παλι θα ηθελεσ να το παρεισ πεσ μασ ποτε θα το κανεισ για να σε δουμε στα καναλια
τουσ
Αν τωρα εισαι κατω απο 10 χρονων ενταξει εχεισ το ακαταλογηστο τησ ηλικιασ
Αν εισαι σε ηλικια που ψηφιζεισ και εχεισ μυαλο αναλογο με την ερωτηση που εκανεσ σε παρακαλω μην πασ αυριο μαλλον σημερα αφου αλαξε η ωρα
Αν φαινωμαι κακοσ και ειρων ΣΥΓΝΩΜΗ αλλα για το καλο σου το κανω,φιλε μου στανιαρε,βαλτο να δουλεψει το ακατοικητο
Αν πασ για διακοποεσ στο χωριο κοιτα αυτο που λεει ο aegean αλλα σκεψου οτι μετα ισωσ πρεπει να τα ξαναγυρισεισ πισω
Και παλι συγνωμη
Συγνωμη για το ς-με-σ ειναι λογω  MAC keyboard
Απάντηση
(07-06-2019, 04:11 PM)akis91 Έγραψε: Καλημέρα, θέλω να μεταφέρω μερικά φυτά με κτελ για να πάω στην καβάντζα μου(χωριό). Ειναι σε πολύ μικρό μεγεθος (5-10 ποντοι). Λέτε να έχω κανα προβλημα στο ταξίδι ή πριν πάω στα λεοφωρεια σε κανα τυχαιο ελεγχο??

όχι ρε ποιος να σε πειράξει και τί να σου πει δηλαδή Big Grin Big Grin Big Grin
Απάντηση
Πες οτι ειναι τριανταφυλλιες....
Απάντηση
Και θα πεις το κλασικό "δεν είναι αυτό που νομιζεις" όταν ανοίξει ο σάκος.... Όλοι μας έχουμε 10λεπτα δημοσιότητα στην ζωή μας. Εσύ θα παίζεις μέρες στα κανάλια......
Απάντηση
Εμένα παλι λογικό μου φάνηκε
Εχω πρόβλημα ε?
Απάντηση
μπορείς να πεις ότι είναι βιομηχανική κάνναβη . Όταν τα φυτά είναι μικρά δεν έχουν thc για να κάνουν εξετάσεις , Ούτε έχουν την δυνατότητα να κάνουν τεστ dna στα φυτά , Αυτό μπορείτε να το ισχυρισθείτε και εάν έρθουν στο σπίτι και σας βρουν με φυτά που δεν έχουν μπει στην ανθοφορία . Τώρα θα μου πεις και η βιομηχανική απαγορεύεται χωρίς άδεια , Αλλά εκεί σε τρέχουν γιατί δεν είχες άδεια ενώ στην άλλη για ναρκωτικά . Και κυρίως τους τρολάρεις και δεν μπορούν να κάνουν τίποτα .
Απάντηση
Χωχωχω και γαμώ....

Πολύ καλό....
Απάντηση
Όποτε γράφει ο χασικλιξ κατι μαθαίνουμε
Όχι σαν κατι αλαφρο..μυαλα τρολλ
Απάντηση
Έχω μεταφέρει φυτάκια μέσα σε βαλίτσα με το λεωφορείο ,εδώ στο νησί μου . Τίγκα στους τουρίστες ,ουδείς ασχολήθηκε μαζί μου .
Σπείρτε χόρτα !
Απάντηση
Πάντως πρέπει να χεις τα καλαμπαλίκια να σηκώσεις κάτι τέτοιο.

εγώ τρώώ φρίκες.
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)