Αξιολόγηση Θέματος:
  • 0 Ψήφοι - 0 Μέσος Όρος
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Purple Queen progress!
Το κορίτσι 7 του μήνα γίνετε ενός μηνός,έκανα τοπινγκ πριν 3 μέρες κ σκεφτομαι ποτέ να το γυρίσω σε ανθοφορία..Είναι σε 10λ airpot μέχρι στιγμής από φαγητό rootit 4-5 φορές από 3μλ στο μισό λίτρο που το ποτίζω κ 1 φορά Grow,Fish mix k Cal Mag..Οι θερμοκρασίες στν τέντα είναι 25-29μαξ, υπάρχει κ ένας light εξαερισμος με pc fans κ άλλο ένα να το φυσάει μέσα..Από φώτα έχω 50 βατ 6500κ κ ακόμα μια 30ρα 4000κ,οι λάμπες είναι cfl θα ανάψω τν προβολέα τν λεντ μόλις μπω ανθροφορια.Θελω να το γυρισω
 αλλά σκέφτομαι μήπως θέλει χρόνο να ισιωσει απο το τοπινγκ κ μου φαίνεται σχετικά μικρό ακόμα..Πιστεύετε αν το αφήσω ακόμα μια εβδομάδα στην ανάπτυξη να είναι οκ?Δν έχω κ χώρο για πολύ ύψος,σκέφτομαι κ το τέντωμα αργότερα...Ήθελα επίσης να ρωτήσω το bloom να το ξεκινήσω σιγά σιγά όταν το γυρίσω σε 12-12  η όταν μου δείξει τις πρώτες τρίχες κ μπαίνει για τα καλά ανθοφορία?
[Εικόνα: 1RMUCI5m.jpg][Εικόνα: oDswwXzm.jpg][Εικόνα: SW9K1ZSm.jpg][Εικόνα: JBzP74Wm.jpg]
Μαθημενοι να πονάμε για τα θέλω μας  Cool 
Απάντηση

ads by gr420info

μπορεις να το αφησεις και αλλο
Απάντηση
Σκεφτομαι μέχρι τις δέκα του μήνα να το αφήσω κ αν πάει να ξεφύγει αργότερα στο ύψος θα πέσει δεσιμο...
Μαθημενοι να πονάμε για τα θέλω μας  Cool 
Απάντηση

Μετάβαση στη συζήτηση:

Χρήστης (ες) διαβάζουν αυτό το θέμα: 1 Επισκέπτης (ες)